Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma(kaydettirme) [Resimli]

C_MON

New member
bende e-postalarımı okuyamıyorum..kendime bi mail server bulabilirmiyim..
yardım pls..1!!

frankesh

New member
@live.tr uzantısına bende e-posta adresimi dogrula dedi bende dogrulayamadım kayıtlı dıyo yardım edermisiniz

ReddeviL10

New member
Hocam @example uzantılı bi mail hackledim.Yalnız email ayarlarına gidemeyom maillerini okuyamoıyom ne yapama lazım..,??Acele cevap..:D

Hell

Başarıda bir sanattır.
ıNvıdıA' Alıntı:
Hocam @example uzantılı bi mail hackledim.Yalnız email ayarlarına gidemeyom maillerini okuyamoıyom ne yapama lazım..,??Acele cevap..:D

example uzantılı mail adreslerinde e-posta desteği yok. saadece hotmail bir zamanlar böyle bir hizmet verdi.

Hell

Başarıda bir sanattır.
05-05-2007 itibaren görünmeyen resim linkleri tekrar düzenlenmiştir..

asfe

New member
abi bişi sorcam ya bizim hangi mailimize onay linki gelcek onu anlamadım diğer adres filan yazmıoruz da onun için dedim kendi aldım adresle mail kutusunada igiremedim

Hell

Başarıda bir sanattır.
asfe' Alıntı:
abi bişi sorcam ya bizim hangi mailimize onay linki gelcek onu anlamadım diğer adres filan yazmıoruz da onun için dedim kendi aldım adresle mail kutusunada igiremedim
nasıl yani :saskin kaydettiğiniz maile.. örneyin microsoft.com.tr sizin panelden kendinize mail açtınız

daha sonra dediğim adımları yaptınız

gelen mailden onayladınız

1sc0rp!tX

Altın Üye
asfe' Alıntı:
Eger isim@soyisim olarak almışsan mail kutuna gidememen gayet normal..
Çünkü kendine ait domain yok =)

asfe

New member
abi ya birden kafam karıştı çok özür dilerim diğer adresi sonradan koya bilioduk kafam uçmuç unuttum onları şimdi doruladım adresi:)

lazbela

New member
doğrulama sistemi şimdi olmuyormu

E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

Böyle bir uyarı cıkıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz