Kadın Teröristin Üzerinden Çıkan Not!!!

hiraru

New member
acımamak lazım eğer zorla yaptırılıyorsa kendini öldür ama kimsenin zarar görmeyeceği şekilde bi de şiirler falan Allah nasıl biliosa ööle yapsın

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
Mektunu Yazacagına Kendini Canlı Bomba Yapıp Girsene İçlerinekadar ?:D

Kapl@n

New member
Duygu somurusu yapıyo aklı sıra madem pişman olcan neden daga cıkıyon o zaman pişman degılmiydin şimdi yakalanma korkusu var yazmıs bunları belkı okurlarda acırlar kendini aklı sıra akıllı sanıyo bu oyun oynuyo yakalandıgı zaman cezasını hafıfletcek vay cakal sonra cıkcak tekra daga bunlar hıc bırıne acımıcan vurcan hepsını zaten vurmazsan o senı vurur

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member

Kendi kafasına sıkmaması normal ama yanıbaşındaki diğer teröristleri vurabilirdi. Madem kaçamıyor vursaymış elinde ki silahla diğerlerini.

muzo192

New member
hiç varya acımam lanet olsun!! hergün lanet ediyorum onlara her an bıkmadan elimden gelsede başka bişiler yapsam keşke!!

yenghec

New member
Bunu en masum anında yazmış ertesi gün tekrar can almaya çıkmıştır gece yatarken yaptıgı hatalar herkezin aklına gelmez mi belki yengec burcudur :D Eşeğe altın semer vursanız da eşek eşektir...

ARAN_1

Banned
beynıne sıksana serefsız... madem pişmansın .. TUrk askerine sıkıcagına saman dolu kafana sıkta kurtul..

senin "saman" baskalarinin baska seylerle niteledigini kafalarin seref onur gibi kavramlari once idrak edebilmesi lazim o dedigini yapabilmeleri icin....bak o olucegini hissetmis,neden oldugu belli degil mi...birileri arkasina bakmadan uzerine yurucek cunku,saklanmadan/geri donmeyi kacmayi dusunmeden...yazdigi siirlerin hicbirinde geri donmedigi/bunu dusunmedigi icin icin dert yanmayan birileri...

.:CHECHEN

Banned
Bu son zamanlar TV izlemiyorum.İzleyince İlk Pkk ya sonra onu yayınlayan Tv kurumuna sonra abd hayranı şerefsizlere pek hoş olmayan şeyler söylüyorum.Allahım onları Helak et

LaZeBuRi

New member
tabi yap et sonra duygusala bağla bizim millet yemez bu dolmayı kızııım kökünüzz kurucak ALLAHIN izniyle

atakan3444

Uploader Team
tuncelide bi pkklıyla yemek yemiştim kim olsa korkar insanın içine bi kuşku düşer elimde ekmek bıçağı ile ani bi hareket yapmasını bekliyodum adam hemde türk bize bişe anlatmıştı sizinle onu paylaşmak istedim hep üniversitelerden adam topladıklarınıda sölemişti çünkü onlar okumuş bilmiş karşısındakinin beynini daha iyi yıkar dağa götürür (aklı olsa ztn sizle dağa gelmezler) bizde böle olmasını istemezdik ben gittim şuan pişmanım demişti iSpiK kardeşiminde dediğini sölemiştim o sıra böle olmasını istemiosan on türk askerini öldüreceğine 1 türk askeri 100 pkk askerini öldürmeyi beceremedin mi demiştim

üzülmekten başka bişey yapamıyoruz işte en çok bu koyuyor bana :'(

ExpeRt`

Counter Strıke
Ulan varya ben böyle teröristin ta anasını........... emi o.......... ğu töbe töbe yawss beyne kısn bitane gebersin it

eurostar

New member
kaltak işte nolcak duygusallık yapıyo bide yok pişmanmış falan filan.Biz Türküz yufka yürekliyiz affetmeyi büyüklük biliriz Turan mehmetciğe söle pişmanım vurma beni diye,daha ne köperlerini toplayıp catışıyon.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. o...pu

HTML