Karma KaraKalem Cizimlerim - 1 ( Mutlaka Bakınız ) ..

smart_painter

New member
teşekkürler arkadaşlar

hepinize teşekkür ederim ilgi alaka ve yorumlarınız için... yeni bi cizim üzerinde çalışıyordum anca baka bildim yorumlarınıza. ve son çizimimde bitti. fotolarını çekip siteye ekleyecem en kısa zamanda.. evet bazı arkadaşlr yapımalamz dedi ama olmaz diye bişey yok istemek ve azim yeterli. gelçi araştırmasız yorumları pek kaile almam e arada kaynıyor :) son çizimimlen görüşmek üzere esen kalın.

cocco005

New member
dostum ellerine sağlık ama ufak tefek hataların var.Elestirilerim sana ağır gelebilir kusura bakma... Sürrealist (gerçeküstü) konularla ilgileniyosun ama insanların yüzünde olsun insanların anatomilerinde olsun hatalar var birde çizgilerini parmağınla eziyosun böyle bir işe yaramaz belirgin hatlar atarak çizgilerle daha çekici bi resim yapabilirsin gerçeküstü resimleri yapabilmen için bütün anatomiyi öğrenmen gerekiyo benden sölemesi...

Λямα`

New member
ilginiz için teşekkürler.. resim detaydır zaten yapılamz diye bi çizim yoktur yeterki iste... benim çizimlerim orta yollu . bazı yabancı ressamları takip ediyorum gelçek üstü çiziyorlar onların yanında benimkiler şimdilik orta yollu. Trabzonlu olan varsa kışın sergimde bu cizimleri görebilir
demekkı ben gorebılcem cnku kısın ıs ıcın trabzona gıdıcem :D

__CgR__

тнє ℓσя∂
evet bende dikkatle baktım göz resimlerinin karakalem olması imkansız

smart_painter

New member
teşekkürler..hayatda imkansız denen şey yoktur yeterki isteyesin aslında imkansız tarzında çizimlerim yok alalane çizimler . göz çizimime imkansız diyen arkadaşların biraz araştırma yapıp Drawing pencil diye googlede arama yapmalarını tavsiye ederim. işte ozaman imkansızın ne olduğunu daha iyi kavramış olurlar..

thesword

New member
Eğer gerçekten hepsi senin çizimlerinse süper taktir ettim. Kolajlar gerçekten güzel. Ama çizgiler çok silik (büyük bi ihtimalle çizerken elinle siliyorsun belirginlikleri uçup gidiyo-Tavsiyem nerdeyse hiç dağılmayan kalemler var onları kullan derim, biraz daha dikkatli olman lazım tabiki) birde İnsan anatomilerinde kaymalar var. Çok büyük oranda değiller göze çok batmıyor ama dikkat edilirse gerçekten kusursuz resimler ortaya çıkarabilirsin.

Yeteneğin olduğuna şüphem yok sadece daha fazla emek harcamalısın. Başarılar dilerim.

acnostic

New member
senin ile iletişim kurmak isterim bir dergide sana yer vermek için sanat üzerine başka ressamların ve
fotoğraf sanatçıları v.b...

içerik sanat bi şekilde iletişim kuralım iyi çalışmalar

smart_painter

New member
senin ile iletişim kurmak isterim bir dergide sana yer vermek için sanat üzerine başka ressamların ve
fotoğraf sanatçıları v.b...

içerik sanat bi şekilde iletişim kuralım iyi çalışmalar
Tabi anlaşırsak neden olmasın arkadaşım . iletişim adresim.. [email protected]
mail atabilir yada msn üzerinden yazışa biliriz iyi akşamlar. bu arada yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

ranger_24

New member
ellerinize saglık.. imkansız yorumları almak cok hosunuza gidio mu :D
gercekten mukemmel resmler tebrikler... :)

HTML