hh denizLi

yamakası

New member
senin kide ateşe körükle gitmek denzilinin hız manyakları ile anılamsını istemem arkadaşlar...daha güzel şeylerden bahsettirelim adımızdan

mesele ;

denizlinin nesi meşhur

tozu , kızı , horozu
:):):D

Uzunefe

Altın Üye
ispik denizliydi ya :) yeni sezonda maç , kavga , düğün , cuma namazı , bayram namazı gibi durumlar olursa gelir o :p

sauron

New member
bende qiderim sorun değiL :D çağıran oLsun yeterki.. bu arada hoşgeLmişsiniz kardeşLerim :) bu kadar mıyız ?

iSpiK

Kadim Dost
Uzunefe' Alıntı:
ispik denizliydi ya :) yeni sezonda maç , kavga , düğün , cuma namazı , bayram namazı gibi durumlar olursa gelir o :p

düğün harici bizim işimiz ;)

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
lem olm denizliye ağutosdan sonra yapılabilecek organizasyonlara katılırım büyük ihtimalle hani bi organizasyon olur ben görmem falan(pek mümkün deil ama insanlık hali)hemen bana haber verin ben gelirim yaws hepiniz ordasınız ben dışarıdan gelcem gezdirirsiniz artık beni :)

sauron

New member
gezdirmeyen top oLsun :p euhe geL baba geL orqanizasyona ne qerek var denizLide qörüşmek isteyen varsa pm atsın 3-5 kişi en azından topLaşak :)

sauron

New member
eee qençLik napıyoruz :) msn adresLerinizi pmLeyin bana :) qörüşek qörüştürek :p chöpchatan rekLamı qibi oLdu :p

sberkil

New member
beylerr bi horoz daha geldi. doğma büyüme , ilkokul orta okul ve üniversite :D

bakalım iş içinde denizliden dışarı çıkacak değilim . .

arkadaşalr ne yaptınız ya acıpaaym yolunda araba sağlamsa o hızlar yapılırda . aman deyin sonra polis amcalar anahtarınızı almasın . bende severim hızıda bizim araba basmıyo külüstür. :D

beyler işlerden başımızı kaşırsak buluşup kaynaşalım . he he . pm lerden msn e geçiş yapalım hem bu arada. görüşmek üzre

HTML