kadınlar çirkin erkekleri tercih ediyor.....

SAHRANİL

Altın Üye

İngiliz “The Sun” gazetesinin haberine göre, her 3 kadından ikisi erkekte fizikten önce kudret, kariyer ve zenginlik gibi özelliklere önem veriyor

Gazetenİn okurlarının bu konudaki görüşlerini derleyerek oluşturduğu haberde, kadınların yakışıklı ve bakımlı erkekleri kendini beğenmiş, ukala ve sıkıcı buldukları ifade edildi. Sonuçta çirkin erkeklerin kadınlar tarafından daha çok tercih edildiği ortaya çıktı. Habere göre, yakışıklı erkekler kendileriyle daha fazla ilgili oldukları için partnerlerine gereken ilgiyi gösteremiyor. Buna karşılık, çirkin erkekler bu eksikliklerini anlayışlılık ve incelik gibi özelliklerle telafi ediyor.
Sosyolojİk verilere de yer verilen haberde, kadınların erkekte yakışıklılıktan önce kudret, zenginlik ve kariyer gibi özelliklere daha çok önem verdiği ve her 3 kadından ikisinin tercihinin bu yönde olduğu kaydedildi. Kadınlar için erkeğin saçı dökülmüş, eğri burunlu ya da bakımsız olmasının çok da önemli olmadığının vurgulandığı haberde, erkeklere partnerlerinin gönlünü kazanmak için ne yapıp edip onları güldürmeleri tavsiye edildi.

-delikan-

New member
doğru söylüyosunuz
önemli olan iç güzelliği...
ama benimkinin hem içi hem dışı güzel
bide işinden bana zaman ayırsa..

Elasis

New member
Resim de ki dizi filmin hastasıydım ... Konuya gelince yakışıklı ya da güzellik insana rahat bir yaşam vermiyor .. Aynı şekil de kadın çirkinse mirası güçlüyse erkek için de tercih olabilir.

NeCcko

Altın Üye
İlginç bir yaklaşım olmuş ama mantıklı =)

Bence çiftlerin herşeyden önce çok iyi arkadas olmaları gerekli herşeyi konusabilceği kısaca normal bir arkadasıyla anlasabilceği gibi biri olursa gerisi o kadar mühim olmuor

Madness

Banned
Resimdeki adam nasıL oLe yaff:saskin
Muhtemelen yaşın itibarı ile Güzel ve Çirkin dizisini hiç görmemişsindir arkadaşım büyük kayıp bence :goz:

Bence asıl neden kadınların aldatılma korkusu. Çirkin erkeklerini başka kadınların tercih etmeyeceklerini düşünüyorlar ve çirkin erkeklerle evlenmeyi tercih ediyorlar :goz:

SAHRANİL

Altın Üye
ben şahsen çirkin biriyle olamam galiba ya..ne biliyim düşünüyorumda.olmaz gibi bişi.başlarım parasına puluna.insanın ruhu önemli tabikide ama birazda dış görünüşte olcak çok yakışıklı demiyorum bazen insanın iç güzelliği dışa vurur okadarı bile yeterli.gerçekçi olalım çok çirkin birini sevemezsin bile.benim anlamadığım ünlü bayanlara bakıyorum hepsininde eşi sevgilisi çirkin ya...paraya akan çok galiba dimi arkadaşlar..yinede acaba diyorum çok çirkin içi çok güzel biriyle olurmu...çok zor bir soru..

NeCcko

Altın Üye
Muhtemelen yaşın itibarı ile Güzel ve Çirkin dizisini hiç görmemişsindir arkadaşım büyük kayıp bence :goz:
Walla yaş 23 bende ilk defa gördüm duydum bunu :D, ya 23 de küçük bi yaş o dizi için yada ben tv ile aramın pek ii olmamasından dolayı bilmiom :D

Terrible T

New member
Maalesef zaman öyle olduki paran yoksa işe yaramaz adamsın paran varsa tipin de pek önemli degil.Allah herkesin kalbine göre versin.

Moderatör
Moderatör
Ne Çıkıyorsa bu ingiLizLerden cıkıyor zaten.. Başka bi gazetede değiL dikkat edin geneLde The Sun

SAHRANİL

Altın Üye
Yaş 28 ben hatırlıyorum 80ler de TRT de oynuyordu. Çok güzel diziler vardı.
ı
1987 1990 arası yayınlanmış sanırım bu dizi..anaammm ben 4 yaşlarındayken başlamış..:durdurun:durdurun

Madness

Banned
1987 1990 arası yayınlanmış sanırım bu dizi..anaammm ben 4 yaşlarındayken başlamış..:durdurun:durdurun
Senin güzel konun dizi ile ilgili yorumlara döndü Sahranil :D
Ama diziyi izleme imkanınız olsaydı keşke. O resimde gördüğünüz çirkin adama aşık olurdunuz. Biz erkekler bile hayranıydık İnanılmaz iyi bir karakterdi:goz:

SAHRANİL

Altın Üye
olsun madness amaç sohbet.bir konu ortaya atıp fikirlerinizi dinlemek hoşuma gidiyor.digitürkte yayınlanmış önceden bu dizi.ben takip ederim tv yi size haber veririm..izleriz artık...digitürkte çok sevdiğim çok eski filmleri izliyorum bazen süper oluyor.

Elasis

New member
Bunun gibi Mavi Ay, Büyük Tuzak, Kara Şimşek, Ziyaretçiler güzel diziler vardı . Bir de Adile Naşit in İyi uykular diye programı vardı Akşam 8 de bizi uyutmak için masal anlantırdı. Belki arasak nette bulabiliriz. Resim deki dizinin yeri ayrıydı bunun gibi Çirkin olan aslan adam yeraltın da yaşardı kötü insanlara pence atardı

SAHRANİL

Altın Üye
bir konu açalım eski filmler ilgili nostalji yapalım olurmu..

TheMetaor

тм ρRoduction
ßu Kadınları çözebilene Aşk Olsun :D

daimakce

New member
İstisnalar KAİDEYİ BOZMAZ.Sen çirkin bakımsız kadınlardan mı hoşlanıyorsun da kadınlarda çirkin bakımsız kel erkeklerden hoşlansın.Bu yabancıların yaptıkları arştırmalarada fazla önem vermeye başladık Abuk subuk araştırma ve sonuçlar hiç inandırıcı değil.

HTML