Kent-i alem

kent55

Super Moderator

evet günlük ( kent-i alem ) seninle görüşmeyeli 20-25 sene oldu ... en son

ilk okulda öğretmenimiz zorla ödev olarak vermişti .. tutturmuştu ...seneler çok çabuk geçiyor ... aslında biliyorsun 4-5 gün önce açacaktım bunu ama bu günü seçtim özel sebebten dolayı ..

biliyorsun ;

02.04.1994 saat 22:19 işte bu tarih bu saat hayatımın değişim ömrümden bir ömür gitmesinin günü ... babam , ömrümde gördüğüm en iyi en yumuşak en yürekli en büyük insan işte o saat o dakika gitmişti .bırakmıştı bizi ... hiçç doyamadan anlayamadan bu sevgiyi ...

zaman çok çabuk geçiyor 17 sene olmuş daha dün gibi gözümün önünde ....

hala o günlerin eksikliği var içimde..hala o günlere özlem .....

işte arkadaşım kenti alem benden bu günlük bu kadar hade eyvallah ...

kent55

Super Moderator
görüşmeyeli çok olmuş....

sene 2000 27 ağustos .. evliliğe ilk adım ....vayya ne kadar çok olmuş tamı tamına 12 sene

neler gördük neler yaşadık .. beraber aç kaldık ...beraber yaşlandık... beraber ağladık .. beraber güldük ....ayrıldık 1 sene o ayrılık bizlere neler gösterdi ...ayrı yaşayamayacığımızı...

sen ben olmuşsun ben de sen ..

biz bir üçü bir arada olmuşuz ..

kahve ben ben biraz acıyımdır .. :)

sen süt yumuşatırsın ..

kızımızda şeker .. tatlandırır....

işte hepsi birkenara ne güzel bir aile olmak ne güzel sizinle olmak .. ve bu mutluluğu hhportal ailesi ile paylaşmak ..

ALLAH'IM herkese nasip eylesin bu güzelliği ...

kent55

Super Moderator

işte yine burdayım ..

kafam okadar bozukki anlatamam .. içim içime sığmıyor kendimi hapsettim bir odaya sadece pc ve ben .. bağırmak haykırmak istiyorum .. ama sesim bile çıkmıyor....

hayatta hep başkaları adına bişi yaptım ...mutluluğu bile başkasıyla yaşadım kendim ile değil ..
...
hayat çok acımasız.. ... bazen eriyip gidiyorsun geleceğe baka baka...sadece üzülüyorsun emekler onca emekler heba ..efkarlıyım biraz dostlar ..

hayattan bu kaçıncı tokat bilemiyorum .. ama herşeye rağmen yine ben ayaktayım ... ve ayakta olacağım tebessümle ...

pc yi açtım canım zaten sıkkın maillere bakarken... günün hatta senenin en güzel haberi geldi .. .. davetiye vardı karşımda .. sevdiğim arkadaşlarımdan biri sonun da muradına eriyordu .. ALLAH gönüllerinde ne varsa onu versin kendilerine ..