HH Girls'e mod olmak istiyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Madness

Banned
henüz erken [-] ayrıca zaten orası için açılmış bir adaylık var. önce o arkadaşın başvurusu bi sonuçlansaydı da sonra sen açsaydın. bence bu diğer arkadaşa saygısızlık olur.

ayrıca - verenlere yazıklar olsun falan gibi cümleler kuran arkadaşa bi lafım olacak.
sen başkasının etkisi altında mısın da bende senin etkin altında kalacağım...??? ayıp böyle şeyler...
Ben Sahranil arkadaşımızın o bölümde mod olmasını fazlası ile hakettiğini düşündüm. Ve talebine çok sevindim. Bir şeyi çok iyi okumadan karar vermişsiniz. Ben (-) verenler demedim; haketmediğini düşünenler dedim. Amacım kimseye hakaret etmek değildi. Sahranil'in Forumda çok seveni olduğu gibi sevmeyenleri de olacaktır. Tabiki herkes dilediği gibi görüş yazacaktır. Sahranil'i sevmesenizde (Negatif) görüş belirtsenizde onun bunu hakettiğini zaten hepiniz bilirsiniz. Benim tek amacım bunu belirtmekti.
Forumda son zamanlardaki yüksek tansiyonu ve sürekli yanlış anlamaları lütfen herkes bir daha düşünsün. Herkese iyi günler iyi forumlar......

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
senden iisini bulamazlar

oraya bayan mod. en iisi olur

+ sonsuz

Novace

New member
eLLeRiNe SağLıK ... :)
Rh Dedii GiBi 2 niz De Mod OluRSnZ İn$ +10

react

Admin
Süper Moderatör
Forum oyunlarında mesaj sayısını arttırıyor diyenlere cevabım: Haddinizi bilin! , burada mesaj sayısına göre yöneticilik verildiğini ne zaman gördünüz veya şahit oldunuz ?.
Bölüm içerisinde yeterliliğini tartışmanız gerekirken, hiç tanımadığınız, bilmediğiniz insanları kırıyorsunuz. Burasını sadece sanal bir ortam olarak gördüğünüzden dolayı böyle düşüncesiz ve konu dışı mesajlar yazdığınızı düşünüyorum.
Yöneticilik konusuna gelince, biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum SAHRANİL'in, hali hazırda aday bir arkadaşın olması, bir başka arkadaşın da başvuru yapmasını engelleyebilecek birşey değil; bunu da hatırlatmak isterim. Son olarak renkli ve içimizi ısıtan başvuru şekli için teşekkürler ;)

free!

artık yok...
hüsein doru demiş, saçmalamadan e haddi aşmadan görüşünüzü belirtin en sağlıklısı bu.. sOrUnLu diye biri vardı, en hızlı banlayan olarak tarihe geçmişti, sakın yakalanmayın ona
henüz erken

Leke

Altın Üye
Yönetilik başvurusu varken bir başkasının açmaması gibi bir kural yok .
Çok örnek veririm bu konuda ama yeri ve konusu değil .

Yorumlarımızı yaparken biraz aday olan kişinin yaptıkları veya yapacakları açısından oy verip SayGI çerçevesinde yorumlar yapalım pls .

Forumdaki davranışların ve online sürenle bu bölümü hak ediyorsun . + 1
Hakkında hayırlısı olsun .

GebzeLi

Altın Üye
Henüz Erken OLduğunu Dü$ünüyorum.Biraz Zamana İhtiyacın Var.
- 1

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Ben Sahranil arkadaşımızın o bölümde mod olmasını fazlası ile hakettiğini düşündüm. Ve talebine çok sevindim. Bir şeyi çok iyi okumadan karar vermişsiniz. Ben (-) verenler demedim; haketmediğini düşünenler dedim. Amacım kimseye hakaret etmek değildi. Sahranil'in Forumda çok seveni olduğu gibi sevmeyenleri de olacaktır. Tabiki herkes dilediği gibi görüş yazacaktır. Sahranil'i sevmesenizde (Negatif) görüş belirtsenizde onun bunu hakettiğini zaten hepiniz bilirsiniz. Benim tek amacım bunu belirtmekti.
Forumda son zamanlardaki yüksek tansiyonu ve sürekli yanlış anlamaları lütfen herkes bir daha düşünsün. Herkese iyi günler iyi forumlar......
1- Senin yazdığın mesaj dahil ben 2 senedir burada hangi mesaja cevap yazıyorsam iyice okuyup cevap veriyorum...
2- (-) verenler değil haketmediğini düşünenler demişsin... (-) vermek demek haketmediğini düşünmek demektir... sana Türkçe dersi vermeme gerek yok sanırım...
3- Beni Sahranil'i sevmeyen insan pozsyonuna düşürmüşsün. Forumda geçinemediğim yada sevmediğim kimse yok. Olursa da kaçamak cümlelerle söylemem direk yüzüne söylerim... Yani Sahranil ile problemim yok. Sanırım benim yazdığım mesajı iyice okumamışsın. Yani İYİCE OKUMADAN KARAR VERMİŞSİN.
4- Sahranilin bunu hakettiğini hepiniz biliyorsunuz diyerek gene bi dayatma yapmışsın ve bunu bize belirtmek istemişsin. Bize bişey belirtmene gerek yok.

...Forumda son zamanlardaki yüksek tansiyonu ve sürekli yanlış anlamaları lütfen herkes bir daha düşünsün. Herkese iyi günler iyi forumlar......
bunu neden yazdın, görev başvurusu ile ne alakası var? onu çözemedim...

genelde böyle cevap mesajları yazmam. ama bi açıklama getirmek istedim... neyse... arkadaşın konusunu ikili diyaloğa dönüştürmeyelim...

edit: ayrıca bir cümlem yanlış anlaşılmış. sanırım sorunlu ve leke sizde benim mesajımı dikkatli okumadan yazmışsınız. tekrar anlata - anlata yazma ihtiyacı duydum.

...zaten orası için açılmış bir adaylık var. önce o arkadaşın başvurusu bi sonuçlansaydı da sonra sen açsaydın. bence bu diğer arkadaşa saygısızlık olur...

ilgili bölüm için zaten adaylık başvurusu yapan bi arkadaş var. keşke onun adaylığı sonuçlansaydı da öyle açsaydın. bence bu diğer arkadaşa saygısızlık olur dedim.

[[[ zaten bi adaylık açık, bu kurallara aykırı. sen adaylık açamazsın demedim ]]]

saygılar... iyi forumlar...

sahranil arkadaşımdanda konusunda gereksiz mesaj yazdığım için özür dilerim. ama dediğim gibi sadece açıklık getirmek istedim...

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
Ben Oraya YaKıştığını düşüNüOrm ...

uyGun görüLüRSe İnş OlurSun :goz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML