KASPERSKY KIS/KAV all version Keyleri Güncel. Devamlı Bu başlık Altında !!!

W

WoLF

Guest
v4PдŦяΘη;5171206' Alıntı:
Son keyi indirdim içinden 30.09 tarihli keyler çıktı kardeş güvendik indirdik olmadı bu...
arkadaşlar bildiğim kadarı ile keyler önceden alınıyo ama kullanılmıyo.

o yüzden sırası gelen keyler paylaşıma açılıyor diye biliyorum.

yani keylerin eski tarihli olmasına bakmayın.çalışıyosa problem olmaz.

hdd11

New member

arkadaşlar bildiğim kadarı ile keyler önceden alınıyo ama kullanılmıyo.

o yüzden sırası gelen keyler paylaşıma açılıyor diye biliyorum.

yani keylerin eski tarihli olmasına bakmayın.çalışıyosa problem olmaz.
Bende anlamadım şimdi keyler o günden beri bende bloke olmadı o keyle 1 haftadır duruyordu bloke oldu uyarısıda gelmedi sizde geldi mi bügün bunlar bügün mü patladı anlamadım bende?
2-3 günde bloke olan keyler 1 haftadır olmamıştı bnde çalışıyor diye tkrar verdim.

ama şimdi silip bu keyi tekrar yukleyım dedim bloke dedi anlamadım.

Neyse şimdi en güncel keyleri ekledim sory

W

WoLF

Guest
Bende anlamadım şimdi keyler o günden beri bende bloke olmadı o keyle 1 haftadır duruyordu bloke oldu uyarısıda gelmedi sizde geldi mi bügün bunlar bügün mü patladı anlamadım bende?
2-3 günde bloke olan keyler 1 haftadır olmamıştı bnde çalışıyor diye tkrar verdim.

ama şimdi silip bu keyi tekrar yukleyım dedim bloke dedi anlamadım.

Neyse şimdi en güncel keyleri ekledim sory
keyleri kullanan tüm kullanıcılar aynı anda karaliste olmuyo.süresi değişiklik gösterebiliyo.

hdd11

New member
Bilmiyorum Ama Bende bloke oldugunda bütün herkesde oluyordu sn farkıyla değişiklik gösteriyordur gösteriyorsa anlamadım bloke uyarısı gelmdi keye ama silip bakam dedim kara listede dedi.
Bu hafta birşey oldu bu Kaspersky hayırlısı :D

W

WoLF

Guest
Bilmiyorum Ama Bende bloke oldugunda bütün herkesde oluyordu sn farkıyla değişiklik gösteriyordur gösteriyorsa anlamadım bloke uyarısı gelmdi keye ama silip bakam dedim kara listede dedi.
Bu hafta birşey oldu bu Kaspersky hayırlısı :D
yok bahsettiğin şey çok önceden de oluyodu.sen yeni farketmişsin :001_smile:

ceryan01

New member
Herşeyin kolayı var.Günü gününe keyi bulursun.Sonram Güncellemeyi yaparsın.Ve Güncellemeyi elle yapmaya ayarlarsıııııın.Tekrar güncel keyi bulunca indir ve tekrar güncelle.
Kapa-aç, kapa-aç ben bunu hep yapıyom.:)))

HTML