iSpiK

infatuate

İstirahatte
güzel sitemizin Anket we Güncel bölümlerini kim yönetiomuş tanımak istermisiniz =)

infatuate:
slm ispik =)

iSpiK:
sLm infa :)

infatuate:
nasılsın ? yolunda mı herşey ?

iSpiK:
iiyim klasik boşta gezen ogrencı olayı benımki : )) sen nasılsın

infatuate:
bende gayet iim =) ismini we yaşını öğrenelim önce, sonrada yaşından yola çıkarak lise mi ünw. öğrencisimi olduğunu anlayalım =))

iSpiK:
adım isa 23 yasındayım denizliliyim : ))

infatuate:
o zaman hangi ünw. hangi bölüm die sorim bende =)

iSpiK:
pamukkale üni.. işletme
sey bu arada yaştan yola cıkıyım dedin ya normalde 18 yasında mıllet unıdedır ama ben daha lıse3 e gecmıstım :p

infatuate:
yanlış bi yol izlemişim o zaman :p

iSpiK:
yok da yanlış olan benim : )

infatuate:
eheheh =) okul dışında neler yaparsın peki ?

iSpiK:
ya genelde arkadaslarımlayımdır kalabalık bi grup var öle geleceğe yönelik bisey yapmıyorum ya eğlence dısında bişy yok hayatımda..

infatuate:
en güzelini yapıosun =) eğlence dışında aşkta mı yok :melek

iSpiK:
ya şey.. aşk yok kız arkadasım var modundayım :utan

infatuate:
hmm, nerdendir kimlerdendir :sigara:

iSpiK:
ŞU an ki izmirli burda ögrenci

infatuate:
çok çok mutlu olun birlikte =) neler seni çileden çıkarır hayatında we neler fazlasıyla sewindirir ?

iSpiK:
gelecek planı yaptıım bi kişi diil ama temennin icin cok saol : )

neler cileden cıkarır bırıne verdıgın degerı ondan gormemek cıleden cıkarır bazı seylerı artık eskısı kadar onemsemıyorum belkıde ondan pek takmıyorum cogu seyı, arkadaslarım mutlu eder ya biraz arkadas canlısıyım aslında fazlasıyla : )

infatuate:
=) hiç aldatıldın mı :saskin

iSpiK:
yok aldatılmadım = ) nası eminsin dersen kücük bi sehir
ama söle bişi war birlikte olduum bı kız vardı gecelik takılan cinsinden baskasylada birlikte olduunu bılıodum bu aldatılmak sayılır mı :utan

infatuate:
hahahha, bunu oylamaya sunmak gerekir sanırım :sigara:

iSpiK:
bılıorum ama cunku cocuk 2 yıldır takılıyo ve o cocukta rahatında herkes memnun yanı : )

infatuate:
herkes mutlu mesutsa sorun yok demektir =))

iSpiK:
yanı ama sahte mutluluk nereye kadar : )

infatuate:
sende haklısın =) nereli olduğunu öğrendik sohbetimizin en başında, kardeşlerin war mı ?

iSpiK:
17 yasında bı kardesım war 2 tanede ablamı dogduktan sonra aynı hastalıktan kaybetmısız tanımıyorum ama sonucta dogdularsa herzaman onlarıda soylerım yanı 2 tanede ablam vardı dıye

infatuate:
anladım üzücü bi durum =( o zaman sıra gelsin hackhell'e .. anlatırmısın bize =)

iSpiK:
hh in kurucularını takılanları eskı sıteden tanıyodum ben ıste bora huseyın fılan gıdınce o sıteden dedım bende gıdıorum o sene cok yorucu bı yıldı huseyınle uye oldum sıteye 11 hazırandı acılısı ama aktıf maılı yapamadık yazında uzun tatıle cıktım agustos eylul gıbı dondum we tekrar uye oldum hala da hh deyım : ) en eskılerdenım yanı : )
ya ben nıye bu kadar devrik cumlu kuruyorum ya : ))

infatuate:
ben anlıorum sorun deil =)) peki sewdiğin we kızdığın yöneleri ne hh'nin ?

