INFINITY Türkçe Görsel Eğitim Seti [ADOBE (PHOTOSHOP-DREAMWEAVER-FLASH)] CS3

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110

Geçmişi 1991 yılına dayanan ve pazarda CD-Rom Data markasıyla bilinen Infinity Teknoloji olarak e-öğrenme eğitim içerikleri, eğitim teknolojileri ve çözümleri geliştirmekte, multimedya, simülasyon teknolojileri, mobil sunum ve e-pazarlama uygulamaları üretmekteyiz.

Eğitim alanında deneyimli içerik uzmanları, yazılım mühendisleri, 2D ve 3D animatörler, senaryo yazarları, video editörleri ve yaratıcı uzman yöneticilerden oluşan yetkin kadromuz en değerli kaynağımızdır. Şirketimiz bugün 4 ana bölümden oluşan bir teknoloji şirketine dönüşmüştür. Temel misyonu, eğitim, eğlence ve medya alanında bireysel ve kurumsal müşterilere dünya kalitesinde yazılım ürünleri, internet, mobil, dijital TV ve elektronik ortamlardan oluşan ortak platformlarda hizmet ve multimedya içeriği sağlamak olan Infinity Teknoloji ‘nin vizyonu ise yenilikçi, ekonomik ve dünya kalitesinde cihaz bağımsız ürünler ve hizmetler sunarak alanında Türkiye’de lider ve öncü şirket olmaktır.

Şifre: hackhell

1001Design

330i ///M3 Design
emegine saglik

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Hiimmm 3 Teşekkür içinmi uğraşmışız okadar :(

sizlerde sağolun

1001Design

330i ///M3 Design

intursa

New member
üstad indirecem. inceliyecem. Böyle bir paylaşım yaptığın için çok teşekkür ediyor..
Devamını bekliyorum..Tekrar saol

hemenyardim

New member
Teşekkür ederim. Fakat photoshop un 7. partını 4 kere indirmeme rağmen 38.swf yanlış şifre diyor ve açılımı iptal ediyor. Sorun ne olabilir acaba. 7. partı indiren arkadaşlar rica etsem başka bir yere yükleye bilirler mi acaba. Zaten boyutuda o kadar fazla değil. Tşk...

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
Teşekkür ederim. Fakat photoshop un 7. partını 4 kere indirmeme rağmen 38.swf yanlış şifre diyor ve açılımı iptal ediyor. Sorun ne olabilir acaba. 7. partı indiren arkadaşlar rica etsem başka bir yere yükleye bilirler mi acaba. Zaten boyutuda o kadar fazla değil. Tşk...
teşekkür ederim güzel paylaşım.hepsini indirmeye başladım.bitince belki ben 7.partı yüklerim.

CD'ye kaydetmiştim partları akşam eve gidince bi bakayim hemen yukleyip editlerim bu mesajı