Joomla! 1.0.14 Tr Sürüm

MAJESTE

Kadim Dost

Joomla! 1.0.14 Tr Sürüm​

Paket (14.01.2008) gece tamamlanarak burada yayınlanacaktır. 1.0.14 için genel olarak 1.0.13'e göre önyüz dil dosyası değişmemekle birlikte, dil dosyasından yoksun yönetim alanında güncellenen 300 civarındaki dosyada Türkçeleştirme yapılmıştır.

Sürüm kesinlikle yama ile oluşturulmamış, 1.0.14 Orijinal paket esas alınarak baştan hazırlanmıştır. Lütfen 1.0.14 yaması uygulanmış 1.0.13 paketlere itibar etmeyiniz !

Önemli güvenlik güncellemeleri içerdiğinden sürüm yükseltmesinin acilen yapılması tavsiye edilmektedir. Lütfen eski sürümleri kullanmayınız.

Güncelleme:
Yeni 1.0.14 RC1 TR paketini, yayındaki dizinin üzerine atarak güncelleme yapabilirsiniz. 1.0.14 Orijinal sürüm kullananlar da aynı yöntemle güncelleme yapabilirler. Güncelleme öncesi tedbir olarak yedekleme yapmayı ve kullanılan köprüler (forum gibi) varsa kapatmayı ihmal etmeyin.

Bu sürüm Joomla! tarafından yayınlanan RC serisi (kararlı sürüm öncesi sürüm) olup, buna rağmen kesinlikle güncelleme yapmalı ve hataları bildirmelisiniz. Karralı sürüm kısa sürede buna göre çıkacaktır.
Kararlı sürüme kadar yapabileceğiniz bir düzeltme: (Bu düzeltme, menü yöneticisinde menü isimlerinin gözükmemesi hatası içindir.)
PHP:
bilinen bir hata ve kararlı surumde duzeltilecek. gecici cozum icin:

administrator/components/com_menumanager/admin.menumanager.php dosyasında 136. satırın basına // ekleyin.

yani bu hale getirin:

Kod:
//$menus = array();
Joomla1.0.14Tr TIKLA İNDİR

http://www.upshare.eu/?d=E161BB5212

Rar Pass:hackhell.com​

ecstasy

Super Moderator
Usta var ya dehşet olmuş
Hayırlı olsun.
Emeği geçenlerin eline sağlık.
Bir ara denemeye kalkmıştım ama kaynak bulamayınca her şey yarım kaldı.
Allah kılıcına zeval vermesin.

MAJESTE

Kadim Dost
amin tüm dökümanları yayınlayacam sen kurmaya başla güzel bir site kurarız sana dökümanlardan asla vazgeçme ben belki ilk başladığımda 10 kere silmiştim.