Hoca Efendi:D

BaLaTLy

New member
Herkes fethullah çetesinin dışında bunları söylüyor ama halk uyuyor.Bu anlatılanlar ne ki daha kötü iddialar ve kanıtlar var.Bu adam resmen ABD-Vatikan işbirliginin içimize soktugu bir truva atı. UYANIN EY KANDIRILMIŞLAR UYANIN. UYANAMAZSANIZ BUGÜN FİLİSTİN VE IRAKTAKİ EMPERYALİZMİN MEZALİMLERİNE MARUZ KALDIGINIZDA MECBUREN UYANDIRILACAKSINIZ.

DAHA NELER YA KANIT VE İDDİA DİYORSUN ADAMCAĞIZ DAHA YENİ BERAT ETTİ ABD-VATİKAN FALAN FİLAN TRUVA ATI İPE SAPA GELMEZ ŞEYLERDEN BAHSEDİYORSUN BİR KANIT GÖSTERDE GÖRELİM NASIL BİR TRUVA ATLIĞI YAPIYORMUŞ ASIL SEN BİR UYAN DA

O ADAM SAYESİNDE DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA TÜRKÇE KONULULUR OLDU TÜRKİYE TANINIR OLDU SENİN BU SAÇMALIKLARIN DAHA NE KADAR SÜRECEK BİLMİYORUM YANİİ TÜRKÇE Yİ YAYGINLAŞTIRMAK SUÇ MU TÜRKİYE Yİ TANITMAK SUÇ MU DESTEK VERDİĞİN HANGİ KURULUŞ BUNLARI YAPTI ÖNCEVATAN NİCKİN VARSA SONRADA TÜRKİYE Yİ DÜNYAYA TANITAN BİRİNE OLMADIK İFTİRALAR ATARSIN KARDEŞİM İPE SAPA GELMEYENLERİ YAZMA BİLMİYORSUNNN GETİRMİŞLE SENİ BİR DOLDURUŞA AŞAĞI YUKARI FETTULLAH GÜLEN DİYOSUN SENİN TAVUĞUNA KIŞŞŞ MI DEDİ Kİ HA BİRE İFTİRA ATIYORSUN...

T

Banned
Bu adamı bazıları ALLAH dostu diye tanımlıyo.
Böyle saçmalıkmı olur ya,
Hadi onuda geçtik, Kuranı yeniden kendi kafalarına göre yorumluyorlar.
Adınıda risale i nur yapıyorlar.
ALLAH Aşkına inan insanlar kendine gelsinler.
İnançlarına 3. şahışları hiçbir zaman bulaştırmasınlar.

Risale-i nur yazılalı çok oluyo yazarıda Fettullah Gülen değil.

BaLaTLy

New member
Ya bırakın şu dinsizi...Pensilvania'da Hakk-ı rahmetine kavuşsun..Madem okadar dindar bi adam neden Mekke'de yada Medine'de değil..Onuda geçtim neden herhangi bir MÜSLÜMAN ÜLKEDE DEĞİL???...Hadi burda yasaklı -gerçi size göre gelince izdiham çıkar diye gelemiyor da neyse- diğer ülkelerin suyumu çıktıda abdde hemde fbi tarafından korunan bir bölgede ikamet ediyor?:):)

Ve size gelince körü körüne bağlı arkadaşlar bırakın dinsizide ALLAH'IN emirlerine uyun : KURAN-I KERİM'e...:

Araf Suresi ayet 3 :

"Rabbinizden size indirilene uyun,O'ndan başka velilere uymayın. Ne az da öğüt alıyorsunuz?"

DİNDAR VEYA DİNSİZ OLDUĞUNA NASIL KARAR VEREBİLYORSUN BİR DE AYET KOYMUŞSUNYA ASIL VARYA DİNİ İSTİSMAR EDENLER SİZLERSİNİZ ADAMIN NE YAPTIĞINI BİLMEDEN ATIP TUTUYORSUNUZ İŞTE

BaLaTLy

New member
'Fethullahçılık ihanet şebekesi'

Veren, ''Biz 12 kişi hayır için yola çıktık ancak örgütlenmenin devleti içten ele geçirme planı olduğunu anlayınca aforoz edildim. Gülen beni öldürtmek istedi'' dedi. .''

Türkiye'de dershaneye giden 4 çocuktan üçünün tarikatın eline düştüğüne dikkat çekti. Veren, ailelere, ''Çocuklarınızı terörden kurtarmak isterken Fethullah örgütüne teslim ediyorsunuz. Uyanın, gerçeği görün'' diye uyarıda bulundu.

