Kaçırılan 8 asker tutuklandı

ifrit

RuHaNi WaRliK
Atatürk "muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcut" diyor Gençliğe Hitabe'de. bazıları kendilerini kudretsiz görüyorsa damarlarında akan kandan şüphe etmek lazım, çok şükür bizim böyle dertlerimiz yok, damarımızda akan kanın hangi atadan geldiğini biliyoruz.

emoow

New member
//az önce de yazdım tekrar yazıyorum yeri burada daha uygun

türkiye halkı çok komik
ne tarafa çeksen gelir

Önce askerler esir alındı
sonra halk gaza getirildi
eylem yaptı halk askerleri kurtarın diye
her tarafa bayraklar asıldı askerler için
askerler kurtarıldı
sonra yine halk gaza getirildi
"bunlar vatan haini bunları hapse atın hepsi şerefsiz bunların zaten terörist bunlar" dedi

onları kurtarın diyende halk onlara terörist diyende halk onları hapse atın diyende halk

elbetteki
Türk medyası sağolsun
halkın nasıl olmasını istiyorsa halk öyle oluyor

ve şimdi birkez daha

AZİZ NESİN in bir sözü doğrulandı
"EY TÜRK FAŞİSTİ" demişti

PEKİ SİZ BİLİYOMUSUNUZ Kİ BU 8 ASKERİNDE ASKERLİKTEN ONCE DTP'YLE BAGLANTILARI CIKTII. ZATEN ORAYA ATES ETMEDEN TESLİM OLMALARI YETERİNCE KSUK UYANDIRIYODU VE BİTANESİNDE VİDEOSU CIKMISTI PKK YANLISI OLARAK BOLE SEREFSİZLER KESKE GEBERSEYDİDE EN AZINDAN ASKERİN ADI LEKELENMEZDİ

iSpiK

Kadim Dost
ben kurunun yanında yaşta yandı dıyorum.......

ENICMATIC

New member
Ben faşistim hemde çok büyük bir faşistim daha kimse ne faşistliği biliyor bu ülkede nede sosyalistliği biliyor nede komunistliği ama ben gerçek bir faşistim ve bunu kimse benden daha iyi bilemez

tabi şimdi bunları bu 8 kişi yüzündende yazmadım Türk halkı için yazılan o herzaman gaza gelir nereye çeksen gelir sözündende yazmadım ben sadece bunu TÜRK olduğum için yazdım...

firatay

>>>> ALESTA
Bekleyip Görücez, Adalet Herkes İçin Eşit, Eğer Bir Suçları Varsa Cezalarını Elbet Çekecekler, Yoksada Kimseye Bişey OLamz...

elyil

New member
kendine bi sor sen olsan napardın
20 yaşında hayatta yapacak çok şeyin var
anan var baban var sevdiklerin var
ölmek çözümmü yaaşamak sorunmu
kendine cevap ver

eğer bunlar vatan haini iseler
enbüyük ceza verilir ama değilseler

alpgg

New member
R€B€L;2299988' Alıntı:
Asker olcak adamı arastırırsın neyın nesı dıye ona gore alırsın askere..Ona gore belırlersın hangı bolgeye verelım dıye.

20 yasına gelene kadar elıne sılah almamıs, annesının etegınden ayrılmamıs adamları alırsanız askere 3-5 ay egıtım cıkar pkklı karsısına,
pkklı ıtlerın elıne dustumude vay sen vatan hainisin ates etmedın , emre itaatsizlik ettin vs sallayın ulke yetım evlatlarına..

Zaten adam pkklı olsa askerlık yasına gelene kadar coktan cıkardı daga..Gelıp pasalar gıbı askerıyeye teslım olmaz.. Tarih bunuda yazar
rebel :) teröristlerin hepsi askere geliyor.Nedenmi?
1- bedava eğitim konaklama alıyorlar
2- teknikleri az çok öğreniyorlar,dagda nası karsı koyacaklarına karsı içinde oluyorlar birşeyllerin

« ß@Dß®¥ »

Øяg¥ αηGєℓ
Medyada çatışmadan teslim olduklarını okudum. Doğruluk payını bilmiyorum ama doğruysa ki ordumuz ve adaletimiz en iyisini bilir; ceza almalarına sevinmedim de üzülmedim de..

Leke

Altın Üye
Ben az önce bir gazetede kaçırılan askerlerin '' sözde '' ifadelerini okudum .
( çünkü tam güvenilir mi bilmiyorum )

Şimdi askerler tüfeklerimiz tutukluk yaptı diyor .
2'şer şarşör mermi boşalttık bazısı diyor 3 el havan ateşledik bazısı diyor 16 bazısı 20 bu nasıl bir çelişkidir .

Birisi diyor ben kürtçe bildiğim için , bana teslim ol diyenlere kürtçe ben teslim oluyorum dedim diyor .
Son Yanlarına gidince Türkçe arkadaşlarına teslim ol çağrısı yap dediler diyor .
Bende 3 kere Türkçe arkadaşlarıma teslim olun dedim diyor .

Öteki asker ben Askerlerden herhangi birinin Teslim ol dediğini duymadım diyor .

2 Askerde konuşmamış .

Eee birileri halka neler olduğunu çıkıp adam gibi söylese bizde bilgilensek olmaz değil mi ?
Ama şu bir gerçekki .
20 yaşına gelmiş Her Türk vatandaşı Askere elverişli olduğu kesinse ASKERE gider .
Ama pkk'lı ama pkk sempatizanı ama tikko'cu vs . . . .
Askerler vatan haini mi bilmiyorum Ama orda ölselerdi daha iyiydi .
Şimdi ömürleri boyunca bu lekeyle yaşayacaklar .
Herkes onlara şüphe ile bakacak .

Bende askerliğim boyunca çok pkk sempatizanı gördüm .
Adamları inandırmışlar .

( yani bu askerler direk pkk'lı bile olabilir . )

İηvictus

Banned
bende tuncelide askerlik yaptım ,ancak orada bulununanlar bilir dağa operasyona çıkan bilir neyin ne olduğunu.. opresyon yapılacak saate ve bölgeye kadar pek çok şeyin sızdırıldığını biliyorum. suçlular cezalarını çeksinler !!! askerime kalleşlik yapan bu dünyanın en büyük şerefsizdir..

HTML