internet kafede sınırsız oyna

nikoystar

New member
wet arkadaşlar ilk önce" Ctrl+Alt+Delete " basıyoruz yani görev yöneticisini açıyoruz.
" EXE " dosyalarının bulunduğu " işlemler " kısmına gırıyoruz buradan " r_server.EXE " dosyasını bulup işlemi sonladır yapıyoruz..artık sizi göremez...(tabi belki tüm inter net cafelerde yoktur) ve göremediği için de saatinize bakamaz

kolay gelsin

bol bol oynamalar

Not: kafe sahibinden dayak yemesseniz iyidir

VaGaBoNdSe

New member
r_server.exe

remote controller programi olan remote administrator'ün .exe'si dir, bu islemi sonlandirdiginizda göremeyecegi yalnizca sizin desktopunuzdur ki remote administrator kurulu ise ve cafe programlarinin remote administrator ile alakasi yoktur farklidir + düzgün isi bilen bi isletmeci yada sistemci diyim kurmus ise cafe'yi task manager'i yani görev yöneticisini client'lerin kullanmamasi icin devre disi birakmistir yani oturup chat cut yaptiginiz makinalarda sefil user modundasiniz bi halt'a yaramaz r_server.exe'yi sonlandirmak :goz:

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
r_server.exe

remote controller programi olan remote administrator'ün .exe'si dir, bu islemi sonlandirdiginizda göremeyecegi yalnizca sizin desktopunuzdur ki remote administrator kurulu ise ve cafe programlarinin remote administrator ile alakasi yoktur farklidir + düzgün isi bilen bi isletmeci yada sistemci diyim kurmus ise cafe'yi task manager'i yani görev yöneticisini client'lerin kullanmamasi icin devre disi birakmistir yani oturup chat cut yaptiginiz makinalarda sefil user modundasiniz bi halt'a yaramaz r_server.exe'yi sonlandirmak :goz:
doğru söze ne denir?:clap

ayrıca son sürmlerde (akınsoft cafe plus) görev yöneticisini devre dışı bırakıyolar girmene müsade etmiyolar....

umutd07

:_:_мєтαℓ ƒıятıηα_:_:
walla bizim burdaki cafelerde böle seyler yoktur...ben bi deneyem thanxx...:cool:

Thegodfather.06

LeGeNDs oF GoDFaTHeR
bunu yapmak için erkek gerekir:)internet kafenin sahibi oyum oyum oyar.yapmaya çalışan arkadaşlara ii şanslar dilerim:)

sereno

New member
Görev yöneticisine nasıl giricek peki o zeki insanlar şahsen benim cafemde oole bişey olmaz olursa jop çekmecede :D

türker35

New member
o biraz zor cafe programları aktivliğinde sana o nu izin vermez ee cafe programıda yoksa zaten kendi hak etmiştir neim kurduğum cafelere garanti veriyom giremessin :D ama yinede denicem akşam birine gitcem zaten bakarım izin veriyomu denemedim atmak olmaz:D.

cw_attack

New member
Eskiden çok yapmıştım bunu ama şimdiki cafe yönetim programLarında işe yaramıyor ve evde pc dururken cafeye gitmek saçmaLık oLur biraz :D

cfrkr

eXeLLanC
biz bunu yaptığımızda ana makineye uyarı gidiyor :D sonra adam yanına geliyor tekmeyi basar sana :) :)

Nizipnet

New member
mecvuttaki bir cok client programlarinda regedit+calistir komutlarini engelleyen sistemler gelistiriklmis zaten zaman kaybindan baska ise yaramaz

HTML