Joomla! 1.0.15 Tr Son Sürüm Çıktı

MAJESTE

Kadim Dost

Joomla!, dünyanın açık kaynaklı en güçlü içerik yönetim sistemlerinden biridir. Tüm dünyada, en basit sitelerden en karmaşık uygulamalara kadar bir çok yerde kullanılmaktadır. Yüklenmesi ve yönetilmesi çok kolaydır.

Evet Sürüm dün çıkmasına rağmen buyrun size hizmet türkçe sürümdür

İNDİR Joomla! 1.0.15 Tr Son Sürüm
http://www.upshare.eu/download.php?id=DE6C473E9

1.0.14 den 1.0.15 e Sürüm Yükseltme Dosyası İndir
http://www.upshare.eu/download.php?id=D328D0879

ecstasy

Super Moderator
Eline sağlık usta.
Daha joomla da bişeyler yapamadım. Ama çalışıyorum.
Yoksa sana sormak istediğim çok şeyler var.
Teşekkürler.

cums

New member
ya çok özür dilerim zaten bilssem sormazdım da ... bu joomla internet yapma sitesi midr ne dir tam olarak neişe yarar?

sbrsrn

New member
ftp denen şey microsoft frontpage ile alakalı mı? alakalı ise ben office 2007 kullanıyorum ve onda yok ne yapmam lazım. aslında çalıştığım okula bir site yapmak istiyorum ama pek bişey bilmiyorum. gerçi hackhell sayesinde öğreneceğimi umuyorum. şimdiden teşekkürler

MAJESTE

Kadim Dost
ftp denen şey microsoft frontpage ile alakalı mı? alakalı ise ben office 2007 kullanıyorum ve onda yok ne yapmam lazım. aslında çalıştığım okula bir site yapmak istiyorum ama pek bişey bilmiyorum. gerçi hackhell sayesinde öğreneceğimi umuyorum. şimdiden teşekkürler
hayır Ftp programları farklıdır http://www.inndir.com/kategori.php?id=8 buradan indirebilirsin herhangi birini önce bir domain adı ve hosting alman gerekiyor sonra host firmanca verilen şifrelerle ftp programına gireceksin ve anlattıklarımı uygulayacaksın sorun olduğu zaman da burdan bana sorabilirsin

ecstasy

Super Moderator
Majeste usta sabit konulara joomlayı anlatan bir makale eklenebilir diye düşünüyorum.
Böylelikle konuya ilgi artacaktır.
Joomlayı bilmeyen çok. Hazır herkes te internet sitesi yapma merakı varken....
Öğrendikleri zaman herkes az çok ilgilenecektir. Bölüm zenginleşecektir.

Tabi yine de sen bilirsin...

MAJESTE

Kadim Dost
Majeste usta sabit konulara joomlayı anlatan bir makale eklenebilir diye düşünüyorum.
Böylelikle konuya ilgi artacaktır.
Joomlayı bilmeyen çok. Hazır herkes te internet sitesi yapma merakı varken....
Öğrendikleri zaman herkes az çok ilgilenecektir. Bölüm zenginleşecektir.

Tabi yine de sen bilirsin...
tabi neden olmasın hazırlar bi tane ekleyelim

zapataneon

New member
Merhaba Arkadaslar.Ben joomlayi indirdim ama nasil tasarim yapicam.yani bi .exe dosya olsada kursam diyorum yok.:) 1.5 indirdim onda da bi cok sorunla karsilastim cozemedim.eskisini deneyeyim dedim.swish kullaniyorum normalde.ama pek o tarz bir program degil sanirim.alakaniza simdiden tesekurler.

MAJESTE

Kadim Dost
Merhaba Arkadaslar.Ben joomlayi indirdim ama nasil tasarim yapicam.yani bi .exe dosya olsada kursam diyorum yok.:) 1.5 indirdim onda da bi cok sorunla karsilastim cozemedim.eskisini deneyeyim dedim.swish kullaniyorum normalde.ama pek o tarz bir program degil sanirim.alakaniza simdiden tesekurler.
Hayır Joomla bir program değil Tasarlama Programı da değil Joomla Bir Portal Sistemi Önce bir site adresin ve hosting in olması lazım

akharis

New member
link ölmüş tekrar upload ederseniz cok sevinirim...

hakigen

New member
inmiyo üstat linkte mi sorun bendemi çözemedim vala rapite alışmışıs burda bi numara yok ??? ne inen var ne download link ne bişi