KIZIL KURT.. Konu tanıtımı...

wolf boy

New member
''Mutlu sonlar sadece bitmemiş hikayelerde olur..Belki de umut sadece kovalayabildiğimiz bir şeydir..Belki de onu asla yakalayamayacağız..!!!
TANITIM....
17 yaşında ve babasın yanında forks kasabasında yaşıyor.Bellanın annesi uzun süre tuhaf davranmaya başlamış ve geçen yaz tatilinde intihar etmiştir.Bella bu olaydan sonra çok değişmiş ve artık içine kapanık biri haline gelmiştir.
En önemli özelliği ise zekası ve hassaslığı .Ayrıntıların çok iyi farkına varan bir yönü var.
Gerçek hayatı Jacob Black 'n ona mühürlenmesiyle başlar çünkü Jacob Black bir çeşit kurt adamdır. Bella bir süre sonra annesinin günlüğünü bulmasıyla kendini hapsolmuş ruhlar aleminin kutsal ruhu olduğunu öğrenir ve onun için artık her şey değişecektir.Bir yanda kurdu ve diğer yanda da ruhların kendilerini kurtarmak için Bella'nın ruhuna ihtiyaçları vardır ve tek kurtuluş ise Bella'nın seçilmiş diğer kutsal ruh eşini bulup onlara karşı savaşabilmektir...Eğer savaşı kaybederse hapsolan tüm ruhlar dünyayı saracaklardır ve Bella için her şey bitecektir..!!!(((Arkadaşlar hikayemi sizlere tanıttım elimden geldiğince ..iyi kötü yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum..))))(((Karakterlar alacakaranlıktan ama konuyu ben biraz saptırdım sadece kurtlar ve ruhlar alemi var)))

Acemi Şef

Moderator
Daha öncede söylediğim gibi :smile: karakterleri değiştirmelisin bence..