Kadınlar

Gєηco

Altın Üye
muahahaha ama hepside dogru degilmi angel inkar etme işte :)

Ugly_Duck

New member
ahahahaha bizimle uğraşma valla biz şeytana bile papucunu ters giydiririz ona göre :p

Leke

Altın Üye
Konu yine kısıra bağlamış . Ben toparlıyım . Güzel sözler vede gerçeği yazan sözler .
:)

A

AngeL

Guest
ahuahua varya hasta hasta hiç bu kadar gülcem yoktu resmen 39 derece ateşle yatıom yataktan bakıom pc ye :D bogazlar şişmiş yutkunamıom burun tıkalı nefes alamıom ölcem öksürük krizlerinden kitlendim bu konuya iyimi :D

Archangelll

New member
AngeL' Alıntı:
ahuahua varya hasta hasta hiç bu kadar gülcem yoktu resmen 39 derece ateşle yatıom yataktan bakıom pc ye :D bogazlar şişmiş yutkunamıom burun tıkalı nefes alamıom ölcem öksürük krizlerinden kitlendim bu konuya iyimi :D
ilk önce geçmiş olsun .
tabi açan ben olunca hit alıyo konu ehem ehem yani :D

A

AngeL

Guest
yok sen tam bölümünde actın bölüm modu bayan :p

yok ya şaka bi yana takmam böle şeleri geik yaptık ugly ile az :D ben kendim kadınlarla ilgili baslıklar açmıştım daha önceden :D

Archangelll

New member
AngeL' Alıntı:
yok sen tam bölümünde actın bölüm modu bayan

yok ya şaka bi yana takmam böle şeleri geik yaptık ugly ile az :D ben kendim kadınlarla ilgili baslıklar açmıştım daha önceden
siz kızlar yokmusunuz siz 2 tanesi bir araya geldiğinde ya dedikodu yada geik yaparsınız saten :D
(acaip kaşındım haa :D sakın kaşımayın çünkü uyuz oldum :D )

A

AngeL

Guest
Ahauahu burdan kafana terlikte deil tavayı yedimi susucan sen heralde :D

The cakan's

New member
aa niyye oyle diyosun

AngeL' Alıntı:
kadınlar kadınlar hay kadınlar kadar taş düşssün başınıza :D
aa niyye oyle diyosun bosver yanima dussun yatama dussun kafama dusmesin :D

A

AngeL

Guest
ahua ben kapıcam az sora :D valla öcü gibi dikilirim basınıza :D rugar leyn sen diğer konuları kontrol et kapamaya calısıom ama yetişemiom hasta yatağımda görsen halimi korkarsın hatta iş görüşmesi için aradılar prd beyfendi ...... hanımla görüşebilirmiiz dediler ahauhau trav. gibi cıkıo sesim :D

edit : cakanss fix cadde fırlaması geldi işte :p

ruzgar

New member
AngeL' Alıntı:
ahua ben kapıcam az sora valla öcü gibi dikilirim basınıza ruzgar leyn sen diğer konuları kontrol et kapamaya calısıom ama yetişemiom hasta yatağımda görsen halimi korkarsın hatta iş görüşmesi için aradılar prd beyfendi ...... hanımla görüşebilirmiiz dediler ahauhau trav. gibi cıkıo sesim

edit : cakanss fix cadde fırlaması geldi işte :p
geçmiş olsun dostumm üzüldüm kapa kapa bitmiyo a.q.:D allahtan maydonoz yok :D

Death_AngeL

Banned
bunlari anlatmakla bitmezki.Bunlar sadece yaptiklarinin milyonda biridir.Allah kadinlari erkek leri sinamak ve onlara dünyada eziyet çektirmek için göndermistir.Evlenmeyenler tabii daha az eziyet çekiyo :D

angel bu arada geçmis olsun.

A

AngeL

Guest
sagolun arkadaslar valla hasta yatagımda radyoyu bile aldım ama dinleyen yok :( sesimi duyan kaçıo ahuahau o kadar kötü cıkıo :D

Death_AngeL

Banned
RAdyo çalissa dinleyecez de açilmiyo ki.... :(

Ugly_Duck

New member
ayy canım arkadaşım hasta olmuşşş bu formlar hasta etmiştir seni :p

abartma istersen sesin gayet iyi çıkıyo....

kıyamam ama ben sana bi çorba yapayım sana geliyim de :p bakayım seni yarına bişeyi kalmaz arkadaşlar :p ilgi bekliyo ilgiiii :p

HTML