Gülen, evli müritlerin eşlerini burunlarından topuklarına kadar kapatmalarını istedi. 'Siz başlatın gerisi gelir' dedi. Kadınlarımız da siyah gözlükler ve eldivenler taktı. Ben de eşimi öyle giydirdim. Toplum kamplara bölündü. Sonra da bu örgütlenme fark edilince cemaate, 'Başı açık kadınlarla evlenin' dedi. Bu yüzden cemaat içindeki başı kapalı kadınlar dul kaldı!''

. ABD'de 30 gün birlikte kaldık. 50 kişinin önünde beni öldürtmeye kalktı. Bu hücum ve cinnet karşısında canımı zor kurtardım. Gülen, 'FBI ve CIA'yı arayın, bu adamı öldürtün' dedi.
''

AL SANA SATIN ALINMIŞ BİR UŞAK NURETTİN VEREN KİMBİLİR NE PARALAR VERMİŞLERDİR BU ADAM 25 YILDA FARKEDEMEMİŞ Mİ

BU İFTİRALAR ACABA DAHA NE KADAR SÜRECEK NURETTİN VEREN ÖBÜR TARAFTA NASIL BİR HESAP VERECEK ONU ALLAH BİLİR

bu bahsetttiğiniz şahıs ne yapmış etmiş anlatırsan biz de aydınlanırız.
GALİBA HİÇ TAKİP ETMİYORSUN MEDYAYI BENDEN İYİ BİLDİĞİN KESİNDE NE Mİ YAPMIŞ DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA TÜRK OKULLARININ AÇILMASINA VESİLE OLMUŞŞŞ(((AÇMIŞ DEMİYORUM ZATEN O KADAR PARASIDA YOK)))

PEKİ NE OLMUŞ BUNUN SONUCUNDA HİÇ BİLMEDİĞİMİZ ADINI DUYMADIĞIMIZ ÜLKELER BİZİ TANIR OLDU BİR BAKIMA TÜRKİYE NİN TANITILMASINDA BÜYÜK ROL OYNADILAR VE OYNAMAYA DA DEVAM EDİYORLAR Bİ BAKIYORSUNUZ AFGANİSTANLI TÜRKÇE BİLİYOR GANALI TÜRKÇE BİLİYOR .......

YANİ BU ADAM TÜRKÇE NİN YAYGINLAŞMASINA VE TÜRKİYENİN TANITILMASINA VESİLE OLUYOR ÜSTÜNE BİRDE KALKIP ABD-VATİKANIN TRUVA ATI DİYORUZ

MANTIKLI BİRİ BUNUN HESABINI YAPABİLİR YA BU ADAM AJAN İSE NİYE TÜRK OKULLARININ AÇILMASINA VESİLE OLMUŞ DİYE BİR SORMAK LAZIM YOK CEBİNE PARA İNDİRMİŞ FALAN FİLAN DİYENLERİN BİR KANITI YOKKİ SALLIYORLAR İŞTE MEYDAN BOŞ SANIYORLAR

MANTIKLI BİRİ OLARAK DÜŞÜN BAKALIM HAKSIZ MIYIM

Şimdi ben bu Fettullah Gülen hoca ya hakarete varacak kadar ileri giden arkadaşlarımıza şunu sorsam siz acaba hiç bırakın yolu olan elektriği bile olmayan köylerimize sırf bu millet cahillikten kurtulsun diye öğretmenlik yapan insanlarımıza sen fettullahçısın,şeriatçısın,gericisin,yobazsın diyip saldırarak küçük düşürerek aşşağılama hakkını sizlere kim veriyor. Eminim ki bu saldırıları yapan insanlar böyle köylere bırakın gitmeyi haberleri bile yoktur ki böyle köylerin varlığından bile.Fettullah Hoca bence iyi işler yapıyor şimdinin devrimcileri geçmişte sizin de liderliğinizi yapmış olan Rahmetli Bülent Ecevit Hocaefendinin okullarına yardım etmemişmiydi. Dünyanın dört bir yanına dağılmış olan okullarıyla oralara tekrar Müslüman-Türk milletinin insanlığını oraya götüren bu insanlara yaptığınız zulumdür. ALLAH ISLAH ETSİN SİZLERİ diyorum.

