irc'e mirc ile pronxy girişi! buyrun...

qizemLy

New member
evet arkadaşlar bu günkü saldırı dersimiz :p elimizde sc5 vs vs saldırı programlarımız yoksa nasıl saldırı yapıcağımızı anlatıcam :D (üstatlarım eğer okuyorsa saygılarımı iletir bir yalnışım olursa aff buyurmalarını dilerim)

*ilk önce mirc'imizi açıyoruz ve üst sol taraftan 'dosya'yı tıklayıp 'server seç'i seçiyoruz veya kısaca ALT + E yaparakta açabiliyoruz :)

*evet arkadaşlar açılan pencereden 'Firewall'i seçiyoruz karşımıza proxy giriş bilgileri çıkıyor
ip bölümüne proxy simizi giriyoruz alt kısımdaki port'ada port numarasını en üstteki bölümdende artık proxy'simiz sock4-5 veya proxy mi onu seçip 'tamam' deyip stadüye geçiş yapıyoruz ;)

* sohbet adresimizi yazmadan önce '/firewall on' yazıp proxy mizi online yaptık ve daha sonra sohbet adresimizi girip tek prxy ile servere girmiş oluyoruz ;) böyle yaparak tek tek prnx giriş leri yapılabiliyor...

evet arkadaşlar okuduğunuz için teşekkür ederim ben genelde server'e kendi editlediğim koruma botunu veya reklam botunu soktuğumda böyle yapıyorum ee malum ben veya o atılırsa içerde 1'i kalsın ;)