hiç kendinizden yaşca büyük biriyle beraberliğiniz oldumu?

hiç kendinizden yaşca büyük biriyle beraberliğiniz oldumu?

• Oldu tabii :D

Kullanılan: 73 72.3%
  • Hayır olmadı :o

Kullanılan: 28 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    101

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
kendimden büyük biriyle 1 defa beraber oldum oda uzun sürmedi zaten :)

Metal_Kedi

New member
eheuehu ben 15 yasındayken benden 12 yas büyük biriyle cıkmstım..:D

zuhahaha ben 15 o 27:D

hala aklıma geldikçe gülerim

by_azrail_

New member
walla ben daha deil benden büyük hiç kimseyle çıkmadım şaka şaka bence yaş farkı fazalaca önemli diildir...

Cree

Murat
Bundan 2 Sene Önce 18 yaşımda İkine 24 Yaşında Bir Kızla Çıkıordum Güzel Oluyo Bence İnsana Ayrı Bir Tecrübe Katıyor ;)

magriman

Banned
Benim kız arkadaşım 14 yaşında ben 12.75'im :D.İlginç oluyo biraz ama bide Türk değil kız ya illa ingilizce konuşucam o kasıyo biraz o yüzden sözlük bulunduruyorum yanımda HÖ dememek için :D

NeCcko

Altın Üye
1 tane oldu ben manavgattayken ben 20 o 26 ıdı ve hollandalıtdı ama sıkı bi katolikti eger devam etmek istiyorsan sende hristiyan olcan dedi bende Kısaca bb dedim ama güzel bir anıydı

mineleus

New member
ben 18 yasnıdayım suanda kız arkadasımda 23 ama bu benim hosuma gidiyo yani kız arkadaslarımın kendimden büyük olması eğer aynı yasta yada benden küçük olur sa ki olmadı benden küçük kız arkadasım kendimi mal gibi hissederim garip ama gercek normalde erkeğin büyük olması gerekir daha iyi yönetmesi için sahip olması için ama böylesi de benim hosuma gidiyo

yuami

New member
:sigara: evt maalesef oldu ben 19 yaşındayken ,23 yaşında bir kızla birlikteliğimiz oldu ama keşke olmasaydı hayata geldiğime pişman etti bana bir daha nı tövbe...

alish

вυяαq αℓι&#1
Benden Yaşça Büyüq Bikaç Hatundan TekLif ALdım .. Ama Kanım Isınmadı.. Yoqsa OLabilirdi.. GönüL Bu, Nereye Çekerse Oraya Gidersin

Sineksavar

New member
Valla Benimde Oldu Ne Yalan Söyleyeyim çok Iyiydi Ama Sonu Pek Iyi Olmuyor Zevkili Idi Ama Sonu Olmayan Bir Yoldu Ve 6 Ay Sonra Beni Terk Etti Zaten

HTML