Kaptan Tsubasa Oozora

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Bizim donemin en guzel cizgi filmiydi izleyip hemen kaleleri kurup maca baslardik:durdurun
Kaptan Tsubasa Oozora
Kaleci Genzo Wakabayashi efsaneydi bunlar:durdurun

Hatirladiniz demi taraftar grubunu kuralim mi?:D:D

Hikayenin baş kahramanı olan Tsubasa, Nankatsu şehrine yeni taşınmıştır. Babası gemi kaptanı olduğu için annesiyle beraber yaşamaktadır. Annesi özel bir okula gitmesini istemesine rağmen Tsubasa, kentte bulunan bir devlet okulunu tercih eder. İyi bir futbolcu olabilme hayalini gerçekleştirmek için okulunun futbol takımına giren Tsubasa takım kaptanı olur. Nankatsu takımıyla Japonya Şampiyonası'na katılan Tsubasa'nın, şampiyon olabilmek için önünde uzun bir maraton ve mağlup etmesi gereken güçlü rakipler vardır.

иιgнт gσиєя

мя.ѕємραтι¢σ
bunun yenisi vardı japon milli takımında oynuyolardı 1-2 sene oldu göreli onu seyredicem diye saat 3.30 da kalkıyodum ne fanatiyiydim bunun ya :D

drwlfkng

New member
ben bunu önceden hiç kaçırmazdım acayip süper kalecide süper ara sıra karşı takıma geçsede iyi :)

ravelyn

New member
Stad çok büyüktü ama :durdurun Hatırlarım 15 dakka boyunca son sürat koşarlardı daha sahanın yarısına gelemezlerdi :saskin:saskin. Çocuklara dünyanın yuvarlak olduğunu öğretmek adına koşarken yavaş yavaş kafaları gözükmeye başlardı :vur
Şimdi olsun gene izlerim ama. Neydi o ? Kartal vuruşumuydu ? :clap:clap

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
Yanlız oyuncuların bazıları Birbirine Benziyorr..

samhh

New member
cocukca sen bunun tüm bölümlerini buldugunu söylemiştin yanlış hatırlamıyosam link falan vercenmi bize :))

mistisizm

New member
Stad çok büyüktü ama :durdurun Hatırlarım 15 dakka boyunca son sürat koşarlardı daha sahanın yarısına gelemezlerdi :saskin:saskin. Çocuklara dünyanın yuvarlak olduğunu öğretmek adına koşarken yavaş yavaş kafaları gözükmeye başlardı :vur
Şimdi olsun gene izlerim ama. Neydi o ? Kartal vuruşumuydu ? :clap:clap
hele o rövaşata yok mu ya ne sıçrardı sanki bizim binanın tepesinden atlamışta çıkıo rövaşataya dierlerindede aynen katılıorum
ah bea ne günlerdi o günler

06faruk

New member
ya ben sadece çizgi filmin ilk 20 bölümünü bulabildiğim için paylaştım diğrlerini bulamıyorum bu yüzden izleyemiyorum :) lütfen yardımcı olun arkadaşlar..