Kılıçdaroğlu gümbürtüye gitti

MilliEğiti

New member
onlardan oy isteyemezki.illaki meyve veren ağacı taşlayacak..baykal kendisini belediye başkanı yapmakla çok büyük bir hata yaptı.bazen dinliyorum akp ye tek 1 kelime bile edemiyor çünkü onlardan besleniyor..inönüyü örnek aldığından falan bahsediyor ama inönüye saldıran başbakana gık ı çıkmıyor..ya çok korkak ya da akpnin kiraladığı bir figuran..
kimden ister beni ilgilendirmez ama onlardan istemeli

hem neden isteyemesin akp de bir değişim hareketi tamamdır :smile:

baykal varken samimiyetine inanabilirdim ama artık asla

MilliEğiti

New member
senin deyiminle sarıgül gibi bir çok kişi varsa chpnin içinde... ülkeyi yönetmek ne kadar saglıklı olur...ayrıca çalık (atv) demişsin chp yandaşı televizyon kanalları yok mu bu durum milletimizi kandırmaya yöneiktir... tarafsız bir medya şuan türkiye mevcut degil her tv kanalı mutlaka bir siyasi partinin lükomotifi gibi o nereye giderse partide oraya gidiyor... halkı düşünen parti mi var?
bir çok kişi olduğunu söylemedim her partide vardır tek tük böyle başka partili bilmen gerek

ardıç hakkında söylenecek çok şey var ama siz sevdiyseniz ne ala

emekçi birinden bunları duymakta çok enteresan senin savunduğun kapitalist düzenin parçaları emekçiye ezelden düşmandır hem içinde ol hem öğütmelerine izin verme bravo :smile:

sertari

Banned
sarıgül chp için bir bölücüdür..solcu olupta bu adamı destekleyenleri kınıyorum.bugüne kadar dinlediğim tüm konuşmalarında chp yi yerden yere vuruyor.sevmediği adam baykaldı,çekti gitti ve gerçek yüzü ortaya çıktı.adam baykala karşı değilmiş,chp ye karşıymış..artık akıllı olan bilir bu adamın renginin ne olduğunu...
Bence sarıgül ün gerçek yüzü filan ortaya çıkmadı onun yolu başından beri öyleydi.Adam anladı CHP nin statükosundan sıyrılıp biyerlere gelemeyeceğini attı kendini yeni bir kapıya kurtardı.Baykalı da Gandisi de bu hiyerarşinin bir parçası ve değişmez birer piyonu gibiler,zamanı gelince kullanılıp yedirilecekler.

emekcii

New member
bir çok kişi olduğunu söylemedim her partide vardır tek tük böyle başka partili bilmen gerek

ardıç hakkında söylenecek çok şey var ama siz sevdiyseniz ne ala

emekçi birinden bunları duymakta çok enteresan senin savunduğun kapitalist düzenin parçaları emekçiye ezelden düşmandır hem içinde ol hem öğütmelerine izin verme bravo :smile:
hangi partinin daha halkçı oldugunu anlamak için oy aldıgı kesimlere bkarsan anlarsın...halkçıyım dmekle halkçı olunmuyor icraat gerek

emekcii

New member
Bence sarıgül ün gerçek yüzü filan ortaya çıkmadı onun yolu başından beri öyleydi.Adam anladı CHP nin statükosundan sıyrılıp biyerlere gelemeyeceğini attı kendini yeni bir kapıya kurtardı.Baykalı da Gandisi de bu hiyerarşinin bir parçası ve değişmez birer piyonu gibiler,zamanı gelince kullanılıp yedirilecekler.
sarıgül içinde bir yorum yapayım: kendisi yıllardır chpde idi hep adamı iyi gösterdiler taki sarıgül chp genel başkanlıgı için aday oluncaya kadar ...ondan sonra yok yolsuzluk yapmış şunu yapmış adamı karalamaya başladılar... aday olmadan önce neden çıkmadı...

sertari

Banned
sarıgül içinde bir yorum yapayım: kendisi yıllardır chpde idi hep adamı iyi gösterdiler taki sarıgül chp genel başkanlıgı için aday oluncaya kadar ...ondan sonra yok yolsuzluk yapmış şunu yapmış adamı karalamaya başladılar... aday olmadan önce neden çıkmadı...
Aynı şey Baykal içinde geçerli arkadaşım.İhtiyar adamı allayıp pullayıp gerdirip her seçimde önüne sunarlardı milletin ama baktılar iş böyle süslemeyle olmuyor vurdular tekmeyi hemde ne tekme adamda ne ar kaldı ne namus.

Ayrıca daha haftası geçmeden adamın hakkında iftira haberler yayınlamaya başlayıverdi çakal diye tabir edilen gazeteciler.Fatih Altaylı gemi aldı bilmem ne yaptı diye baya gündemden düşürmeye çalıştı Baykal fanatiklerini ama sonuçta herkes bunların ne mal olduğunu biliyor.Gürsel Tekini de sattılar şimdi Sav çalar Dandi oynar .

emekcii

New member
Aynı şey Baykal içinde geçerli arkadaşım.İhtiyar adamı allayıp pullayıp gerdirip her seçimde önüne sunarlardı milletin ama baktılar iş böyle süslemeyle olmuyor vurdular tekmeyi hemde ne tekme adamda ne ar kaldı ne namus.

