Işte Barişa Rock Konseri . !!!26-27 Ağustos.!!!

hexagram

New member
daha 20 gün var festivale. bu konuyu yukarda tutmak lazım aslında devamlı. orada forumdaki arkadaşlarla eğlenebiliriz baya. Konserden önce haberleşiriz. en geç 20sinde fln.

by_chum

New member
hexagram' Alıntı:
daha 20 gün var festivale. bu konuyu yukarda tutmak lazım aslında devamlı. orada forumdaki arkadaşlarla eğlenebiliriz baya. Konserden önce haberleşiriz. en geç 20sinde fln.

haklısın dostum... Haydi bakalım.. az kaldi hackhellcilar gelecek olanlar kimlermiş bakalım. bana özelden msj atn gelecem diye. bende listeye eklim sizi. sonrada orda bulusurz. :D

phrisme

New member
*Anima
*Aylin Aslım
*Bulutsuzluk Özlemi
*Catafalque
*Çamur
*Çilekeş
*Deli
*Demirhan Baylan
*Demir Demirkan
*Erdal Bayrakoğlu
*False in Truth
*Gevende
*Işığın Yansıması
* Kara Güneş
* Kara Kedi
* Kardeş Türküler
* Kurtalan Ekspres
* Koma Revşen
* Moğollar
* Mor ve Ötesi
* Nidal (Suriye)
* Pinhani
* Redd
* Soulitary
* The Blow Ups (İngiltere)
* Turgut Berkes
* Yaşar Kurt
* Yolgezer
* Zardanadam

Son Liste bu şekiLde baqaLım bu sene her senekinden daha iyi oLacak gibi görünüyor.. RocknCoke'a gidip amerikanLara destek vereceğinize bu festivaLe geLin arkadaşLar.. bu sene yine orada oLacagım ..

hexagram

New member
yukarı taşıyıp güncel tutmak lazım bu konuyu. gelicek olanlar da yavaş yavaş haber verse güzel olur. :)

by_chum

New member
evet arkadslar kimler geliyor bakim. az kaldi. herkes haber versin. En azından birbirmizi görürürüz.

by_chum

New member
Evet rockçılar 7 gün kaldı. Çadırda hazır. biz Cuma akşamından oraya gidebiliriz dimi arkadslar bilen varsa. biRde ben bişi soraacam. Bulusuyomuyuz. ??* kimseden ses seda çıkmadı haydi hackhell cilar. bekliyorum cvpları.

by_chum

New member
hexagram' Alıntı:
cuma akşamı gitsek daha iyi olur mu? ben gelicem bu arada kesin buluşuruz orda by_chum. :)

Bende cuma gitmek istiyorum ama iş nedeniyle gidemiyorun. . o zaman şöyle birşey yapalım. Cumarteside ordayız zaten. cumartesi aksam saat 9 da giriş kapısının orda bulusalım.

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
DeeRPaRtY' Alıntı:
Pislick Tasarımında 4. oLdum oLym... iLk 3 AcıkLandı Benim ismim Yoksa iLk 3te Kesin 4. oLmusumdur Yani :)

zuhahahaha bende göndermiştim pislickten bi mail geldi sizin bu tasarımınızı almamız diğer arkadaşlara büyük haksızlık olur yazıyodu yani o kadar güzelmiş ki kabul edememişler:D:D:D

HTML