KÜÇÜk Çocugun BÜyÜklÜĞÜ

TheMetaor

тм ρRoduction
Yaw hanımlar ßeyler anlamıjak bişi yok cocukta 5 Ytl varmıs pasta almamıs aslında parası yetiyomus ama dondurma almıs paranın 3\1 ini orda çalısan garson kıza bırakmıs centilmenlik yani ;)

ykdc

New member
TheMetaor' Alıntı:
Yaw hanımlar ßeyler anlamıjak bişi yok cocukta 5 Ytl varmıs pasta almamıs aslında parası yetiyomus ama dondurma almıs paranın 3\1 ini orda çalısan garson kıza bırakmıs centilmenlik yani ;)
Wallaha heLal oLsun Sen demesen ben dicektim:)))
okuyom okuyom sayfaları kımse bişi anlamamış son sayfaya kadar kımse bişi anlamamışşsa ben acıklicam dedim kendi kendime ama benden önce davrandn

omercan26

New member
aferin çocuğa şimdiden böyle yetişmesi çok güzel en azından emeğin değerini biliyor ve garsona 1,5 ytlsini bırakıyor

SickDreTh

Altın Üye
ehehe bende annadım sımdı:D:D:D

cocuk abazaymıs bence kızı gorunce saftı kaymıs bunun centılmenlıkle bı alakası yok bence enayı:D:D

ben olsam bes kurus vermem:hadiordan

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
hesabı odeyip bıraktıysa 1.5 ytl yi iyiy ama ödemeden bıraktıysa dolandırıcı oluyo yani:)
yupppiiiiiiii cozdum olayı

Fatih Hoca

Banned
çocuğa helal olsun valla iyi düşünmüş, ama yazıda eksiklik var, çocuk parayı verdikten sonra gidip oturuyor yani parası yettiği halde onun yerine dondurma alıp kıza 1.5 bahşiş bırakıyor.

HTML