hh vip ,,, ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeRti

Forum Kertenkelesi
öncelikle aramıza hoşgeldin.ince düşüncenden ötürü sni takdir ediyorum.genelde yeni üyeler direk ne bu reklamlar bu site niye böyle gibi konular açtığı için snin gibisine pek rastlamıyoruz.düşüncen güzel fakat böyle bir şeye ihtiyaç olup olmadığı konusunda Bora gerekli cevabı vermiş.Onun sözünün üstüne söz etmek bize yakışmaz.

Swat_TR

Altın Üye
√oレd乇ᄊo尺イ' Alıntı:
teşekkürler... demek ki burada algılayabilenler, yorum yapabilenler de varmış.
ama gördüğüm kadarıyla sitenin yaş ortalaması 15-17. böyle olunca herkesin beni anlamasını beklememeliyim :D

Canım bak bu kifir sana ait olsa tamam derim helal olsun olabilir. Fakat senin bu fikrin aşırdığı forumuda çok iyi biliyorum. Oradaki üye yaş ortamala ile burayı karıştırdın galiba.

araghorn-g

Pentaxian
arkadaş bu fikri zannedersem sadece sex içerikli bir forum sitesinden almış... Hackhell oldukça büyük bir aile oldu, üye sayısıda arttı... Belki ileriki zamanlarda olabilir ama şu an için erken... zamanı gelince bunlar düşünülür...

Zaten Dark söyleyecek herşeyi söylemiş. bize buna uymak ve saygı duymak düşer...

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
arkadas fikrini guzel bi dille açıklamış bende cevabını verdim konu daha farklı yerlere gelıp birbirinizin kalplerini kırmamanız adına theared closed...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML