hh nin ankara üyeleri

leagrace

New member
hh nin yeni yaşı dolayısıyla buluşma günü düzenlenmesine ne dersiniz
tabii ki ben ankara da olduğum için ankara hh buluşma gününü öneriyorum
hatta bi mekanla da bunun için öngörüşme yaptım
iki üç ay önce ekşisözlük yazarları buluştu çok güzeldi neden biz de buluşup yeni yaş günümüzü kutlamayalım ki
herkes nickleri yazan kartlar düzenleyip gelicek ve tanışıcaz
ortak konu hh :hhman: tabii ki bu arada da etkinliğimiz de çekilen aile fotolarımızı ve paylaşımlarımızı da forumdaki diğer arkidişlerimizle paylaşırız
DeeP Not: pasta benden :D
:hhman:
yöneticilerden de katılım bekliyorum bim_28 sen de gel olur mu :) tr ye döndüysen tabii
:hhman:

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
olm bende glirim ha param olursa otobüs parası gidiş geliş 40 kaat genelde 100 kaat yetio bana siz ayarlayın ben gelirim ankara - antalya giderim yani ama bana haberin verin yapacaksanız tabi tarih öenmli sölediniz tarihlerde istte olmamam lazım :) karar verdiğinizde bana pm atın :)

stallone

New member
ben 24-25 haziranda ankaradayım görüşmek isteyenler ile görüşmekten onur duyarım . ilgilenenler olursa özelime yazabilirler görüşürüz..

leagrace

New member
çok sevindim arkidişler
buluşalım buluşalım
biraz daha olumlu görüş sayısı artarsa herkese pmden buluşma yeri ve tarihini atıcam
bu arada SıpA sen ne zaman gelebilirsin tarih söle ortak bi tarih bulmaya çalışalım

stallone

New member
24-25 haziranda ankaradayım.Görüşmek isteyen arkadaşlarımla buluşabilirim.
Buluşmak isteyenler özelimden irtibata gecebilirler.

leagrace

New member
stallone arkidişim hh doğum gününü kutluycaz pasta kescez :)
diğerleri için de uygun olursa 25 haziran diyebiliriz
SıpA ne dersin uygun mu

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
leagrace' Alıntı:
çok sevindim arkidişler
buluşalım buluşalım
biraz daha olumlu görüş sayısı artarsa herkese pmden buluşma yeri ve tarihini atıcam
bu arada SıpA sen ne zaman gelebilirsin tarih söle ortak bi tarih bulmaya çalışalım

ya temmuzu bi edelim derim tabi ekonomik açıdan öle görünüo e bana bakarsanız orda daa çabukda olabilir:p

MAJESTE

Kadim Dost
:D hadi resimlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz Maalesef ben İstanbuldayım ama kalbimiz sizlerle

dragon111

New member
banada atarsanız secvinirim kesin gelirim demeyımde gelirsem sizi nerde bulabilirim demem daha dogru olur..arkadslık gibisi varmı dünya fanii...:)

olumlucumle

New member
beyler bende ankaradayım!sole hos bi meknda bişiler yapabilirz eğer bi engel cıkmazsa!cunki işe baslama durumum var da.....

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
27 hazirandan sonra kesin tarih söliyebilirim =] beklerseniz eğer

kız arkadaşımla gelcem onu bekliorum yani ondan 27 =)

Gєηco

Altın Üye
haydin beyler grup yapın fotoları beklioz...

majeste az deilsin olm...

leagrace

New member
SıpA' Alıntı:
27 hazirandan sonra kesin tarih söliyebilirim =] beklerseniz eğer

kız arkadaşımla gelcem onu bekliorum yani ondan 27 =)
:D tamam sıpa 27 hazirandan sonra olsun siz yeter ki gelin

arkadaşlar geleceklerin sayısı 25 kişiyi bulur bulmaz pmden buluşma yeri ve tarihini msjlıycam hepinize uygun mu

HTML