Joomla 1.5.8 ücretsiz hosta kurulum resimli anlatım

CyberTURK

Bir Tufan Olurum Sustuğun Her Yerde
Arkadaşım dünden beri kurmaya çalışıyorum ya bağlantı kesiliyor yada hata veriyor, öğrendiğime göre 00webhost ta bir defada 5mb den daha fazla büyüklükte dosya yükleyemiyorsun...

Yok eğer yükleyebiliyorsam bana bu durumu nasıl aşabileceğimi söylersen sevinirim şimdiden tesekkür ederim...

kardeşim aşağı yukarı 4-5 joomla kurdum bu hosta örneğin: www.warezhell.co.cc bu ders amaçlı kurulan bi site..yani 5mb sınırlaması yok. fakat ücrezsiz hostinglerin bir çoğunda aynı sorun var. serverları yoğun olduğunda bağlantıyı kesiyorlar. yani dosyaların tamamını aktarman şanş işi. örneğin siteyi kurdun 3-4 kişi siteye baksa siten açılmıyor. yani uzun lafın kısası sadece deneme amaçlı olmalı.eğer domainin varsa 1 aylık sponsor hosting bulabilirsin. bu bir ay zarfında zaman kaybetmeden siteni toplarsın joomlayı öğrenmiş ve tecrübe kazanmış olursun.

alfonzolog

New member
kardeşim aşağı yukarı 4-5 joomla kurdum bu hosta örneğin: www.warezhell.co.cc bu ders amaçlı kurulan bi site..yani 5mb sınırlaması yok. fakat ücrezsiz hostinglerin bir çoğunda aynı sorun var. serverları yoğun olduğunda bağlantıyı kesiyorlar. yani dosyaların tamamını aktarman şanş işi. örneğin siteyi kurdun 3-4 kişi siteye baksa siten açılmıyor. yani uzun lafın kısası sadece deneme amaçlı olmalı.eğer domainin varsa 1 aylık sponsor hosting bulabilirsin. bu bir ay zarfında zaman kaybetmeden siteni toplarsın joomlayı öğrenmiş ve tecrübe kazanmış olursun.
Tesekkür ederim açıklamanız için, bende deneme amaçlı siteler kurmak istiyorum bu sebepten free lere bakıyordum ancak kebirhost.com diye bir sitede ucuz bir alan bunldum inşallah oradan satın alıcağım, şuanda elimde domainde yok onuda alıcağım çok tesekkür ederim sizi msn adresime ekliyorum umarım bir sorun olmaz sizin için...

kardeşim dediğin gbi yaptım, gece yarısı dün 00.50de yükledim ve oldu :)

açıkçası şaşırdım :) ücretsiz olan bir siteye joomla yükleyebildiğime :)

tesekkürler paylaşım için...

mycemy

New member
MERHABALAR. ÖNCELİKLE BYETHOST DAN FRE HOST ALDIM. SENİN ANLATTIĞIN GİBİ İÇERİSİNDE PUBLİC HTML DOSYASI YOK LAKİN HTDOCS KLASÖRÜ VAR. NEYSE BEN JOOMLA 1.5.9 TR DEKİ TÜM DOSYALARI İÇERİSİNE ATTIM. LAKİN VERDİĞİN WWW.SİTEADİNİZ.COM A GİRİYORUM AMA KURULUM SAYFASINA GEÇMİYOR.İÇERİYE ATTIĞIM JOOMLA 1.5.9 TR Yİ NASIL KURABİLİRİM. BİLENLER VARSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM . TŞK.

nomadian

New member
öncelikle kendi alan adını yazman gerekiyor dostum oraya mesela deneme.com veya dengesizdeve.freeservers.com gibi. Yani sernin sitene ait domain adını yazman gerekiyor.