infatuate

İstirahatte
sitemizin çiçeği burnunda smodu karma =) bakalım neler yaparmış nasıl biriymiş =)

infatuate :
slm karma =)

ҚâЯmä:
Selam infu
ҚâЯmä:
diycem infu diyorum infa değiL :)

infatuate:
walla infatuateten başka herşey oldum zaten =))

ҚâЯmä:
kötü $eyLer yakı$tırmasınLarda :)

infatuate:
ehehe =) nasılsın ? hayat nasıl ?

ҚâЯmä:
iyiLik sağLık.. İş , ev ,internet 3 'Lemesinde gidip geLiyorum

infatuate:
ismini alalım öncelikle, sonrada işini soralım sana ?

ҚâЯmä:
Adım Özcan, TekstiL yan ürünLeri işim, Giyim üzerine değiL yani :)

infatuate:
güselmiş =) neler yaparsın özcan ? normal bi günün nasıl geçer ?

ҚâЯmä:
Sabah 8 de kaLkarım.. 9'da i$ ßa$ı .. Taaki ak$am 7 'ye kadar :)Daha sonra hackheLL'in başına, gece 1-2-3, muhabbet ne zaman ßiterse (:)sonra uyku :)

infatuate:
zamanını böleceğin özel biri yokmu =)

ҚâЯmä:
Hayır.. 14 aydır yok :)

infatuate:
bu soru bana hep saçma gelir ama sorasım geldi " neden yok " ?

ҚâЯmä:
Saçma bi cevap vereyim o zaman sana :)) Kısmet

infatuate:
eheheh güseldi =))

infatuate:
nerelisin aslen ? kardeşlerin war mı ?

ҚâЯmä:
AsLen Sinop'Luyuz Ama Doğma büyüme İstanbuL.. Hayatımda 1 kere Sinop'a gittim 5 sene önce.. 6 karde$iz.. kaLabaLık bir aiLeyiz.. Birini gönderdik (evLendirdik) abLamı :)kaLdık 5.. 7 ki$iLik bir aiLeyiz $u an :)

infatuate:
ne hoş bi sürü kardeşi olması insanın =)

ҚâЯmä:
evet.. hiç bi sıkıntı çekmedik çok şükr

infatuate:
seni çileden çıkaran şeyler nelerdir özcan ?

ҚâЯmä:
KoLay koLay ÇiLeden çıkmam ama.. Bir konuda biLgisi oLmayıpta.. Ben bunu biLiyorum diye ısrar ediLmesi beni çiLeden çıkarır, ßaşka ßir deyi$Le ukaLaLık

infatuate:
peki böyle olduğunda tepkin ne oluo ?

ҚâЯmä:
biLdiğim bir konuya yanLı$ yorum yapıLdıgını biLdiğim için Doğrusunu anLatırım oLay yatı$ır :)

infatuate:
=) seni mutlu eden şeyler nelerdir ?

ҚâЯmä:
Yazın geLmesi en mutLu eden $ey en ßa$ta.. Yaz doLaysıyLa nasıL ortaLık $enLeniyorsa Bende $enLeniyorum :)Arkada$LarımLa beraber oLmak.. sosyaL aktiviteLere katıLmak mutLu ediyor yeterince

infatuate :
=)) yaşınıda öğrenelim we hayatında gelmek istediğin son noktada ne war senin için ?

ҚâЯmä:
21 Yaşındayım.. Öss kazanamadım ßu senede Girmiycem Sınava.. Önümde AskerLik var 2008'in sonLarında Askerim kısmetse.. Askerdeyken 15 ay gibi boL boL düşünecek vaktim oLacak.. O zaman karar vericem son nokta neymi$ :)

infatuate:
hmm borayla aynı zamanlarda gidiceksiniz sanırım =(

ҚâЯmä:
Hmm ßak ßunuda senden Öğrendim Bora Daha asker oLmamı$(:)

infatuate:
hayır, kıyamam hiç =( neyse =)

infatuate:
şimdiye kadar aldığın en güsel hediye kimden geldi, bu manewi bişeyde olabilir we neydi ?

ҚâЯmä:
$imdiye kadar aLdığım en güzeL Hediye.. O güne kadar kutLamadıqım doğum günüme.. Sürpriz Yaparak eLinde PastayLa geLen Çok Yakın Bir dostum.. ALdığı Pasta ßenim için en güzeL hediyeydi..

infatuate:
ne güselmiş =)
infatuate :
sıra hackhell'de =) öncelikle ben sormadan snn düşüncelerini alalım??

ҚâЯmä:
HackheLL'in yeri ayrı bende.. HackheLL'Le tanı$mam açıLdıktan bir kaç ay sonra oLdu.. Geçtiğimiz günLerde Doğum gününü kutLadıgımız RigaL nickLi arkada$ımız Tanı$tırdı.. bir kaç ay sömürücüLük yaptıktan sonra.. bende bir$eyLer katmaya çaLı$tım O gün bugündürde katmaya devam ediyorum.. Çok şükür Kimseyle bir sorunum oLmadı herkesLe dost geçinmeye çaLışıyorum..Kar$ıLığınıda aLıyorum.. Bir Çok arkadaş kazandım bu arkada$LıkLarı reaL hayata taşıdım.. sıkıntımı payLaşabiLeceğim dostLarım var..BunLarda bana yetiyor..

infatuate:
supermiş =)
infatuate :
peki seni sinirlendiren we mutlu eden şeyler nelerdir forumda ?

