Joomla Tema Yapımı (Yardım !)

azrailia

New member
Joomla da template yapımı hakkında internet sitelerinde adam akıllı bir anlatım yok !
hackhell.com Farkı ile anlatacak bir hackhelli aranıyor !...
videolu bir anlatım ile herkesin yapabileceği bir profosyonel anlatım olsa mutlaka konu tutlur ve eminimki yüzlerce kişi tarafında da tıklanacak bir konu olur.
tabi bizde bu arada öğrenmiş oluruz.

Yönetimdeki Arkadaşlar Lütfen İlgilenin. Size Güveniyorum .
Teşekkürler.

azrailia

New member
anlaşılan joomlada hackhell olarak gerideyiz.
aslında böyle bir düşüncem yok ama buranın modoratorlerine kızmadım değil
sonuçta joomla bir php ve php bilen bir çok arkadaşımız burada mevcut ama ayrıntılı bir joomla template yapımı konusunu anlatmak isteyen yok.
bence bu konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatımı olsa mutlaka sitenin reytinginide etkiler.

azrailia

New member
YETKİLİLER MODLAR YÖNETİCİLER LÜTFEN BU RESME BAKIN BU KONUYU AYDINLATIN !:durdurun
AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYIN !

CyberTURK

Bir Tufan Olurum Sustuğun Her Yerde
Arkadaş doğru söylüyorsun fakat
1-)zaman problemi var
2-) En önemlisi Kişinin hatırı sayılır bir template için Html, css, php ve gerekirse javascript bilmesi lazım ayrıca renk ve tasarımlara hakim olmalısın. En kolay izlenecek yöntem html, css, php orta seviyede bilmek türkçe pek fazla kaynakla karşılaşmadım. Yeterli düzeyde ingilizcen var ise kaynak bulabilirsin onları çevirebilirsin. Senin anlayacağın uzun ve emek isteyen bir iş birde sen o kadar emek harcayacaksın elin adamı gelecek footer'dan linkini kaldıracak ya da siteler arasında zamanla ilgisizlikten silinip gidecek değer mi bilmiyorum Peki para karşığı satsan yaptığın templateleri ücretli tema kullanan o kadar az kişi varki bu işten uzun soluklu ekmek yiyen bana denk gelmedi. Ben uğraşmıyorum işin ucunda zoraki bir durum yok ise kendim uğraşmıyorum ayrıca zaten bahsettiğim kodlamalara geçtiğinizde joomla ile ilgilenirmisin o düşündürüyor. Çünkü çok fazla bir geliri olmayacaktır onun yerine kendin istek doğrultusunda script yazsan daha çok daha fazlasını kazanabiliyorsun.Hobi olarak yapıyorsan kendi istediğin sistemi kuruyorsun Tabii bunlar benim düşüncem başkası ne düşünür bilemem.

BlueMan_AK

New member
joomla için template yapımı internette video olarak var ama onlar bile çok geniş içerikli değil
cyberturkün söylediklerine kesinlikle katılıyorum...

iso9003

New member
arkadaşlar ben daha jomlayı kurup çalıştırmayı beceremedim nasıl kullanılır biraz açıklarmısınız? tamamen sıfrıdan öğrenmek istiyorum dreamweaver bilgim fena sayılmaz