kadıköyde UEFA CUP FİNAL!!!

LiveValue

New member
kadro çok güçlü evt uefa yı rahatlıkla alabilecek kadar. ama skibbeyle bi skm alınmamaz.

şöyle izah edeyim: BMW M3, 8 silindir ve 420 HP direksiyonunda acemi şöför Sonuç: Steua kazası

benzeri durum : BMW M3, 8 silindir ve 420 HP direksiyonunda bir dede Sonuç: Şampiyonlar Ligi Avrupa Şampiyonasıyla aynı şey değil + Guiza gerçek bir balon

lucian

Stay Away
önce gruptan lobi yapmadan çksnlarda ondan sora final'e bakarız ;) bide galatasarayın şükrü saraçoğlunda yenmek gibi bi alışkanlığı olmadıı için nası böle şeler söleyebiliolar annayabilmiş değilim :D

girl_bjk

Banned
Ya bırakın yaa ne kadıköyde finali:D Daha şampiyonlar liginden gelecek takımlar var.Milan gibi bi takım var:Stauyu yenemeyn takım Milanımı yenecek??Mantıklı konuşun biras.

He bide UEFA finali FB-GS olursa Fenerbahçe zıplatır ortalığı:D

Bence finali BJK oynayacak ama kimle??

girl_bjk

Banned
GaLatasaray adının geçtigi yerde imkansızLıktan bahsedemezsin :goz:
Stau macına bakıLarak Gs'nin Uefa'da yapıcakLarını degerLendirmek son derece yanLış oLuR :goz:
Galatasaray ve Kadıköy lafını aynı yerde geçirirsen o zaman imkansızlar Galatasaraydan tarafa geçer;)

Hacker-22

Atam izindeyiz!
Arkadaşlar ben takımımıza yürekten inanıyorum. Bu günlerde taraftar olduğumuzu belli edelim, şampiyon olduğumuzda değil. Bu kadro ayrıca Türkiye Futbol Tarihinin en görkemli kadrosudur. 2000 lerin başında hayranlıkla izlediğim KEWELL, 2004 EURO CUP ta en beğendiğim BAROS, portekiz milli takımı oyuncusu MEİRA, afrika aslanı NONDA, TÜRKİYENİN PRENSİ ARDA, MİLLİ TAKIMIN VE TÜRKİYE nin en yürekten oynayan oyuncusu SERVET, futboluyla Ergün penbeyi hatırlatan HAKAN B. , ve son olarak, kesin olarak Galatasaraylı fanatik dediğim HASAN ŞAŞ. Yeni genç yıldızımız AYDIN, Ve diğer futbolcularımız.

Arkadaşlar takıma baksanıza, uefa da bizim tek rakibimiz milan dır.

Ama öyle ama böyle, TESADÜF DEDİLER, ŞANS DEDİLER. KUPAYI KADIKÖYDE ALIP GÖZLERİNE SOKACAĞIMIZA eminim. Ve Türkiyemin adını yine duyuracağımızdan eminim... Haydi aslanlarım.
kesinlikle katılıyorum kardeş fakat ümit karanı unutmamak gerek o da çok güzel oynuyor....

HTML