AYNEN HOCA BİR GÜN BİLE OLSUN GİDİP GÖRMÜŞLER Mİ DE KONUŞUYORLAR

todibeer

New member
bende okul yaptırırım yahu..bu adamın bu işe başladıgı zaman aylık maaşı ne kadardı?ögrenim kredisinin üstüne bir de part time işlerde çalıştım mı bu aylığı yakalamak zor değil..
-bağış adı altında vakıf kurarım,bunlar zamanla okula dönüşür..
-okullarda orta asyadaki Türk ögrencileri egitirim,Türkçe o kadar önemli değil ama İngilizce ana dil..
-sınıflara Atatürk resmi koymam..
-ögrencilere videolar izletirim beyinlerini yıkarım
-giderek ağ büyür,vatana kastedecek konuma gelirim
-bunu uygulamaya çalışırım ama sökmez
-yargılanırım ve topuklayıp AB-D ye sığınırım
-Papanın elini öperim,insan sevdiklerinin yanında olur derim
-Kuran ayetlerini kafama göre yorumlarım
-uzantılarım Türkiyede iktidar olurlar,yasaların altı oyulur benimde yasagım kalkar..

alttaki üyeye;sen nerde gördün bir ajanın işe ''ben ajanım,gideyim yarın şu devletin içine sızayım'' düşüncesiyle başladıgını...

VolkaN

Altın Üye
25 yıl dile kolay bir insanın yanında sağ kolu denecek pozisyonda olacaksın çok önemli görevler üstleneceksin bu oluşumun içinde ve birgün maltepe dersanelerinin hisselerini istiyeceksin hoce efndiden oda sana diyecek ki onlar benim değil hizmetin malı diyecek ve sen çıkıp gideceksin ve bu oluşuma düşman olan yapının yanında yer alacaksın insanın kafasına bazı soru işaretleri takılıyor 25 yıl sonra neden para canlısı oldun ve neden tam zıt düşman denilebilecek pozisyonda olan birinin yanına gittin sana para mı verdiler makam mı verdiler bunların dünya malı oldugunu bilmiyormuydun 25 yıl insanlara dünyaya tamah etmeyin diye vaaz ve sohbet verirken aklın nerdeydi yoksa bunlar numaramıydı.

25 yıl bu davanın dogrulugunu insanlara anlatmaya calısacaksın bir anda hemen düşman kesileceksin ilginç hemde çok ilginç

64general1

New member
DAHA NELER YA KANIT VE İDDİA DİYORSUN ADAMCAĞIZ DAHA YENİ BERAT ETTİ ABD-VATİKAN FALAN FİLAN TRUVA ATI İPE SAPA GELMEZ ŞEYLERDEN BAHSEDİYORSUN BİR KANIT GÖSTERDE GÖRELİM NASIL BİR TRUVA ATLIĞI YAPIYORMUŞ ASIL SEN BİR UYAN DA

O ADAM SAYESİNDE DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA TÜRKÇE KONULULUR OLDU TÜRKİYE TANINIR OLDU SENİN BU SAÇMALIKLARIN DAHA NE KADAR SÜRECEK BİLMİYORUM YANİİ TÜRKÇE Yİ YAYGINLAŞTIRMAK SUÇ MU TÜRKİYE Yİ TANITMAK SUÇ MU DESTEK VERDİĞİN HANGİ KURULUŞ BUNLARI YAPTI ÖNCEVATAN NİCKİN VARSA SONRADA TÜRKİYE Yİ DÜNYAYA TANITAN BİRİNE OLMADIK İFTİRALAR ATARSIN KARDEŞİM İPE SAPA GELMEYENLERİ YAZMA BİLMİYORSUNNN GETİRMİŞLE SENİ BİR DOLDURUŞA AŞAĞI YUKARI FETTULLAH GÜLEN DİYOSUN SENİN TAVUĞUNA KIŞŞŞ MI DEDİ Kİ HA BİRE İFTİRA ATIYORSUN...
önce bölüm kurallarına uymayı ögren sonra Truva atını savun.Ya bu adamın bütün seceresini döken bir sürü konu açıldı bu forumda şimdi sana tarar aynı şeyleri servis edemem.Aç onları oku hatta laf yetiştirdigin öncevatanın verdigi linkler var önde onu bir oku sonra gel fethullahı savun.

BaLaTLy

New member
önce bölüm kurallarına uymayı ögren sonra Truva atını savun.Ya bu adamın bütün seceresini döken bir sürü konu açıldı bu forumda şimdi sana tarar aynı şeyleri servis edemem.Aç onları oku hatta laf yetiştirdigin öncevatanın verdigi linkler var önde onu bir oku sonra gel fethullahı savun.

sizinnnn döktüğünüz safsatadan şecereye mi inancam bence siz önce bir bakın bakalım da bu adam bu kadar kötümü deyin de biraz objektif olumm forumun hangi kuralını çiğnemişimmm söyle bakalım

todibeer

New member
safsata secere deyip gözünü kapatırsan kör olmaya mahkum olursun..ki bunlara safsata diyen sen,bu safsatalar Mr Fetullahın ifadelerinden yola çıkan şeyler..

