Karışık Video Dağıtımı Bölümü Şikayet ve İhbar Hattı !

SickDreTh

Altın Üye
Merhaba arkadaşlar ;

karışık video dağıtımı bölümümüzde rahatsız olduğunuz mesajları,kırık linkleri,zararlı ve yasak olan paylaşımları bu başlık altından bildirebilirsiniz.

iyi forumlar.

kuzay

Pesimist
bu kadar da olmaz ya kusura bakma da fells2 karışık video dagıtımında verdiğin konuların hepsi zaten bu forumda azeri1 nickli kişi tarafından paylaşılmış sen de aynısı alıp şifresine kadar aynısı veriyosun tekrar anlamak zor seni gerçekten fells2 nin karışık video dagıtımında verdiği konuları incelerseniz forumdaki azeri1 in konuları oldugunu anlarsınız...

fells2

Banned
bu kadar da olmaz ya kusura bakma da fells2 karışık video dagıtımında verdiğin konuların hepsi zaten bu forumda azeri1 nickli kişi tarafından paylaşılmış sen de aynısı alıp şifresine kadar aynısı veriyosun tekrar anlamak zor seni gerçekten fells2 nin karışık video dagıtımında verdiği konuları incelerseniz forumdaki azeri1 in konuları oldugunu anlarsınız...
farketmemişim.......

oğlum2006

New member
amkyunus , isimli arkadaş trainer filmi full film gibi lanse etmekte , sahtekarlıktır bu. ilgilenin lütfen... mesajını aşağıya kopyaladım...

Rütbe: Misafir
Ettiği Teşekkür: 0
9 Mesajına 14 Kere Teşekkür Edildi

transformers 2
http://rapidshare.com/files/24081821...ailer.flv.html sizin icin filmi upload ettim zar zor buldum