Kadınlar Niye Aldatır....

iSpiK

Kadim Dost
aldatsınlar ne güzel işte.... : )) ben sewerim aldatan kadınları ki onun icin hic bi kadını sahiplenmem : )) (sevgilin aldatırsa olayına girmeyin ben sevgili kullanmam : )) )

Kara Kartal

Banned
‘Kadınların daha çok erkekle beraber olması daha sağlıklı ırkların üremesini sağlıyor’ diye konuştu.

bu cümle çok dikkatimi çekti :D:D:D

-Irkçıların sağlıklı olarak üreyip çoğalmalarına bilimsel kanıt gibi.:D:D:D:D

-tarihte bilinen en büyük ırkçı hitlerdi ve ırkının sağlıklı asil olduğunu savunurdu hatta doktorları ve bilim adamları bu tezi kanıtlamışlardı yani almanlar sağlıklı temiz asil bi ırktı

64general1

New member
ehehehehe kadının yapısı bikere bellidr.son durakda aldatma vardır.yani eninde sonunda
Son durakta daha heyacanlı oluyordur herhalde özellikle neden son durakta onu merak ettim.Bir önceki durakta daha az mı heyacan duyulacak?Bi de herkesin gözü önünde millette utanma diye bişey kalmamış pes yani Asönsördeyi duymuştum da özellikle son duragında olanını hiç duymamıştım...(Karqta bu sana ithaf)

NeRoN_64

Banned
ADInin KAdin Olmasi Yeterli ...

Kara Kartal

Banned
Son durakta daha heyacanlı oluyordur herhalde özellikle neden son durakta onu merak ettim.Bir önceki durakta daha az mı heyacan duyulacak?Bi de herkesin gözü önünde millette utanma diye bişey kalmamış pes yani Asönsördeyi duymuştum da özellikle son duragında olanını hiç duymamıştım...(Karqta bu sana ithaf)
-son zamanlar okadar çok paranoya yapmaya başladımkii:D:Dnasılda mesajları tammen ters anlama çevirerek çarpıtıyorlar inanamıyorum :D:D:D
-bana ithaf die yazman bu şöyle bi çapıtımaya açık kapı bırakmış hehheeh
-karqta asansörü tercih ediyorr aldatmak için:D:D:D öyle çarpıtıyorki yobazlar Allahı bile kullanmakta Sakınca görmüyorlar...hangi mesaja baksam
eceba bunu nasıl çarpıtırlar anlamını değiştirip bana mal ederler dieee paronoya yapmaya başladım..
-
-aldatmanın altında tatmin olmayan duyguların yattığı bir gerçek...insanların duygularını beklentilerini ölçebilen ne kadarında haz aldığını tespit edebilen bi program olsaydı keşkemm:D:D

şahmaral

New member
erkek kadınsız kadın da erkeksiz yapamaz ama ALLAH ım hayırlısıyla karşılaştırsın AMİNNNN....:aşk

HTML