Kizil kurt

wolf boy

New member
KIZIL KURT...Ben Isabella Swan..17 yaşındayım ve annemin yeni eşiyle Arizona Phoenix'de yaşayan sıradan bir kızım.Sanırım yaşıtlarıma göre sıradanlık konusunda listenin ilk sıralarında yer alıyordum ...bu gerçekten umrumda değildi okuldaki en popüler kızlarının bulunduğu amigo takımının bir parçası olmaktansa sıradan bir kız olmayı tercih ederdim .Annemin yeni eşi Phill'n bana babalık etme gibi bir derdinin olmaması onu sevebilmek için benim en büyük nedenim olmuştu.Aslına bakılırsa Phill ile üvey baba-kız oynamaktan çok arkadaş gibiydik.Tabiki de Charlie 'yi unutmayacaktım...Charlie ise daha çok otoriterli bir babaydı benim için.Rnee ve charlie ben 2,5 yaşındayken ayrılmışlardı.Ama babamın Renee'yi hala sevdiğini biliyordum ne kadar da benden saklasa da ..Charlie'yi her yıl bahar tatillerinde ve okul sonlarında ziyaret ederdim.Charlie'nin Washington -forks kasabasında yaşaması benim en büyük avantajım olmuştu çünkü washingtonda neredeyse her günün yağışlı geçmesi forksu daha çok sevmemi sağlamıştı,Arizona ise forksun tam tersi olarak her gün güneşli ve sıcaktı sanırım bu yüzden buradan nefret ediyordum.Aslına bakılırsa Charlie ilee olmak her zaman kolaydı . Charlie 'nin Renee gibi uçuk fikirleri ya da hafta sonu planları olmazdı, sadece kasabanın Forks Emminiyet Şubesinde çalışan ve kasabanın '' Şef Charli''siydi.....arkadaşlar bu sadece ön bilgiydi belkı sıkılmışşsınızdır ama konu bir kurtadamaın bellaya mühürlenmesiyle yani (sonsuz aşkına bağlılık) anlamında iyi kötü yorumlarınızı beklıyorum iyi günler..

SEYDİALİ

seyri alem
alaca karanlık ile çok benzer

sana bu güne kadar hiç denenmemiş bir şey söyliyeyim rüyalarındakı olayları hikayeleştır

Acemi Şef

Moderator
Teşekkürler, ama twilight çakması olmuş bu tabiri caizse, ki isimleri bile değiştirmemişsin. Daha orijinal fikirler bulursan zamanla geliştireceğine ve ortaya daha hoş şeyler çıkacağına eminim.
Kolay gelsin

wolf boy

New member
öncelikle slmm....ben zten yazmadan önce alacakaranlık serisinin jacob-bella uyarlamasını yazacağımı söylemistim bazı seyler kitapla aynı dogrultuda gidecek ama tabi ki hikayemi okurken jacob ve arkadaşlarını ayrıntılı bir şekilde anlatacagım ..bnm asıl amacım edwardsız alacakaranlık serısını elimden geldiğince yazabilmek emin olun şaşıracağınız çok sey var hikayemde takıp ederseniz bunu inş. goreceksınız tabi bu sizin istegınıze baglı ...herkese iyi gunler...

wolf boy

New member
arkadaşlar yorumlarınız için tşkler düşüncelerinizle, yapmak istediklerım arasında düştüğüm kararsızlık çukurundan çıkardınız bnı bana çok yardımcı oldunuz yorumlarınızı dıkkate alacagım ve bundan sonra kitaptan bagımsız yazmaya çalışacagım .. HERKESE İYİ AKŞAMLAR...!!!!