kadınlar çirkin erkekleri tercih ediyor.....

Passenger

DontWannaMyDiaßLo
yakısıklılık tabıkı ıkıncı palanda ama bırazda hafif karızmatık olması lazım para pull olmassa olmaslardan ama cok cırkınse baslarım parasına puluna:)

bLue__qirL

Banned
yakışıklı ve bakımlı erkekleri kendini beğenmiş, ukala ve sıkıcı buldukları ifade edildi

doğru bir buluş

bunun en qörülen örneği bnm arkadaşım :saskin kız nerde tipsiz var onu seviyo yha :D

ama hak veriorum bazen :saskin

Gizli Özne

New member
"önemli olan iç güzellik"
bunu söyleyenlerin yarısından fazlası yalan sölüyo bence
dış güzellik de en az iç güzellik kadar önemlidir
bu, kadınlar için de böyledir ,erkekler için de

iSpiK

Kadim Dost
ya guzel dıye bı kızla cıkıosun neyse sabah oluyo makyaj fılan tabı yok bole eciş bücüş bişi oluyo neyse bız arada karsılasıozda

cirkin erkekle cıkan kızlar 7/24 o halde gorunuyo bu naSı bi mide ya : )

lantisrome

New member
En Basİt Örnek Benİm Bİr Kiz ArkadaŞim Var Bana DedİĞİ Şey AradiĞim Özellİkler YakiŞikliysa Fakİr Olabİlİr Zengİnse Çİrkİn Olabİlİr.. :) Yorum Sİzİn

SAHRANİL

Altın Üye
dünyanın heryerinde tüm kızların kanında az da olsa bu var.ayy yok ben çirkinle çok çirkinle yaşayamam ya.allahım sen affet.

baris622

New member
güzellik görecelidir.

yani asıl demek istediğim bir üniversitede mühendislik okuyorum çirkin olduğumu kabul ediyorum

üniversitenin en güzel kızıyla çıkıyorum 1 saat öncede nişan yüzüğümüzü takdım

çirkin olmak yetmez

çirkin + akıllı

SAHRANİL

Altın Üye
sahranil abla valla cok büük konusuyorsun..bide bakıyorsun maymun gıbı bı herıfle evlenmısın :D
ben evliyim öyle bir riskim yok:durdurun:durdurun ondan bol keseden atıyorum.:biggrin:biggrin

ZiTaRoF

New member
ask mesk işlerinde işlerinde kadınlar yakısıklı olumaya falan bakmıolar = saklabanlık+para :D

çokoprnses

New member
ıkılı ılıskılerde ne yazıkkı ozellıkle gunumuzde yakısıklı erkekler daha capkın oluyorlar bencede ama burada suc gene bayanlarda sanırım toplumumuzdada bu boyle deılmıdır,guzele yada yakııklıya ılgı daha fazadır ama genedee tabıkı kısılık meselesı dıye dusunuyorum ben ama su bı gercekkı bayan daha gusel olmalı erkekse bakımlı....

Fatih Hoca

Banned
Kadınlar için önemli olan işlevdir :D

ChilekesH

Aerospace Engineer
haklın ablacm sonuna kadar..ne kadar guzel bi kız gorsem yanındaki oglan genellikle tipsizdir :)

neden tercih ettikleri konusundada tabiki para 1.kaybetme korkusu 2.sırada

HTML