Hişş sadece HH liler bilmeli...

Arkadaşlar bu oyun yeni aklıma geldi ve hemen sizlere sunmak istedim...
Bu oyunda babanızdan veya annenizden neyi gizliyorsanız neyi duymasını istemiyorsanız onu yazacaksınız bu kadar...
Mesela ben babamın ikinci bir hattım olduğunu duymasını istemiyorum...
:::::::::::::::::::::::HADE BAKEM SIRA SİZDE::::::::::::::::::::::

ALIEN_07

Türk Genci
hocam hangisini yazayım :D

Valla VALİDENİN kredi kartınla spor ayakkabı felan aldık.. onun faturasın eve gelip duymasını istemiyorum :D :D :D :D

daha çok var:D

DayWalkerr

ABDUSSABUR
internette saatlerce download yaptığımı bilmese iyi olur...Kota ne demek öğrendii zaten...:)

ALIEN_07

Türk Genci
birde şu var aklıma gelmişken... bu üni. okul harç paralarını yüksek söyledim 100 felan dedim akdeniz üni. 16 alıyormış burs fealn gerisini cebe indirdim onuda duymasın ha :D :D :D

εگмεя

Fuzuli Üye
aiLemİn en coq duYmaLaRıNI istemediğim şey norMaLde işyeri cumartesi günü tatiL ama ben bazen cumartesileride var deyip işe gidiormuş gibi cıqıyom gezmeye gidiyom

hşttttttt saqın duymasınLar :)

MiKeRiNoS

New member
hım ii bi oyun daha doğrusu itiraf yerine benzio:D bende bişiii diyim adsl parasını ben ödüom annemler abimin ödediğini bilio.. falla benım ödediğimi bilseler atarlar modemi felan:)

cantanem

New member
benimde sigara içtiğimi bilmesin annem sati bilioda babam bilmesin aslında oda bilio gibi gelio hani bilmemezlikden gelio gibi gelio bana:)

εگмεя

Fuzuli Üye
heee dur dur aqLıma bişi daha geLdi.. bu sene maa$ıma zam oLmadı biLiyorlar

hşttt susun onuda biLMESİNLER oooo daha coq :)

codec

New member
sewgilimden neden ayrıldıgımı bılmıyorlar amaaan onuda bılmesınler onun dıshında gızlım shaqlım yoqh...

Aktuğ

Altın Üye
herseyimi bilirler :D

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Geçen sene yurtdısında bi ihale vardı,kuzey ıraka gidicektim ve ortam cok karısıktı,bende aileme üzülmesinler diye Arnavutluk demiştim..Ama pasaportum ellerine geçerse noolur bilmiyorum...

Aktuğ

Altın Üye
MiKeRiNoS1' Alıntı:
yaf atma gizlisi saklısı olmayan adammı olurmuş:D hade yeme bizi vardır vardır anlat bakem bi:D falla aramızdaaa heee....:)

:ter: :ter: tamam itiraf ediorum.arkadaslarla yemeğe diye çıkar,sehir dısına aleme giderdik :D

MiKeRiNoS

New member
hane yoktu lem:D böle deşifre ederım ben :)

bende lisede felan derslere girmezdim gezmeye giderdim habire... lise sonda 30 gün felan devamsızlığım vardı az daha devamsızlıktan çakacaktım aama annemlerin haberi olmamıştı:D

iSpiK

Kadim Dost
benım bildikleri bişi yok ki :D :D

mesela alttan dersım yok dıye bılıolar ama 8 tane fılan war alttan dersim :D

εگмεя

Fuzuli Üye
hee bişi daha birkere telefon faturası ewe 125 miLyon geLMişti onun hepsini ben konuşmuştum sevgiLimin oLduğu zamaNlAR AMA annem onu aBLamın üStüne atmıştı cünqi ozaman aBLam ewLenmişti :)

fare_07

**forum haşeresi**
εگмεя' Alıntı:
hee bişi daha birkere telefon faturası ewe 125 miLyon geLMişti onun hepsini ben konuşmuştum sevgiLimin oLduğu zamaNlAR AMA annem onu aBLamın üStüne atmıştı cünqi ozaman aBLam ewLenmişti :)

esmer sende az çakal degilmişsin:)

bende yaz okuluna kaldıgımı bayaa bi gizlemeye çalışmıştım ama :(

Ben 1 ay boyunca sürekli hep aynı arkadaşıma gidip geldiğim için annem bana kızdı...Bir gün arkadaşım beni aradı lütfen gelir misin zor durumdayım dedi...Bende korkumdan anneme bunu diyemedim...Hazırlandım anne ben bluz almaya gidiyorum dedim evden çıktım arkadaşıma gittim...Eve geldiğimde tabi ben bluzu unutmuştum annem bana bluz nerde dedi bende anne her yeri gezdim bir türlü güzel bluz bulamadım dedim annemde zaten fabrikalar sana göre bluz üretmemişler ki dedi gülmeye başladım...Aman annem duymasın...:goz: :goz: :goz:

bi gece eski üyelerden fatih,yada sizin bildiğiniz adıyla Odyyseus u sarhoş etmiştik,sızınca arabasını alıp gezmeye cıktık ama direğe vurmustuk.Sabah o görüncede arkadan biri vurup kaçmıştır demiştik :) Al lem ody,sana itirafff :)

HTML