inndir.com full

dostpartner

New member
AliYasak Eywallah helal olsun dost seni canı gönülden kutlarım bir cok kişinin yapamay calıştı scirpt.i sen başardın yaptın nekadar polimikte yaşansa bu topikte

seviyeni bozmadın ve paylaşını burda gercekleştirdin seni devamlı aramzıda görmek isteriz daha niece başarılarındevamını dilerim

saygılarımla.

caglayanim

New member
evet db editor şifrelerini alsak çok iyi olacak bu arada adını çok duydum scriptlerde şimdi cürmünüde gördüm sağolasın ali kardeş..!

The_GhOsT

New member
:D:D Ben Bu Scripti 3 Sene önce Kendi Ellerimle Çekip Piyasaya Yaydıydım 212 mb Sql Vardı İçindeki Prg leri yorumları haberleri üyeleri editörleri silip yayınladıydım halanda daha bu scripti çalıştırdım diyen var :D:D gülerim bu script eksik çektim çalışıyo ama yarım yamalak

bu ara illede ben bunu çalıştıracam diyen varsa

user: [email protected]

pass: 001611

kral425

New member
Dostum Süpersin Ellerine Saglık Su Harika100 ü de alsak Linkini İyi Olcak toplist Scrpt Lazım dı Vardı önceden Çalıştıramadık bi türlü Bekliyoruz Yayınlarsan Seviniriz

aresonline

New member
The_GhOsT' Alıntı:
:D:D Ben Bu Scripti 3 Sene önce Kendi Ellerimle Çekip Piyasaya Yaydıydım 212 mb Sql Vardı İçindeki Prg leri yorumları haberleri üyeleri editörleri silip yayınladıydım halanda daha bu scripti çalıştırdım diyen var :D:D gülerim bu script eksik çektim çalışıyo ama yarım yamalak

bu ara illede ben bunu çalıştıracam diyen varsa

user: [email protected]

pass: 001611

Yine yanlis diyor, sql'deki kullanici adi ve passi denedim ayni, phpmyadminden yeni sifre denedim olmadi yeni kullanici ekledim yine ayni bunu halledebilen var mi ?

HTML