hh denizLi

sauron

New member
hackheLL in denizLiden üyeLeri varsa bu topicte beLirtsinLer ki daha sonra denizLide qüzeL orqanizasyonLar düzenLeyebiLiriz.. :) denizLi benden soruLur..

CHI€F

Kalpsiz
valla ispiyoncu die bi arkadaş forumumuzda mod ben denizli ondan die sorulur biliorum ama o sabah kalkınca konuyu görünce yapar herhalde bisiler he bide yamakasi vardır o da sağlam adam denizliden oda mod du bıraktı :(

sauron

New member
ehhehe :) denizLide çevrem qenishtir :) geLeLi 1.5 sene oLmasına rağmen. :) qörüsheLim ispiyoncu kardeşimizLe..

DeathMatch

New member
denizli dayanişmasii :D

sauron

New member
denizLide qüseL orqanizasyonLar yapabiLiriz o bakımdan denizLiLi arkadaşLarımızın cwpLarını bekLiyoruz..

yamakası

New member
bizim buralara gelirseniz yaMaKaSi dedin mi herkes gösterir beni :):D

walla gençler işler çok yogun gerçekten ama ayarlayalım bişeyler görüşelim...

sauron

New member
sizin oraLar nere mekan beLirt buqün qeLiyim baba çayını içmeye :) ve şaka yapmıyorum ciddiyim :)

iSpiK

Kadim Dost
vayyy denizlili genClik ;)

free!

artık yok...
fazla hız yapmayın bizim akrabalar ceza yazmasınlar denizlide :D:D

sauron

New member
acıpayam yoLunda 160 yaptım :D kimse de ceza fiLan yazmadı. mitnick senin akrabaLar iyi çaLışmıyo sanırım :D

sauron

New member
bağbaşı mevkiii denizLiyi biLiyorsan şöyLe anLatayım soyLu sitesine doğru bağbaşı beLediyesinden sonra :)

cent

New member
slm denizlili kardeşlerim herhangi bi organizasyon olursa haber verinde gelelim hemen

haaa bu arada bende tavas yolunda 150 yapmıstım gecen sene...ehliyet falanda yoktu

sauron

New member
bu arada benimde ehLiyet yok :D kim takar kuraLLarı kuraLLar çiğnenmek için değiLmi zaten :D

ofoking

New member
agır ol abi desinler.........

iSpiK

Kadim Dost
acıpayam yolunda 160 cok rahat yapıLır...

HTML