kafam çok karışık

мєяωєм

New member
ben dedim bu gidişle intihara kadar giderim flan dedim tabi ciddiydim.

sen sanalda tanıştığın daha hiç yüzünü görmediğin bi kız için intiharamı gidiyorsun sana diyecek laf bulamıyorum intihara kadar gitmişsen sana akıl veremem sadece üzülürüm sanal alem kimseye güven olmaz en yakın insanlar bile dostun olarak gördüğün adam yeri geldiğinde kazık atıyo bide ben sevgilimden knt istemem burda takıldım bana kalırsa bu erkek :) dikkatli ol

ANİCMA

New member
Arkadaş sen bırak bu işleri en iyisi aç penceleyi at kendini aşşağıya eğer eviniz fazla yüksekte diilse kendini kafa üstü at aşağıya kesin tamamdır:vur En güzel iş belki öteki tarafta akıllanırsın.Olum insan bu konuyu açarken bir düşünür.Sanal aşk diye birşey olur mu?Sende yani biraz abartmışsın.Aklını başına topla.Hem bir kızı ne kadar sevdiğini söylersen söyle sanalsa geçici birşeydir;)Seni anlıyorum kız hoşuna gitmiş olur böyle şeyler.Bizede oluyor ama biz aşık oladığımızın farkındayız.Hem kızın kız olduğu bile %100 değil.Cahilliğine veriyorum daha gençsin.Biraz seneler geçsin herşey yerine oturur;)Hani sende az değilse heee baba ben karı istiyorum hesabı.Herkes istiyor ama olmuyor.Demekki istemekle olmuyor.Biraz aklını kullan herşeyi yaparsın elini sallasan ellisi unutmaki dünyanın 2/3 hurilerden oluşyor:D:DHani bazıları hakkında fazlasını alıyorlar ama olsun:D

ANİCMA

New member
Önüne gelen çiceği koklayacaksın.Ondan sonra hiç yalnız kalmasın zaten.Nasıl oluyo nersen o zaman bir sürü çocuk olur.Onlarda seni bırakmazlar merak etme:D:D:D:D:Dzuhahahhahhahha

ANİCMA

New member
Arkadaşım biraz erken değil mi?heee sen biraz forumun bu bölümüne takıl hatta bununlada yetinme başka siteleride gez.Adamlar kadın-erkek ilişkileri hakkında neler yazmışlar diye.Anladığım kadarıyla sen biraz duygusalsın.Bir sanal aşk bu kadar olmaz.eee diyelim ki bir gün aldatıldın olur ya hayat işte ne yaparsın orası tartışılır.Bazı şeyleri anla biraz aşk meşk masallarda olur;)şimdi bu devirde yok mu?diyeceksin var ama önemli olan onu bulmak o da kolay değil.Sen biraz bekle dediğim gibi bazı şeyleri şimdiden kavrarsan ilerideki ilişkilerinde zorlanmazsın ve bazı şeylerin hiçte üzülmeye değmeyeceğini çok iyi anlarsın;)Belki bunlardan bişi anlamayacaksın ama ileride herşeyi anlayacaksın;)

ANİCMA

New member
Kardeş istersen yeni ilişkiye başla hemen ben senin iyiliğin için söylüyorum.Sonuçta biraz bilgi sahibi olursan kızlar sana değil sen kızlara hükmedersin;)Oke.Hem sana önerim kendini ilişkilerinde fazla kaptırma.Çünkü aşkta her zaman yenilenler kendini kaptıranlardır.Yani işi gücü kızı düşünmek yani!!Sanki o olmazsa herşey bitecekmiş v.s.....

sirine

New member
arkadaşım ilişkim olsun diye bişeye başlanmaz birinden hoşlanırsın oda senden hoşlanır aranızda bi elektriklenme olur sen erkeksin gider konuşursun bişeylere başlarsın.birini unutmak için başka bi birlikteliğe de başlanmaz yine mutsuz olursun senin yaşın kaç ki bu kadar umutsuzsun öncelikle netten arkadaş olaylarını geç kız resmen dalga geçmiş zaten bunlar çok saçma şeyler

ogamemanya

New member
yaptıklarının ne kadar sacma olduğunu zamanla anlicaksın. bişeyi olsun diye yapma akışına bırak herşeyi

madartemis

New member
ne umudu ya sen kaptırmışsın kendini böyle bir kız belki var elki yok ama kız yanlış kız senden maddi açıdan yararlanmak isteyen kimseden hayır gelmez...

infatuate

İstirahatte
hayallerin peşinden gitmek güseldir ama üzgünüm seninki hayal bile değil, biras toparlamalısın kendini ..

bLue__qirL

Banned
yani ben sana dicek bişi bulamıorum çok saçma bi olay bence sana öğüt vermek istemem çnkü o yaşlarda öğütler dinlenmio ama ortada kız bile belki yok böyle bir olay için ne üzülmeye nede intihar etmeye gerek var ama şöyle birşey olmuş olabilir belki kızın kendine ait hattı yoktur ve abisininkini vermişse doğal olarak gizli numaraya abisi çıkacaktır yada kız die bir şey yoktur snn aklını çelen bir erkek olabilir bnce snn için oks önemli olmalı tabiki kızlar olucak ama bu sene onlara fazla önem vermemelisin buda bnm yorumum bncede eğer o kızsa onun dediği gibi kalbini değil beynini kullan diorum;)

HTML