işte ABD askerleri ( şimdi ıraklıların niye kafa kestiğini anlayacaksınız )

BSY17

New member
işte ABD askerleri ( şimdi ıraklıların niye kafa kestiğini anlayacaksınız )

Amerikanın Irakta Yaptığı İşkencelere Sizide Karşı Olmaya Davet Ediyoruz

Ebu garip hapishanesinden bir kadınınn mektubu;

Halkıma, Ramadi'nin, Halidiye'nin ve Felluce'nin insanlarına; erdem ve
onurlarını kaybetmeyen tüm dünyadaki insanlara...

Bu size, Amerikan-siyonist hapishanesi Ebu Garib'ten kardeşiniz Nur'un
mektubudur.

İnanın buradaki aşağılanmayı, sefaleti ve haysiyetsizliği size nasıl
anlatacağımı, kelimelere nasıl dökeceğimi bilemiyorum.

Siz sıcak evlerinizde karınlarınız doyurup sevdiklerinizle bir arada otururken
bizim maruz kaldığımız aşağılanma ve çektiğimiz açlığı, sizler su içerken
çektiğimiz susuzluğu, sizler derin uykuda iken Amerikalılar'ın bize yaşattığı
uykusuz geceleri, sizler giyinikken bizim yaşadığımız çıplaklığı, bizi soyup
önlerinde sıraya dizmelerini nasıl anlatabilir, nasıl kelimelere dökebilirim...

Ey kardeşlerim; kamyonlarınızı ve arabalarınızı Amerikan malları taşırken
gördüğümüzde kalbimiz sıkışıyor. Çünkü o araçlar benim halkıma ve ülkeme ait.

Yüreğim kan ağlayarak şöyle diyorum: Allahım! Benim insanlarım, haysiyetlerini
ve şereflerini bir avuç Amerikan Doları'na satmış. Yaşadıklarımızı ve kirletilen
onurumuzu düşündükçe gözlerimden yaşlar boşanıyor.

Ey kardeşlerim;

Amerikalılar'ın elinde ne ızdıraplar çektiğimizi, neler acılar yaşadığımızı,
Allah aşkına, nasıl anlatıp nasıl kelimelere dökeyim.

Kardeşlerim;

Allah'a yemin ederim ki, yaşadıklarımızı dile getirmekten acizim. Bundan ar
ediyorum. Ama yine de kelimelere sığınarak size olanları anlatacağım.
Amerikalılar'ın bizlere yaptığı haysiyetsizlikleri, çektirdiği eziyeti,
işkenceyi ve aşağılanmaları elimden geldiğince anlatacağım...

Hayvani zevklerinin aracı olmadığımızda, kendimizi şehvetlerine teslim
etmediğimizde bizi nasıl öldüresiye dövdüklerini ifade etmeme izin verin...

Siz ey bizim dini liderlerimiz olarak ortalarda tozup gezenler!

Amerikalılar'ın bize reva gördüğü bu cinsel ve hayvani eziyetler karşısında hâlâ
nasıl oluyor da açık alınla ortalarda görünebiliyorsunuz?

Peygamber Efendimiz'in en değerli hazineniz buyurduğu haysiyet ve şerefinizi
çiğnetmekten pek sıkılmış gibi görünmüyorsunuz.

Bizi ve kendinizi birkaç dolar kırıntısı karşılığında pazarlardaki köleler gibi
Amerikalılar'a ve Siyonistler'e mi sattınız? Haysiyet ve şerefinizi ne çabuk
kaybettiniz?

Allah'ın bizi sizlere bir emanet olarak verdiğini ne çabuk unuttunuz?

Hani bizleri koruyacak, besleyecek ve namusumuzu asla çiğnetmeyecektiniz? Ne
oldu size, verdiğiniz söze?
Amerikalılar, Ebu Garib'te namusunuzu her gün ayaklar altına alıyor. Mektubumu
okuyanları, Allah adına, Ebu Garib Hapishanesi'ndeki vahşiliklere dur demeye
çağırıyorum. Buradaki insanlığa sığmayan işkenceleri durdurmak için sesinizi
yükseltmeye davet ediyorum. Burada yapılanlar, Siyonistler'in hapishanelerde
Filistinli gençlere ve kadınlara yaptıklarından daha berbat.

Orada fiziki işkence yapıyorlardı. Oysa burada her gün ırzımıza geçiyorlar.
Vahşi, kana susamış hayvanlar gibi bedenlerimize saldırıyorlar. Avazımız çıktığı
kadar çığlıklar atıyoruz ama kimsenin bizi duyduğu yok!
Eğer kalbinizde, ruhunuzda bir zerre insanlık, haysiyet, onur ve şeref varsa,
birleşin ve bu hapishaneye saldırın. Gelin ve kurtarın bizi!

Elinize geçen bütün silahlarla bu hapishaneye saldırın! Hem onları hem de
bizleri öldürün!!!
Biz çoktan ölüme razıyız. Burayı yerle bir edin!

