inndir.com full

AliYasak

New member
inndir.com full modifiye ettim sayfa 2'de

inndir.com full scriptini forumda görmüşsünüzdür. DB hatasını usta php ci olarak cözdüm harika100 toplistininde aynı şekilde tüm hatalarını çözdüm..

isteyenlere inndir.com un calisir vaziyette ki durumunu verebilirim.

Yani db hatası almamanız için yapacaklarınıızı söyleyebilirim.

bim_28

Altın Üye
Tahmin edeyim :eek:
Önce phpmyadminde yeni bi datebase açıyorsun.
Sonra datebase'ye gidiyorsun.
Ordaki .sql text dökümanını phpmyadminde çalıştırıyorsun.
Ve upload edilecek dosyalardan biriside mutlaka config
yada configure php olsa gerek ve ondaki gerekli düzenlemeleri
yapıyorsun böyle değil mi?

AliYasak

New member
aynen öyle ama dosyalarda yazmama yetkisi var (R) dosyaları yeniden olusturarak kodları aynen icine kopyalayıp aynı isimle kaydedin.

Harika100.NET scriptinin hatası bu değil o tamamen genel php kodları ile alakalı onuda hallettim. Herşeyi kendime göre uyarlıyayım kurarım siteme veririm örnegini.

paranoiac

New member
Usta mısın sen şimdi bunu yaptın diye? peh :D komikmiş :D
ben sana gel yeni bi indir.com yapayım arkadaşım :D

react

Admin
Süper Moderatör
ver bakalım özele kurak siteye :)

paranoiac

New member
özelden değil de buradan çalışan inndir.com scripti olarak yayınlansa da herkes faydalansa nasıl olur? daha ii olmaz mı reactor bey :D

AliYasak

New member
paranoic bu yazından sonra burdan yardım etmem ben.

Çok biliyorsun ya git yaz. Bilmiyorsanda otur ustaların işine karışma..

inndir.com veya harika100 scriptinin calisir vaziyette ki sorunsuz halini isteyenler özel mesaj atsınlar özelden link göndereyim.

Ayriyetten Nereden kısmında ki <?php echo ("paranoiac") ?> bu kodlamı yazacaksın inndir.com 'u?

Kod kalabalıgından baska birsey deil bu

<?
echo "paranoiac";
?>

kısacası bu kod yazarken az satıra dikkat edilmeli ki sorguda siten hizli calissin. Öğreteyim dedim!

Devil

Script Hacker
I don't understend kardeş usta bir php ciysen modifiye halini sitede yayınlayabilirsin :)

paranoiac

New member
AliYasak' Alıntı:
paranoic bu yazından sonra burdan yardım etmem ben.

Çok biliyorsun ya git yaz. Bilmiyorsanda otur ustaların işine karışma..

inndir.com veya harika100 scriptinin calisir vaziyette ki sorunsuz halini isteyenler özel mesaj atsınlar özelden link göndereyim.

Ayriyetten Nereden kısmında ki <?php echo ("paranoiac") ?> bu kodlamı yazacaksın inndir.com 'u?

Kod kalabalıgından baska birsey deil bu

<?
echo "paranoiac";
?>

kısacası bu kod yazarken az satıra dikkat edilmeli ki sorguda siten hizli calissin. Öğreteyim dedim!

sen bununla mı kıyaslıyosun benim php bilgimi... komikmiş :D
mod arkadaşlar özür dilerim mesaj kalabalığı yaptım ama cevap hakkımı kullandığımı düşünüyorum :eek:

AliYasak

New member
Buyrun arkadaşlar:

Inndir.com full scripti modifiye edilmis hali.

Öncelikle dosyanın içerisine yerlestirdigim OKUMADAN DENEME.txt dosyasını okuyun kurulumu nasıl yapacagınız yazıyor.

Dosyalarda ki (r) yazılamaz özelligini kaldırdım.

Ayrıca resimler eksik resim yollunu "özellikler" diyip resim adresine bakarsınız doğru yola istediginiz resmi yüklersiniz sitede istediginiz gibi istediginiz şıklıkta olur.

Ben kurdum öle baktım çalıştırdım burayada çalışır vaziyette koydum ama kullanmadım makinamda duruyor script her türlü sorunu şurası yanlış düzeltirmisin dediginiz vakit halleder tekrar upload a koyarım hatasız dosyaları.

Hadi eyvallah

Hani teşekkür eğer yoksa daha elimi sürmem serefsizim

Download adresi
http://rapidshare.de/files/9189511/inndircom.rar.html

paranoiac

New member
teşekkür ederim arkadaşım ne kadar küçük bir tartışma yaşasak da... herkesle paylaşmış olman iyi bir şey...

cru

New member
Eline Koluna sağlik. EMeğe saygi.. Oturmuş Hatalari ayiklamiş belki herkes yapabilirdi ama herkes tembellik yapip yapmadi arkadaş zaman harcadi yapmiş sağol..

Uzunefe

Altın Üye
dostum senin şimdi yaptığına bi anlam veremedim burada başlık açan bir insan ya paylaşım yapar , ya da yardım falan ister senin yaptığın sadece hiçbişey . yaparsın yapacağını paylaşırsın isteyen alır isteyen almaz . teşekkürünü de alırsın forum budur işte

DeLaLeT

New member
AliYasak Eywallah.
Konu Ba$Ligindan Sonuna Kadar Bütün MesajLari Okudum. Ne Zama Bitecekte Birisi Sözde degiLde GörseL icraatInI gosterecek Diye Merak Ediyordum.
Bilgini Forumdaki HerkesLe payLa$tigin icin TesekkurLer Ederim..

HTML