Ayrıca daha haftası geçmeden adamın hakkında iftira haberler yayınlamaya başlayıverdi çakal diye tabir edilen gazeteciler.Fatih Altaylı gemi aldı bilmem ne yaptı diye baya gündemden düşürmeye çalıştı Baykal fanatiklerini ama sonuçta herkes bunların ne mal olduğunu biliyor.Gürsel Tekini de sattılar şimdi Sav çalar Dandi oynar .
valla chp de başkan olmak için adamlar bu kadar şey yapıyorsa başbakan olmak için ne yaparlar bilemiyorum...

v_k

New member
Kılıçdaroğlu liderlik için uygun değil 2. adam daha çok liderin arkasını toplayan tarzında...
Akıcı konuşamıyor , duruşu da etkili değil bunlar halk gözünde çok önemlidir özellikle köylü kırsal kesimde...
Sarıgül bu açıdan daha iyi ama onun da şansızlığı AKP CHP çekişmesi CHP liler oy bölünmesin diye ona vermeyecekler..

Haksever47

New member
Sarıgül nerdesin. Baykal istifa etti. Kılıçdaroğlu genel başkan oldu. Fethullah Gülen hoca 2 açıklama yaptı. Kaybolup gittin ya. İnsan çıkarda sana alkış tutan AKP taraftarı yorumdaşlarına bir açıklama yapar. Değişim hareketi seni çok değiştirdi çooook.

Iced Earth

New member
bence bir insanın olmak için düşündüğü ve onun için partisi ile çabaladığı makamın (başbakanlık) şu an orda bulunan şahısa eder gibi bey diye hitap etmesi öncelikle hem kendisine hem de ideallerine saygısızlıktır..kendi gözünde recep tayyip erdoğan'ı küçük göstericem diye düşünürken kendi kendini ele veriyor.. recep efendi filan de istersen sayın kılıçdaroğlu.. halkın gözünde belki saygın az daha yükselir ne dersin ?

sertari

Banned
bence bir insanın olmak için düşündüğü ve onun için partisi ile çabaladığı makamın (başbakanlık) şu an orda bulunan şahısa eder gibi bey diye hitap etmesi öncelikle hem kendisine hem de ideallerine saygısızlıktır..kendi gözünde recep tayyip erdoğan'ı küçük göstericem diye düşünürken kendi kendini ele veriyor.. recep efendi filan de istersen sayın kılıçdaroğlu.. halkın gözünde belki saygın az daha yükselir ne dersin ?
Onun çapı o kadar arkadaşım koltuğu görünce bi böbürlenmek geldi tutamadı içinde koyuruverdi..Gandi daha çok pot kırar,şu çağda hala yırtık ayakkabı siyaseti yapacak kadar onursuz ayrıca kapasitesi ne yahu bu dandinin salıver çayıra mevlam kayıra !.Bu yüzden hiçbir övgüyü ve unvanı haketmiyor ,dava arkadaşlarını bi günde satan adamdan ne hayır gelir,dün başkan adamı değilim deyip bugün başkan adayı olacak kadar omurgasız adamdan ne hayır gelir.Bildiğin KUKLA!!

Haksever47

New member
Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, senin duruşuna, soyuna, sopuna, boyuna, posuna, gömleğine, çorabına söz edenlere sen aldırma. Onlar (bu zihniyeti taşıyanlar) derler ki " biz yaratılanı yaradandan ötürü severiz". Sanır mısın bunu yürekten söylerler. Bunlar insanı işte bu sözle kandırırlar. Derler ki "Müslüman müslümanın ayıbını örter" Sanır mısın bunu da yürekten söylerler. Bunlar işte bu sözle de kandırmaya çalışırlar. Sen "ben bir müslümanım" dersin ya onlar, Peygamberimizin Hz. Usame' ye söylediği sözü de akıllarına getirmezler.

Sen sakın aldırma, sana aşağılayıcı sözler söyleyenlere, onlar şöyle bir baksalar çevrelerine sana hakaret ediyoruz derken etraflarındaki kaç kişiyi kırdıklarını, aşağıladıklarını görürler ve kaç çift gözün onlara tiksinerek, utanarak baktığını anlarlar. Ama kalpleri mühürlü olduğundan ne arkalarına bakabilirler, ne de iftiradan geri kalabilirler.

Allahtan kör, sağır, dilsiz, topal, kambur değilsin. Yoksa başına neler gelecekmiş neler.

Allah iflah etsin onları. Amin

Chpli

New member
Kılıçdaroğlu öl desin ölelim, konuşması sırasında duygulanıp ağladım,
bu adamın arkasından gidilir, sizin akape zihniyetinizin bitmesine 1 kala konuşun konuşun görücez

Yönetim

New member
Yiğit Bulut gibi, sırf Kılıçdaroğlu rüzgarını söndürmek için Gazze'ye gemi gönderildi demeye

çalışanlar da var.

Son umutları o kaldı ellerinde tüm gemileri yaktılar.

bizim medya gerçekten uslanmaz..

Başbakan ise ben işime bakarım Kılıçdaroğlu falan anlamam diyor,

emekcii

New member
bu adamın arkasından gidilir, sizin akape zihniyetinizin bitmesine 1 kala konuşun konuşun görücez
biz kimse için ölmeyiz biz vatanımız için ölürüz...aglama konusunda niçin agladınız orda aglatılacak ne vardı... merak ettim....

sertari

Banned
Öl hacı kurtulalım hepiniz ölün ama ,sadakatinizi gösterin Dandiye.

Hikaye ya dandini dandini dastana danalar girmiş bostana:,)

HTML