Karma KaraKalem Cizimlerim - 2 ( yeNi ) ..

smart_painter

New member
teşekkür ederim. şimdi yeni bi çizdim. odamın karışıklığında makinamı bulursam resmini çekip siteye eklerim esen kalın.:)

smart_painter

New member
yorumlar için teşekkürler. evet güzel bi site ama ben genelde kendi sitemden satıyorum . yinede teşekkürler arkadaşım ilgine teşekkürler

kd1979

New member
Babacım sen ne yapmışsın öyle, Süper, gerçekten kusursuz. Sakın bu işi bırakma... ( Bu arada ben Hacettepe GSF den mezun biri olarak )

smart_painter

New member
teşekkürler. bazı arkadaşlar msj atıyorlar resimler hakkında. soruyorlar satılıkmı diye burdan cvp vereyim. resimlerin bazıları satılmış bulunmaktadır.mevcut olanlarda satılıktır.farklı birşeyler isteyen arkadaşlarda. örneğin karma resim isteyenlen karma çizimin içinde o kişinin hayatında acı tatlı yaşadığı herşeyi msj olarak bana dile getirerek ilk sayfadaki çizimler gbi bi eser ortaya çıkar istekleri doğrultusunda. zaten ordaki karma çizimlerimin hepsi bi yaşanmış hikayeye bağlı olarak çizimlerdir. neyse uzatmim. yorumlarınız için teşekkür eder resimler hakkında fiyat ve yeni resimler için bilgi alacak arkadaşlar için iletişim adresim xxxx pm atınız

adam44100

New member
gerçekten güzel çizimlerin var fakat insanın kendini sanatçı hissetmesi için illa üryan kadın çizimleri yapması mı lazım ::)

smart_painter

New member
yo sanatçı hissetmesinlen alakadar deildir arkadaşım. sanat bilginin olmadığı burdan belli. çıplak erkek yada kadın resmi yapmanın amacı. yani "Nü" Çizim yapmak zordur eğer nü çizebiliyorsan gölgesi ve perspektifleride yerli yerindeyse artık sen bi çizersin demektir. amaç bu yoksa fantazilik bi olay deil.:)

cuneyt0566

New member
merhaba üstad çalışmaların fevkalade kısacası muhteşemsin.senden bir ricam olacak daha önce kendi resmimi karakalem yaptırmışdım fakat hiçbiri bana benzemedi bana yardımcı olabilirmisin eğer yardımcı olursan sana çok minnettar kalırım [email protected]

HTML