Knight Online Hakkında Aklınıza Takılan En Büyük Sorular Ve Cevapları *

ßehemoth

Banned
Güvenli Filan Değil

Ayrıca Koxp Kullanıcağına İnsan Gibi Oynayamıyormusun

Bi Oyun Yüzünden Annene Ailene Küfür Yemek Çok Mu Hoşuna Gidiyor

IAL3MDARI

New member
ben hesabıma premium almadım bu yüzden kredi kart bilgileri yok ama Dogum tarihi hrç

ben hesabıma premium almadım bu yüzden kredi kart bilgileri yok vede Dogum tarihi hrç herşeyi biliyorum ben hesabım hakkında ticket attım premiumsuz müşterilerime destek veremiyoruz bir premium paketi alarak tekrar bilet gönderiniz dediler hesabın şifresini bilmiyorum başka bi çara premium alarak göndersem olurmu

IAL3MDARI

New member
Arkşlar Lütfen konuyla ilgilenin 68 lwl e kadar aksıtm presiz şifremi deiştrdim e-posta oalrak gelmedi şifreyi hatırlamıyorum dogum tarihinde ticket attım
adamlar dediki

Free2play için destek asagidaki konular için geçerli degildir;

Gizliligi ortadan kalkmis hesaplar: Ne yazik ki, bahsi geçen hesap Premium degilse bu konu ile ilgili herhangi bir destek veremiyoruz.
Teknik Destek: Bu konularda güçlü ve gelisen bir toplulugumuz mevcut ve bu topluluk teknik olarak basiniza gelebilecek her türlü olay ile ilgili bilgili belirlemede kullanilabilecek bir kaynak kaynaktir.
Sifre, EMail, Adres, Gizli soru/Cevap ya da Isim degisimleri

Hizmet seviyelerimiz hakkinda daha çok bilgi edinmek isterseniz lütfen hizmet düzeyi anlasmasini tekrar gözden geçiriniz.

Eger bu konularda yardim almak isterseniz bir Premium paketi satin alip yeni bir destek bileti atiniz. Bu durumdan kaynaklanan olumsuzluklardan ötürü özür dileriz. Anlayisiniz için tesekkür ederiz.

Hesabıma premiumda alamıyorum şifresini bilmeden yardımlarınızı beklerim

gamezerve

New member
peki bu oyunda cogu zaman acıklar oluyo bunları nasıl buluyolar mesela adamlar krowaz silahlar icin gerek olan bleessed stonelar dan sınırsız satıyolar bu nasıl mumkun oluyo?