kıvırcık deyip geçmeyin....

esra_1903

New member
bak aynı saç tipinden benim bir arkadaşım vardı.sanırım senin bukleler çok ince ince.ve saçların ince telli.eğer böyleyse saçlarını uzun ve katlı tutcaksın.uçlarına kat verdirceksin.düzleştirmeye ama uğraşma hiçbir fayda vermez hemde hoş durmaz yani.düz olsun istiyorsan eğer seramik maşayla 2 kat düzleştir.ama jöleli kullanmak daha rahat olur senin için.saçını görsem birsürü tüyo verirdim.benimki dediğim gibi kalın bukle ve karma telli.bende jölelemesem yada tek kat düzleştirsem hemen kabarıyor.ben kısa katlı kullanıyorum saçımı çok rahat.hemde yakışıyo galiba.biraz küçük görünüyorum ama napalım.ben saçlarıma her rengi denedim,sarı,kızıl, kahve,siyah,mavi..en çok sarı ve maviyi yakıştırdılar.kahve çok mat duruyor bizde..siyah ise çok fazla akıyor vemat oluyor..kızıl güzelde tonu tutturmak mesele.ama mavi,parlak siyah gibi duruyor.rengi mavi diye korkma açık mavi olmaz:durdurun.parlak siyah oluyor..birde mavi-siyah var oda çok akıyor ya.dediğim gibi parlak renkler kullan saçında.o zaman açının kabarıklığı göze karpmaz.hemde az görünür saçın.
tawsiyelerin için çok teşekkürler :)

HTML