Karşı Tarafın pcyi şifreleme

staysum

New member
a

herkese slmlar kardeş paylaşımın tşkler denedim bilgisayr resat çekti ama gene açıldı şifre istemedi walla !!!!!!

jenessary

New member
harika ama denemem hack dosya depoma koydum:D:D Zamanı gelirsa kullanırım:D

bat yapmak için:

yeni metin belgesi oluşturuyoruz,kodu yapıştırıyoruz,farklı kaydet diyoruz,adını şöyle yazıyoruz:

oyun.bat

bu kadar basit...:victory

jenessary

New member
Çalıştığını kardeşim sayesinde öğrendim:D:D tıklamış bata şifreyi girip açtım pcyi soora sildim şifreyi denetim masaından güzel orjinal bi fikir direk msnden öldürür adamı walla:D :p
eet xp proda oldu paylaşım için sagol güzel paylaşşım

taksi_028

New member
Dostum yapmak istediğini tam olarak detaylı bir şekilde anlatırsan daha iyi yardımcı olabiliriz...
Ama basit bir şekilde sadece uzantıyı değiştirmek istersen.. Denetim Masası > Klasör Seçeneklerini aç ordaki "bilinen dosya türleri için uzantıları gizle "yazısındaki işareti kaldır
sonra gel uzantısını değiştirmek istediğin dosyaya sağ tıkla ad değiştir de ve noktadan sonraki yazıyı istediğin uzantı şeklinde değiştir...
not: alıntıdır !

devil954

Banned
eline saglık kardesım gusel bir paylasım bu kadar kişi calısıor demıs bende arkadaslarımın ustunde denicem

scream76

New member
aklıma bi fikir geldi. ben bunu arkadaşlara yediriyim. sonra bendeki şifre çözen programla çöziyim karşılığında da istediğimi alırım :D

KRAL REX

New member
adama çok feci soktum mariyo die hehehehhe format atmış

ya notapad da farklı kaydette adı yazdığınızda sonuna .bat ekleyin oluyo

57fatih

New member
herseyi yazdigi gibi yaptim sonra denemek istedim, dosyanin üzerine iki kere tikladim garip siyah bir pencere acildi 2 saniye ve sonra birsey olmadi lütfen yardim edim

HTML