Hepimizin karnında onların piçleri var! Çoğumuz hamileyiz! Biz dünden ölüme
razıyız!

Size yalvarıyoruz; gelin ve kurtarın bizleri! Size, ailelerimize ve ülkemize
daha fazla utanç vermemek için ölmek istiyoruz! Bizi öldürün! Size yalvarıyorum;
Allah için bizleri, Amerikalılar'ı ve onların piçlerini öldürün!

Allah rızası için! Size yalvarıyoruz....

ALINTIDIR UMARIM VERİLMEMİŞTİR VERİLDİYSE ÖZÜR DİLERİM!!!

betho

New member
Kardeşim Bu Mektubu Beş Alti Ey önce Bende Okumuştum,mektup Belki Gerçekten Ebu Garipten Sizmamiştir Ama Anlatilanlar Gerçeğin Belkide Milyonda Biridir.o Kadar Siki Denetimden Böyle Bir Mektup Dişariya çikamaz Ama O Denetim Ve Yönetimin Ne Kadar Aşağilik Olduğunu Bu Gün Bütün Dünya Ve Belkide Amerikan Halkida Biliyor.allah Cümlemize Bu Sorunlarin Bitip Yurtta Ve Cihanda Barişin Egemen Olduğu Günleri Görmeyi Nasip Etsin...şu An Yüreklerimiz Kan Ağlasada Elimizden Geldiğince Boykot Ederek Ve Yüreğimizin Yettiğince Buğz Ederek Tepki Verebiliyoruz Bundan ötesi Için Imkanimiz Yok Allah'ta Bunu Biliyor Kullarida.umarim Bu Vahşet Biter.saygilarimla....

tasli

Banned
KARDEŞ ELİNE SAĞLIK HİÇ DÜŞÜNMEDİĞİM Bİ ŞEYDİ IRAKLILARIN NİYE KAFA KESTİĞİ HER GÖRDÜĞÜMDE HELAL OLSUN DİYODUM ŞİMDİ DAHA DA İYİ ANLADIM O AMERİKALI ARKADAŞLARA YAPILANLARIN SEBEBİNİ KURAN ÇARPSIN GETİRSİNLER BEŞ TANE DE BEN KESİİM BU YAZIDAN SONRA
:mad:

piCAsso_07

New member
arkadaşım haklısın bunların kellelerini bedenlerinden ayırmayı bende çok isterdim.bunu yapanlara insan bile denemez.Allah bütün müslümanların yardımcısı olsun.

mic999

New member
Asaletli Olup Kurtuluş Savaşlarini Verselerdi şimdi Bu Halde Olmazlardi .. Kendilerine Yazik Olsun Hele Erkeklerine Bin Kat Yaziklar Olsun Tfuuuuu

_bozkurt_

New member
kardeşim kimisi ıraka özgürlük glecek dediler oranın halıkıda inandı ve bir kurtuluş savaşı bile olmadı ve bunun sonuclarına katlanıyorlar tabiki ordaki olan olaylara cok üzülüyoruz onlar bizim kardeşimiz ama kendilerini hic savunmadılar ve oo haynanlarda hayvani duygularını zavalı ıraklı kadınlra uyguluyo şerefsizleri kahretmek icin gelimizden geleni biz yapmalıyız diye düşünuyorum cünkü bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye bir söz var oo söze göre hareket etmemeliyiz yarın birgün bize saldırmayacagı ne malum

Kralwampir

New member
dün de ingilizlere inanmışlardı ...... ama sonuç yine hüsran olmuştu ıraklılar için.....
hatırlayın ırak halkının geçmişte yaptıklarını.... bu yapılanları hakedioyrlar demiyorum ama elbetteki bir gerçek var "TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR" tarihteki hatalarınızı yinelerseniz tarih sizi yargılamaz infaz eder.... dün bu köpeklere inandıklarında bizi arkamızdan vurmuşlardı. ve o köpekleri onları sinsice ıssırmıştı (topraklarındaki verimli olan petrol gibi madenleri yiyerek). ama biz yine de onlara düşmanlık beslemedik, beslemeyiz de ... bugün de dünkü köpeklerin yavrularına inandılar ve tarihteki hatalarını yinlediler.... biz yine onların yanındayız kalbimizle dualarımızla.... Arap alemi kimin dost kimin düşman olduğunu göremez çünkü onlar at gözlüklerini çıkarmaya bile erinen miskin insanlar.... bu yüzden yurtlarını savunmadılar..... ilelebet de savunmayacaklar...

