HH'cılar Sevgiliniz varmı??

Sevgiliniz vamı ??

• Evet, var

Kullanılan: 39 39.8%
  • Var ama bi anlamı yok..!

Kullanılan: 9 9.2%
  • Hayır, Yok

Kullanılan: 17 17.3%
  • Yok ama olmasını çok istiyorum..

Kullanılan: 17 17.3%
  • Ne işim olur bi git ya.. :)

Kullanılan: 16 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    98

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
var var denizde kum bizde sevgili:D

şaka bi yana asla aldatmam ama çıktığım biri var bi kafa dinledim 6 ay sonrası güsel geldi şimdi sınava gircek onun kaprislerini çekiorum:Dzor oluo tabi ulan öss stresim yok ama gene ben çekiom ne iş bu ya. . .

daimakce

New member
Ne olacak var hemde çok tane,Annem,Eşim,kızım,oğlum,kardeşlrim,arkadaşlarım....daha yazayım mı?.Bİr sevgilisi olanın aklına şaşarım.....

valla bilmiom ben bu senede yalnızım galiba:p
evet sevgilim oluoı sonra bi süre sonra s.ktarihi geçio bi anlamı olmuyo sonra ayrılıyom sonra olmasını istiyom tabi olmuo kuyruk acısını çekiom sonra ne işim olur ya git diyom
ben başka şık varsa onu alim:p

gerilla_21

Banned
dilis eğer sürekli çıkıp ayrılıyorsan bi kendini tartmanı tavsiye ederim yani neden dolayı ayrıldığını falan filan gibi

benimde şu anda sevgilim yok ama çıktığım birisi ile uzun süreli olmasını isterim eğlence için 1-2 ay birlikte olmaktan daha iyidir kesinlikle

piCAsso_07

New member
alish' Alıntı:
Yoqq.. Ama Biri Bana Bi Tane BuLursa İyi OLur.. SınavLardan Kafamı KaLdıracak Vakit Yok Çünkü.. Bide Boyu 1,70 ten az OLmasın. ELa GözLü OLsa İyi OLur :) Çok Şeymi İstedim Ne :p
oldu sana bitane ısmarlıyom hemen:)

mestaf

Banned
valla uzun yıllardır yalnızım böyle bir birlikteliğe ihtiyacım var en azından artıkkkk yetrrr lannnyyyyyynnnn sıkıldım artık hep telefonların susmasından orda burda içmekten biraz da sevgi yi tatmak istiyorum aşkı yaşamak gibi derinden ve yıkıcı isteklerim var :(:Sopa :goz: :hhman:

HTML