Hişş sadece HH liler bilmeli...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bazen arkadaslarımdakalıcam diyipte discolarda paraları kıslarla yedigimi duymalarını istemem.:D:D

cantanem

New member
yanlarında sevgilimle konusurdum fakat onlar kız arkadasımla konusuorum sanırlardı aman sakın duymasınlar :D hatta bi kere anneme kız arkadasımın sana selamı var anne konusmak istermisin demiştim yok dedi ne konuscam konussaydı eminim benim sonum olurduu hani sadece konussam belki biras kızar unuturdu ama bide dalga geçiom yaa

n£wj0o0

New member
hala 2. sefgilimleim sanıolar:D halbuki arayıştayım arada kısa kısa takılıorum ama:D:D:D ammmann duymasınlar

ha bide okuldaki aşklarımı duymasınlar:D okulda da dışarda da ayrı ayrı çıkıom:D:D:D ha bi de bana duyulan ama benim yüzlerine bile bakmadıım aşkları da duymasınlar

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
bilardoya gidiyom turnuva var dıyom ama arklarla içmeye ve yüzmeye gitmiştim bir kac defa yaklasık 6 galıba :D

aman ha kımse kacırmasın agzından

gamshe_Lee

New member
annem bgne kadar aldıgım ayakkabıların fiyatını bilmesi iyi olur ayakkabı 100 se o 50 die bilioda ondan :) hehehe bi bilse walide beni oyar walla ama napim bunu yapmaya beni o zorluo cimri işte babam werio oda elimden alıo :'( böööööööööööööööööööööööööö heheh güsel fikirmiş begendim bunu ..

halısaha maçı diye saat 16 da çıkıyorum her pazar ama toplanıp sahile cafeye felan gidiyoruz bunu bilmesinler yeter:D

TürKReiS

Forum Koruyucusu
yeni bir web sitesi açmayı düşünüom babam düşüncelerimi duyarsa..:D
iyi olmaz..kendisi tam bir anti-pc dir de:D

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
vallahi ne desem eğer ailem adult bölüme girdiğimi ondan da kötü orada görev aldığımı bir bilseler ertesi gün cenaze namazım kılınabilir:=)

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
bende lisedeyken arkadaşlarla sınava çalışıcaz der,arkadaşlarımla gezerdim...sonunda tabi annem yemedi...yakalandık...:) ama kızmadı gençlık işte dedi...:goz: hehehe benim annem bitane yaa...öğrense de kızmıyo...

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
AYNEN CREE :d DUYDUKLARI ANDA KAPI DIŞARI.. :d
İÇKİ KUMAR ALKOL ESRAR EROİN KIZ :d OFFF DAHA NELER NELER :D ANNE BABA ÖPÜLDNZ :d BİDE ÜÜNİVERSİTELİ OLDUK ARTIK HEPTEN ÖPTM :d

Cree

Murat
Valla benim Yaptıklarımı Ailem Duyarsa Evlatlıktan Red Edilirim ;)

İçki Esrar Bali Morfin Tiner Hap Karı Kız Garimeşru Sayamadığım Çok Şey Var Daha Valla Günahım Çok Var Umarım Bizimkiler Duymaz ;) Ama Çoğunu Bıraktım Bali Tiner Hap Uyuşturucu Kullanmıyorum Artıq ...

Ben bide lisedeyken iki kere disipline gitmiştim...Paçayı zor kurtarmıştım ama annemlerin haberi olmamıştı...Hala da yok zaten olmasında amannn...
:goz: :goz: :goz:

sirine

New member
maximusla yaptığımız kazayı ailemin duymaması lazım kırmızıkız sölemezsin demi annemler oyar valla hem beni hem maximusu

apollo2155

New member
bende arkadasımda kalıyorum deyip barlara gitmiştim arkadaslarımla ah o günlerim geldi aklıma birde ailem içki içmez biliyo beni bazı günler sarhos geziyorum hiç haberleri olmuyo :)

HTML