Kıza nasıl çıkma teklif edilir?

iSpiK

Kadim Dost
direk vercen mi diye sor uzatmanın anlamı yok bence :E

GebzeLi

Altın Üye
GoogLe'a bir kız nasıL tavLanır yazın bu yazı çıkıyor zaten nette birçok site var...
TeknikLer güzeL ama araya geyikte sokmu$Lar..
Yani sadece bunLar yeterLi oLmuyor.(x

sebebsizce

Aviator Junior Officer
hajı bunlar eskı yontem bıraz paran varsa ve sempatıksen bu ıs olur boyle romantık seylere bakmıyor kızlar eglencelı tıpler arıyor eglence derken anladınız sız onu...
bu yontemler eskıden lıse askları dıye tanımladıgımız seylerde oluyordu.....
sımdı lerde ne kaset nede cıcek kardes....
marka bır spor ayakkabı yada gusel bır dvd.... :)
gusel bır spor araban varsa gusel cıx bır mekana goturursun....
anlyacagın senın dedıgın yontem yesılcam fılmlerınde kaldı...........

yasaremo

New member
uzuntu tripleri falan demissin cıkmıs olmak icin cımaktan bahsediyosun bence gereksiz triplere girmene kendini belli etmeye ihtiyacın olmaz eger gerceten seviyorsan hersey kendılıgınden gelir yapmacık tatiklere gerek kalmadan da kız anlayabılır bunu cıkmıs gıbı gorunmek ıcın yada sırf ya bu kız cok guzel diye cıkmaya calısmayın

cfrkr

eXeLLanC
bu yöntem tüm kızlar için geçerli değil tabikide.. otobüste bile 2 dk de kız bile tavlanır yani yeterki kafayı kullan :)

TaBi

Since1984
arkadaşım ya sen naptın baba ne kasedi cd falan de bari bu iş yaş zaten ne bu ya ben öyle kızın işim olmaz yani seven sever sevmeyen yol alır gider....

selojanns

New member
abi benim iş çok karmaşık yaa ben uşaktayım ömer bedrettinde okuyorum ama kız hasibe mazhar i.ö.o da okuyor abi kızı çok az görüyorum...

çaresizim abi yaw:vur:vur:vur

HHSCO

New member
bence gayet hoş olmuş çogu kez hem fikir oldum yazdıklarına bu aşama bence tam bir makara teşekkürler:)

HTML