Kayıp Trilyon Davası Gerçeği…

Benim hırsızım iyidir mantığını bırak artık arkadaşım.Ortada bir gerçek var.Şuanki iktidarın fikir babası erbakan hoca bir hırsız.Bu mahkemece onaylandı.Trilyonlarca parayı çalmışlar.
Şu anki cumhurbaskanı ise bu konuda ceza almayan tek kişi çünkü o yargılanamıyor.
Ve sonrada gidip hocasını affediyor.

Hala bu adamları savunmayın.Takım tutar gibi parti tutmayın.Adamlar ihalelerden,özelleştirmelerden çok güzel paralar götürüyorlar.Sonrada türbanla,cuma namazıyla fakir halkın dikkatini baska yerlere çekip demagoji yapıyorlar.

Şimdi 1 Eylülde yine iftar çadırlarında sıralara girecekler,gecekonduda yere bağdaş kurup zeytinle oruc acacaklar.Şovlarını bitirdikten sonrada mersedeslerine binip trilyonluk yalılarının yolunu tutacaklar.

Bu gercekleri görün artık.Kandırılıyorsunuz.
Aynen dediğin gibi. Bende bundan dert yanıyorum.Benim hırsızım iyiidir mantığı.

RP ile ilgili Kayıp Trilyon davası olunca herkes ahkam keser. Amam söz konusu CHP olunca o ahkam kesenler bukez üstünü örtmeye başlar.

Erbakan la ilgili bu konuda gün geçmiyor ki haber çıkmasın.

Oysa Anayasa mahkemesi 2004 ve 2005 yıllarına ait yaptığı incelemede CHP nin usulsüz harcamalrını tesbit etmiş ve Savcılığa suç duyurusunda bulunmuş.

İşte benim hırsızım iyidir mantığı da tam burada devreye giriyor.

Erbakan hocanın Kayıp trilyon davasını dillerinden düşürmeyenler ,bir bakıyorsunuz ki CHP nin kayıp trilyon davasında üç maymunu oynuyorlar

HTML