kent55

LeaDerLyCa

New member
Sitemizin yorum ve konu master'ı kent55 ile keyifli bir sohbet ...

Ethnic:
Selamun Aleyküm kent55

KENT        :
a.s furkan

Ethnic!:
nasılsın abi

KENT        :
teşekkür ederim furkan iyi olmaya çalışıyoruz sende iyisindir inş

Ethnic:
hamdolsun iyidir. abi iLk önce ismini ve yaşını öğrenelim senden

KENT        :
ilhan buluş 32.5 yaşım

Ethnic:
:) peki ilhan abi ne işle meşgulsun

KENT        :
cafe işletmecisiyim ama internet cafe değil okey tavla bilardo batak yani oyun salonu kısaca

Ethnic:
local gibi birşey yani

KENT        :
lokal değilde onun gibi oyun salonu herşey var tabu dan tavlaya masatenisinden langırta bilardo tavla cafe bölümü artı reklamıda sağlam yapıyorum yani :D

Ethnic:
birgün hackhell olarak geliriz inşAllah :) peki bu yerin sahibi nerelidir ?

KENT        :
inş keşke şu hackhell buluşmaları burda olsa samsun'luyum yağmur şehri

Ethnic:
:) peki abi evlimisin ?

KENT        :
evliyim 11 senem doldu bu sene 1 de kızım var adı buse resmini görmeyen kalmamıştır sanırım :D

Ethnic:
Allah bağışlasın abi. peki bu ilhan 24 saatini nasıl geçirir ?

KENT        :
bu ilhan 24 saatini :D dolu dolu geçirir .sabah 9 da kalkar kahvaltı yapar doğru işe laptopu açar geçer koltuğa bir bakar banka yapılacak iiş falan varmı diye bakar yapılacaklar yapılır .. doğru hackhel'E SONRA HEM İŞ HEM HACKHELL gece 12 ye kadar devam 12 den sonra eve hergün böle hergün aynı monoton bi şekilde devam ediyor .... ara sıra oyun falan ...

Ethnic:
peki hobilerin fobiler nelerdir abi

KENT        :
öle bi takıntılarım yok şükürler olsun :D

Ethnic:
İlhan BULUŞ'un enleri nelerdir peki ?

KENT        :
en sevdiğim içicek sıçak çikolata tuttuğum takım samsun spor oyun olarak da maça kızı ve king favorim arasın da kızım la dolaşmayı çok severim hackhelle konu eklemek benim için mutluluktur :D

Ethnic:
peki hayata hangi açıdan bakıyorsun abi. yaşam felsefen nedir

KENT        :
hayata çok sıcakkanlı bakıyorum insanların birbirini sevmesi dostlukların artması bana büyük bir haz veriyor benim hayat felsefem dostane yaşamak herkesin kavga etmeden birbirine bağlanması insanların bir birlerini aile içinde görmeleri

Ethnic:
sıra HackHell de abi :) nasıl tanıştın ?

KENT        :
orasını hiç sorma. neyse yazalım bi tane sapık bir arkadaşım var. ozamanlar hackhell ile adult bölümü birdi. dursun diye bir arkadaş geldi ilhan öle bir site buldum ki diye başladı :D kulakları çınlasın sonra açtırdı bana zorla.

Ethnic:
ahahaha

KENT        :
sonra orada n tanıştım baktım çok harika kaliteli resimler falan.
sonra forumdan birkaç bişi indirdim. işte böyle tanıştım.

Ethnic:
elim gitmio bunu yayınlamaya ama doğrusu neyse o olsun xD. abi peki sitede seni mutlu eden veya seni sinirlendiren şeyler nelerdir ?

KENT        :
mutlu eden konu düzenlemeyi yani kendim konu yapmayı çok seviyorum insanların kaynaştığını görmek beni mutlu ediyor sinir eden ise siyasetteki kavgalar hiç nedensiz kalp kırılmaları ban yemeleri anllamsız geliyor üzülüyorum ...

Ethnic:
abi röportajı bitiyoruz.. Bana veya hackhell ailesinden herhangi birisine veya hepsine söylemek istediğin birşey var mı ?

KENT        :
hackhell benim ikinci ailem bu ailede bulunmak benim için onur verici ...zaten her seferinde vurgulama yapıyorum ailemiz diye buradan bütün arkadaşlarımıza kalp kırmak için hiçbir neden olmadığını hayata nasıl bakarsanız hayatında size öle bakacağını hatırlatmak isterim ve sanada ayriyetten teşekkürler furkan hoş sohbetin için

Anı anı ve anı. anı değil midir insanın aklına kalan sonradan okununca iç çekilen olaylar...
kent55'inde böyle bir anısı var hep beraber okuyalım ...

garsonluk yaptığım dönemlerde daha 16 17 yaşındayım çok kalabalık bir yerde çalışıyorum 22 tane çay almışım 2 tepsi elimde götürüyorum. işte tam masaların arasından giderken adamın birisi okey attım deyip sevinç içinde masalardan kalktı. ve olan oldu 22 çay adamın üstüne . o kalabalıkda adam yandı . adam bağırı yo yandım anam diye adamı yoğurt banyosu yaptırıp oturtmuştuk burda açayip olmuştum hastane falan götürelim diyorum yok bana yoğurt sürün diyo adam :D
böle bi anı unutamadığım ..

eftalya

Deniz Kızı
Keyifle okudum.Samimi röportaj icin her ikinizede tesekkür ederim ...

SEYDİALİ

seyri alem
Ethnic abi sen bizle sohbete gelirsen tek kelime etmiyecem :)))

güzel olmus süpersiniz :biggrin:

oLdness_07

The Darkness
Çok mülayim bir insan olduğunu tahmin ediyordum ama şimdi eminim.
Radikal bir hümaist bulunması zor kişilerden en sevdiğim. =)
İlhan abiyede ve Furkan kardeşime teşekkürler.

ekarakurt

New member
evliyim 11 senem doldu bu sene 1 de kızım var adı buse resmini görmeyen kalmamıştır sanırım :D

Kardeş Allah ismiyle yaşatsın ömrü hayırlı olsun.Benimde bir kızım var ellerinden öper amcası

AngeL Of Death

Wishmaster
Çok güzeL bir sohbet oLmuş.İlhan abiyLe çok karşıLaşıyorum,şimdi daha iyi tanımış oLdum.İkinize de tşkLerr..=)

sonsuzluğa

Moderator

ortağımı hiç tanımıyordum tanımış oldum. :tongue_smilie: :biggrin:

ikinize de teşekkürler. güzel bir sohbet olmuş. : )

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
güzel ve samimi bir sohbet olmuş..her ikinize de teşekkürler..=)

diğer mod arkadaşlarımızı da tanımak isteriz..

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
Hackhell de gercekten yaptigi islerle herkesin kalbini kazandigini düsündügüm
ayriyeten kendi acimdan bakinca seviyeli bir kisilige sahip sevdigim saydigim + konularini okurken gercekten haz aldigim ender kisilerdendir kent55 arkadasimiz.
gayet güzel bir sohbet olmus seni tanimak güzel
iyiki varsin ve bizimlesin basarilarinin devamini dilerim dostum.....

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
düzenlediği için furkana katldığı için de kent55 e teşekkürler güzel olmuş :)

Mayhoş

mayhoş
Çok samimi bir sohbet olmuş İlhan abim ve Furkan teşekkürler.

Tunyukuk

New member
Tanışmadan tanıdık