'Muhammed Allah'ın Resulüdür' kısmını söylemeksizin ikrar eden kimselere de merhamet nazarıyla bakılmalıdır.. sözü de balıklama arkasından gittiğin adama ait.bunları tartışalım

BaLaTLy

New member
safsata secere deyip gözünü kapatırsan kör olmaya mahkum olursunQUOTE]

bence bu laf sizin için söylenmiş nasıl mı gözünüzü o kadar kapatmışsınız ki artık neyin gerçek olduğunu bile anlamakta zorluk çekiyorsunuz

fettullah gülen nasıl oluyorda ABD-vatikan truva atı olup birde üstüne Türk okullarının açılmasına vesile oluyor ön ayak oluyor

sen bana bunu izah et bakalım eğer gözünü kapatmamışsan tabiiki.....:sigara:

todibeer

New member
bu soruların cevabını yarısını alıntı yapıp cevapladıgın mesajımda ve ondan bir onceki mesajımda bulabilirsin..forumda 10larca konu var Mr fetullah hakkında aratıp okursan bu konuları gerekli bilgiyi edinebilirsin..ama sen gerceklere de safsata dediğin için pek yararlı olacagını sanmıyorum..sen devam et dalgana

64general1

New member
safsata secere deyip gözünü kapatırsan kör olmaya mahkum olursunQUOTE]

bence bu laf sizin için söylenmiş nasıl mı gözünüzü o kadar kapatmışsınız ki artık neyin gerçek olduğunu bile anlamakta zorluk çekiyorsunuz

fettullah gülen nasıl oluyorda ABD-vatikan truva atı olup birde üstüne Türk okullarının açılmasına vesile oluyor ön ayak oluyor

sen bana bunu izah et bakalım eğer gözünü kapatmamışsan tabiiki.....:sigara:
O zaman şunumu demeye getiriyorsun,fethullah okullarıyla islamı ve türkçeyi yayıyor?
Eger öyleyse Amerika,İngiltere,İsrail ve Vatikan kendi dinlerinden ve dillerinden bıkkınlıgı var ve Fethullah bu okullarıyla onlara İslamı ve Türkçeyi servis ediyor diye memnun olmalılar ki adamlar FETHULLAHI HEM KORUYORLAR HEM FİNANSE EDİYORLAR VE üstelik birde bu okullara ödül üstüne ödül veriyorlar.Ben böyle salak emperyalistleri bir arada görmedim o zaman.be kardeşim uyanın artık emperyalizm sınırımıza dayandı.Yarın çok geç olacak.Bush özellikle 11 eylül olayından sonra ant içti ve haçlı seferlerinden bahsetti Vatikan'ın bu bin yılda asyayı hristiyanlaştırma planı yürüyor.Ilımlı İslam martavalıyla dinimizi Fethullah sayesinde dejenere ediyor çarpıtıyor.Dinimiz önceden yahudiyi kötülüyordu.Şimdi ise bunların tahrifatıyla övüyor ve sizlere yutturuluyor.AKP çıkardıgı kanunlarla bunlara yardımcı oluyor.Bu linki incelersen dedigimin dogrulugunu teyit edebilirsin.Eger zaten Fethullahın elemanıysan başka bir konuda aynı şeyleri soracaksın diger elemanları gibi.http://fethullahgulen.belgeleri.com/include.php?path=start.php

chrak

New member
Arkadaşlar size bir tavsiyede bulunayım..Öyle taraflı medyadan uzak durun özellikle siyasi ve dini konularda..Bakın ntv cnn filan var onları izleyin..Adamın gelipde sanki kıraat gibi nutuk okuttuğu bir kanalda haliyle Fetullah hocayı savunması beklenmez..Ee gidin stv de izleyin demiyorum çünkü oda gidip Fetullah hocayı eleştirmez...

daffyduck

New member
hastalıktan elini kolunu kıpırdatamayan bir adam şömine demiriyle üstüne hücum etmiş gördünmü nerden biliyon demeyin gördüm

Fatih Hoca

Banned
Adam o programa dün mü katılmış :D Çekileli neredeyse iki yıl oluyor, adamın aklı nerdeymiş daha önce :D Otuz Beş yıl iyiymiş de sonradan mı kötü olmuş Fethullah Gülen:durdurun

HTML