J@CK@L 'dan Selamlar

lazaslan

New member
Zaten banlanmasına en çok üzüldüğünüz insan kimdi diye soruyolar, biz de seni yazıyoruz.
Gerçi buna üzülsem bile banlandığında, bunu dibine kadar hakettiğini düşünmüştüm. :D
Tekrar hoşgeldin. Seni görmek çok güzel. :)

En çok neyi merak ediyorum biliyor musun?
Unutmayalım, unutturmayalım başlığında aylar önce bir iki satır bişrşeyler yazışmıştık.
Hatta o zaman universal idi nickin.
Acaba senin için orda yazdıklarımı okudun mu?
Umarım okumuşsundur.
Çünkü yazdıktan hemen ertesi gün seninkiler de dahil mesajların hepsi yok olmuştu.

Her neyse.
Hatalar da insanlar için, affolmak da, özlemek de, kızmak da, kırmak da, sevmek de....
Özlemiştik dostum. Tekrar hoşgeldin.

Eskiii

New member
Zaten banlanmasına en çok üzüldüğünüz insan kimdi diye soruyolar, biz de seni yazıyoruz.
Gerçi buna üzülsem bile banlandığında, bunu dibine kadar hakettiğini düşünmüştüm. :D
Tekrar hoşgeldin. Seni görmek çok güzel. :)

En çok neyi merak ediyorum biliyor musun?
Unutmayalım, unutturmayalım başlığında aylar önce bir iki satır bişrşeyler yazışmıştık.
Hatta o zaman universal idi nickin.
Acaba senin için orda yazdıklarımı okudun mu?
Umarım okumuşsundur.
Çünkü yazdıktan hemen ertesi gün seninkiler de dahil mesajların hepsi yok olmuştu.

Her neyse.
Hatalar da insanlar için, affolmak da, özlemek de, kızmak da, kırmak da, sevmek de....
Özlemiştik dostum. Tekrar hoşgeldin.
okumuştum =)
sana daha önceden de söylemiştim sen iyi birisisin. kendinize iyi bakın

ChilekesH

Aerospace Engineer
bence de bu forumda olan birisinin seni tanımaması mumkun degil..umarım tekrar donersin ..

memcos

New member
hehehe hosgeldın jackal sen unutulurmusun ya.. foruma fazla katılmasamda senı tanırım:D tanımayanda yoktur heralde:D tekrar hosgeldin...

alpgg

New member
hoşgeldin abi senin gibisi gelmedi

araghorn-g

Pentaxian
evet herhalde efsane geri döndü. ben çok uzun süreden beri bu forumda değilim ama Jackal'ı tanımayan yok

DeeRPaRtY

IRC Operator
Ki$iLiqini we Yaptıqı i$Leri Her Zaman Takdir Ederdim..

Yaptıqın EspriLer we i$Ler 10 Numaraydı.. Forumun Her Yerine Tek ßa$ına Yeti$iodun..

Ama Sana Yakı$mayan Son Hareketin AffediLir qibi DeqiL..

HTML