iSpiK:
sevdiğim yönü dostluk mesela ama bazılarının dedıgı gıbı gecıcı bısey degıl, bı canım sıkkın dedıgınde bırısı antepten bırısı rızeden gelıyosa ( gencoyla react0r ) bu dostluktur
yada bı gun ünide ödev verilmişti websitesi yapılcak ben anlamam googlepages den ama anlamam yanı bora ya solemıstım gecenın bı yarısı nasıl yapıcam dıye sabah bora hazır bı sıte vermıstı bana dusun yanı böle bi vefa borcluyum
kızdıgım yönleriyse hanı kısa bı sure takılıp koca siteyi sahiplenip kendi malı gıbı gorenler bunlara kızıyorum : )

infatuate:
onlar hep olcak zaten =) admin olsaydın we siteye kesin we tek bi kural koyman gerekseydi, bu ne olurdu ?

iSpiK:
sitede eksik bişey göremedigim icin bunuda inan hic düsünemedim..

infatuate:
peki bakalım =) son olarak bana we hh'ye söylemek istediğin bişeler war mı isa =)

iSpiK:
ya sanal alem pekte herseyı onemsemesinler rahatına baksınlar öle gerilmeye filan gerek yok :; dost kazanmaya baslasınlar gercekten ıhtıyacları oluyo yanı insanların
hmm sana ne diyebilirim mutluluklar cunku hakedıosunuz : )

infatuate:
tşk ederiz bu sewimli sohbetin için bizde sana =) görüşmek üzere ..

iSpiK:
görüsürz..

edit : ispikten 2 anı birden =))

iSpiK:
lise zamanlarındayım böle yagmurlu bi gün o zamanlarda klasik vestel 15inc monıtor war bozuldu sinirlendim tamam mı neyımeyse monıtorun ıcını actım böle kurcalıorum teflon tava gıbı yuzeyı var ıste arka kısmında cok tozlanmıs dedim bi yazı var elimle tozu sildim ingilizce " dikkat dokunmayın elektrik carpar " yazıyodu bu yazıyı okudum ama cizgifilmlerdeki gibi bir carptı benı elektırık
anlatılmaz yanı prizden cıkar dimi :)

2.side react0rle genco geldı gecen hafta denızlıye o zaman oldu işte react0r 1 saat erken gelmiş bankamatıge kaptırmıs kartı, ben gıttım garaja adam dıokı sol taraftakı vakıfbanktayım sol taraftakıde alt gecıtten fılan gecıosun neyse gıttım oraya megerse o sag tarafımda bankomattaymıs hemen 10 mt yanı adam solunu sagını karıstırmasa buluscaz öle bı denk gelemedık sonra murat geldı abı dedık hanı daha ılk dakıkadan olaylar basladı guluyoruz fılan arabayı park ettıgım yere gıttık baktık araba yok..
arabayı cekmişler ki sadece benım arabayı : )) bulusma böle basladı gerisini düsünün artık :)

the end :clap​

iSpiK

Kadim Dost
güzel oldu ya .. hafif kasılsamda eglenceliydi ; ))

bu arada fotograftakiler GENCO REACT0R iSPiK

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
emeğinize sağlık =)

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
biraz daha tanıdım İsa yı..

eğlenceli bi yapısı var.. konuşurken çok zevk alıorum =)

seviorum bu çocuğu =) deli şey..:D

1sc0rp!tX

Altın Üye
Sevdiğim Birisidir Kendisi :)

Güzel Rop. Olmu$ ;)

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
ispik ile cok icten ve güzel bir sohbet olmus.bu arada elektrik carpma isini bende hep merak ederdim gercektenmi oluyor diye sayende ögrenmis olduk sagolasin :D elleriniz dert görmesin..........