kıyamet günü

Asit00

New member
gerçekten değişik bir rüya. Ama ALLAH'ı onun yarattığı bir varlık sıfatında ve bu dünya gözüyle görmemiz imkansız. bana kalırsa da gördüğün bu tip rüyaları anlatma derim. teşekkürler

WarriorA

New member
olabilir ama ruyada olsa Allah(cc) sıfatını gostermez
Kelimullah'a gostermedı yanı Hz Musa'ya,en buyuk ınsan Hz Muhammed (s.a.s) gostermedı
gelıp senın benım gıbı acız kula gosterecek deil,
Sen deccalı gormussundur
Arkadaşım bu ağır olmuş ne demek deccal yahu :) Bu arkadaşımız ALLAH ile ilgili bir rüya gördüyse bu hayra yorulur ayrıca imanla paranın kimde olduğu bilinmez belki arkadaş çok temiz kalpli iyi bir insan...

adiruu

New member
sonucta bir ruya ve paylastıgın için tesekkurler...

alametlere bakacak olursak zaten cok yakın gbi...
insallah ruyandak gibi bizimde sevdiklerimizden helallesme sansımız olur.
cunku kesin olan su ki
YARADANIN KARSISINA NE İLE GELİRSEN GEL.
KUL HAKKIYLA GELME...

BuZ KaLpLi

New member
arkadaşım biraz dini kitap okursan bu rüyanın sadece bilinçaltında kalmış bi rüya olduğunu göreceksin

seksibok5

New member
gordugun kımse baskasıdır sen ole sanmıssındır peygamberımız olabılır ayrıca sevdıkleırnle paylas boyle seylerı hayırlıısı odur

lazbayram

New member
selamu aleyküm kardeş allah cc ne insan suretinde nede kendi suretinde kimseye görünmez o ancak cennette has kullarına cemalini göstereceğini vaat ediyor o olsa olsa bi allah dostudur yani bi evliyadır senin kalbine öyle nakşedilmiştir zira allah dostları göründüklerinde allahı hatırlatırlar bu arada rüyanı ehli birine anlatsan hoş olurdu yanlış yorumlar yapıb günah işleyen insanlar olmaz inşaallah ayrıca kıyametin zamanı allah indinde saklıdır onu kimse bilemez ancak bazı alametleri verilmiştir bizlere allahın rasulu tarafından onlar olmadıkça kıyamet kopmaz allaha emanet ol selametle

Zeytin

Zeytin&Limon
fazla uzerine gitmeyin arkadasin sadece bir ruya..

kimin hangi cemalle gorulecegini Allahtan baskasi bilemez bence bunun ustune yorumda yapmayalim..

bana kalsa komple yorum yapilmayacak bir konu tek birsey disinda... Kiyameti gorecek musluman yoktur dostum.. dunyadaki son musluman bir agacin arkasina saklanacak bir yahudi yaklasacak ve agac o an dile gelip iste burada diyecek..

boyle birsey duymustum dogrulugunu bilmiyorum ama Hz. Muhammed in ummetine duasini hayatta iken yapmamasi sanirim ne kadar degerli oldugumuzu anlatiyor..

HTML