ҚâЯmä:
Pek sinirLenirimi yansıttığım mesajLarım yoktur.. Bazen SömürücüLere ağız büküyorum.. Smod oLduktan sonra uyarıLan üyeLerin uyarıLarı dikkate aLmayıp forumdan uzakLaştırıLmaLarı Canımı sıkıyor.. MutLu eden $eyLer Göze ÇarpanLarda her kategoride ismimi görmem tanışma fırsatımız oLmayan üyeLerimizin ßeni yazmaLarı hoşuma gidiyor..
$u an HackheLL'e 2 saatLik bi arar veriLdi sanırım :) herkes msn'ye doLuştu forum kapandı ßurdan devam gibiLerinden yazıLarı görüyorum :D HackheLL'inde güzelliği burada.. forum içerisinde forum dışında hep beraberiz..

infatuate:
=) en yeni smodumuz sensin , değişen bişeyler oldumu senin adına ?

ҚâЯmä:
Bir çok ki$i düşünmüştür.. Görev rütbesi yükseLince.. Değişiyor insanın huyu suyu.. değişmedim sanırım kendime hakim oLuyorum çok şükür.. Değişen sadece sabrıma sabır katmam oLdu :)

infatuate:
eheheh =) peki son olarak bana we hackhelle söylemek istediğin bişeyler war mı ?

ҚâЯmä:
HackheLL Var oLdukça Bizde varoLucaz.. TR'nin En büyüğü oLduk Sırada Dünya'da en Büyük oLmak var ;)

infatuate:
inşallah =) tşk ederiz bize waktini ayırdığın için, görüşmek üzere ..

ҚâЯmä:
Ben t$k ediyorum ßu $ansı tanıdığın için.. görü$mek üzere Bütün HackheLL'e seLam :)

edit: karmanın pc komedisini öğrenmek isteyen war mı =))

ҚâЯmä:
PC'yi yeni aLmıştım 2 sene önce.. Hatrı sayıLırda Bi para vermiştim.. Tabi babam bu durumdan pek ho$nut değiL.. Ben geneLde PC başındayım. Bi gün i$ten geLdim.. karde$im pc başında kola içmiş.. kLavyeyede kola damLamı$.. Oturdum PC'ye baktım karınca basmış. dedim kim oturdu pc ye karınca basmış kLavyeyi.. babam geLdi odaya baktı karıncaLara.. Aha! dedi.. Virüs girmi$ biLgisayara !

Baya güLmüştüm o gün :)

the end :clap​

react

Admin
elinize sağlık,
çiçeği burnunda smodumuzu tanımış olduk :)

A S M E N

New member
yine güzel bir röportaj olmuş ellerinize sağlık öncelikle
Karma kardeşim seni tanıdığıma çok memnun oldum. Gerçekten forum içerisinde, sevdiğim insanlardan birisin.
Hayatında Başarılar !..

* Virüs meselesine koptum hiç öyle bi tepki beklemiyordum :D:D

jewel

Wormwood
güzel bi röportaj olmuş ellerinize saglık en yeni smod u tanımış olduk =)

iSpiK

Kadim Dost
smod olucna biişi deişti naughty amerıca goremez olduk

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
karınca mevzusunda koptum:) ailemizin smodunuda tanımış olduk güzel sohbet olmuş elinize sağlık..

PRotype

Game Spider
iSpiK' Alıntı:
smod olucna biişi deişti naughty amerıca goremez olduk

Bu adamın mesajlarını kitap halinde basacaksınız daha başka bişey demiyorum :durdurun :durdurun :durdurun :durdurun

iSpiK, KaRma'dan ben devr alıcam bi 18 olayım :p :p

KaRma, sen orda röportaj yaparken ben 5 kızın arasında zor nefes alıyordum.. :durdurun
Bak bende bişey söyliyim ben KaRma'nın Smod olduqunu 2-3 gün öncesine kadar bilmiyordum sonra öqrendim Adult'ta mod biliyordum

ErdemLiyiZ

Altın Üye
karma seni tanıdığım gerçekten iyi oldu ama yinede tanışmak isterim hoş sen istanbulda ben ankarada oturuyoruz hmm hatırlıyomusun bana ilk tebkini seni banlamak lazımdı diye sen hatamı soyeldin bende düzeltim saol sen eğer beni banlamış olsaydın şu an hackhell da değil msn başında olacaktım saol yeniden teşekkür ederim bu arada sanada infatuate bana karmayı tanıştırmış oldun saol teşekkürler karma teşekkürler infatuate ve teşekkürler hackhell ailesi beni aileye aldığınız için saygılar :)

Fatih Hoca

Banned
Karınca virüsü hee :D işte bu orjinaldi zuahahahaahaa :) güzel söyleşi olmuş ya eline sağlık yenge, karma sen de küfür basmadığıma dua et, sana teşekkür falan yok kusura bakma artık :D Eyvallah.

viceli

New member
güzel bir roportajmış.. bakalım bize ne zaman sıra gelecek.. gerçi smod olamadık ama...

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
ailemizim S.modunu tanımıs olduk
:durdurun
dipnot:çok kaliteli bir dost:goz:

sky

New member
Elinize Saglik
Gerci Smodumuzun Cicegi Burnundan Cikti Ama
:)

NeRoN_64

Banned