MeNaS

New member
Evet arkadaşlar tarih tekerrür den ibarettir ama insanların maruz kaldıkları vahşeti, yapılan bunca iğrenç, hayvani, insanlıkla uzaktan yakından alakası olmayan davranışların muhatabı olmalarını, dünyanın neresinde olursa olsun bu durumlara maruz kalan insanların yapmış oldukları hatalarla kıyaslamak doğru değildir. Burada nefret duyulması gereken tek şey yapılan vahşet hayvanlık ve bunları yapan adi amerikan askerleri dir. Allah her ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursa olsun hangi inanışa sahip olursa olsun mazlumlra yardım etsin, dünyaya kargaşa veren dünyaya demokrasi diyerek vahşet saçan, özgürlük diyerek tecavüz eden, huzur diyerek cinayet işleyen, başta gerçek terörist olan amerika ve israil gibi ülkelere ve zalimlere Kahhar sıfatı ile muamele etsin.

ricardo

New member
bu ıraklıları satan arap kökenli arabistan ve kuveyttir araplar peygamber efendimizden sonra kallaş olup muslumanlara sırt çevirdiler ve bize bi şey olmasın diye gözönö kırpmadan muslumanı satmaya başladılar özellikle zengin olan ve kızları yaşındakilerle evlenen zengin arap şeyhleridir ıraklıların çoğu da kendi ulkelerini sattılar ve şu anda akrabaları bu zülme tabi tutuluyorlar onun için şu milliyetçi kesime diyorum biz türküz onlar kürttür ayrımclığı bırakıp bir an önce belkide sırat köprösönden beraber geçecek kürt alevi çerkez kardeşlerini bağırlarına basıp ıraka bakıp sıra bize gelmeden hepsini kucaklasınlar benim bu mesajıma katılan olursa bana mesaj yazsınlar

bindalmg

New member
Araplar ile aynı çatı altındayız.Sadece odalar farklı.Arada bir duvar var.Ve o duvarda İngiltere ve Amerika.Arabistan'ın liderleri hep İngiliz ve Amerikan ajanı.Bizimle dost olmamalarının sebebi budur.Bir şekilde bize karşı hale getiriyorlar.

fare_07

**forum haşeresi**
Kralwampir' Alıntı:
dün de ingilizlere inanmışlardı ...... ama sonuç yine hüsran olmuştu ıraklılar için.....
hatırlayın ırak halkının geçmişte yaptıklarını.... bu yapılanları hakedioyrlar demiyorum ama elbetteki bir gerçek var "TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR" tarihteki hatalarınızı yinelerseniz tarih sizi yargılamaz infaz eder.... dün bu köpeklere inandıklarında bizi arkamızdan vurmuşlardı. ve o köpekleri onları sinsice ıssırmıştı (topraklarındaki verimli olan petrol gibi madenleri yiyerek). ama biz yine de onlara düşmanlık beslemedik, beslemeyiz de ... bugün de dünkü köpeklerin yavrularına inandılar ve tarihteki hatalarını yinlediler.... biz yine onların yanındayız kalbimizle dualarımızla.... Arap alemi kimin dost kimin düşman olduğunu göremez çünkü onlar at gözlüklerini çıkarmaya bile erinen miskin insanlar.... bu yüzden yurtlarını savunmadılar..... ilelebet de savunmayacaklar...
evet arkadasım 1. dünya savasında arapların bize yaptıklarını unutmayalım onlar ingiltereden özgürlük istediler(1914den bahs ediyorum) ve işte istedikleri özgürlük

jehuty

New member
arkadaşım tamam da aynı ıraklılar türk kamyon şöförlerinin başını (durmuş kumdereli ) kesti niye helal olsun diyorsunuz? benim oturduğum yere 15 dk. uzaklıkta oturuyor kadına yardıma gittim imkanım olduğunca yardımda bulundum.sonra evini bulmama yardımcı olan mahalle muhtarı bana ne dedi biliyormusunuz?
valla yiğidim senden başka gelipde bi yardımda bulunan olmadı valla ne devlet-ne de belediye kadına 1 kuruş dahi bi yardım yapmadı dedi.buyrun şimdi buradaki türk kadınını düşünün hani devlet-hani millet yakında bizim kadınlarımızın bu hale gelmesini istemiyorsanız o zaman sıkın kafalarına eşlerinizin şimdiden garantiye alalım namusumuzu.

jehuty

New member
yada boşverin kurtuluş savaşında yüzümüze bile bakmayan müslüman kardeşimiz ırak hakettiğini bulsun-
UNUTMAYIN Kİ KURTULUŞ SAVAŞINDA TÜRKİYE YE YARDIMA 1 TANE MÜSLÜMAN ÜLKE GELDİ ONLARDA PAKİSTANLILAR

jehuty

New member
halbuki etrafımız müslüman ülkelerle çevrili iken başka bi kıtadan müslümanlar geldi demekki ortadoğuda müslüman kardeşimiz YOK YOK YOK

vasya

New member
bindalmg' Alıntı:
Araplar ile aynı çatı altındayız.Sadece odalar farklı.Arada bir duvar var.Ve o duvarda İngiltere ve Amerika.Arabistan'ın liderleri hep İngiliz ve Amerikan ajanı.Bizimle dost olmamalarının sebebi budur.Bir şekilde bize karşı hale getiriyorlar.
araptan dost olmaz. 1. dünya savaşında da ingilizlerin gazına gelip satmışlardı bizi.

HTML